To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním nováčkovském souboji se ze tří bodů radují hosté z Livorna. Nedá se říci, že by byli hosté o tolik lepší, spíše byli šťastnější a měli více klidu v zakončení. Na výkonu Sassuola byla patrná nervozita, který domácím fotbalistům svazovala nohy, i proto se dnes musí smířit s tvrdou porážkou 1:4.
90+3
Do konce dnešního utkání zbývají poslední vteřiny.
90+1
Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.
90
Probíhá devadesátá minuta, o vítězi zápasu je již delší dobu jasno.
89
Je z toho nepřesný centr z levé strany, míč odvrací obrana Livorna.
88
Volný kop pro Sassuolo na polovině soupeře.
87
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Pasquale Schiattarella, přichází Alessandro Lambrughi.
85
Livorno právě vstřelilo branku!
INNOCENT EMEGHARA se z nařízeného pokutového kopu nemýlí, je to nekompromisní střela pod břevno, hosté vedou již 4:1!
85
A pozor, Rosati fauluje Luciho, je z toho žlutá karta pro domácího gólmana, ale hlavně pokutový kop!
84
Míč má ve své moci Bardi, který rozehrává.
82
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Leandro Greco, přichází Alfred Duncan.
80
Je před námi závěrečná desetiminutovka, hraje se na půli hřiště.
79
Převaha Livorna v závěru utkání je znatelná, domácí to budou mít v posledních minutách již velmi těžké.
77
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Raman Chibsah, přichází Diego Farias.
76
Jedna z fotbalových nadějí místního klubu nyní odnáší z blízkosti branky domácího US kopačku, která přilétla na hrací plochu z hlediště.
74
Krásnou střelou zpoza šestnáctky se prosazuje Brazilec PAULO SÉRGIO BETANIN "PAULINHO", který střelou do protipohybu překvapil jek obránce Sassuola, tak gólmana Rosatiho a hosté vedou již o dva góly!
73
Hraje se převážně ve středu hřiště.
72
Nepřesná střela Chibsaha z levé strany.
70
Střídání v týmu AS Livorno Calcio: ze hřiště odchází Giuseppe Gemiti, přichází Andrea Coda.
69
Dlouho se domácí z vyrovnávacího gólu neradovali, střelou z pravé strany se prosadil INNOCENT EMEGHARA, to byla střela z velmi ostrého úhlu a přesto pod padajícím Rosatim skončil míč v síti!
68
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Karim Laribi, přichází Leonardo Pavoletti.
66
Sassuolo právě vstřelilo branku!
SIMONE ZAZA se přece jenom prosazuje a konečně tak zužitkovává svůj skvělý výkon, když přesně hlavičkuje po centru z pravé strany, Bardi již na míč nedosáhl.
64
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Marius Alexe, přichází Gaetano Masucci.
63
Schiattarella vystřelil z levé strany, míč letí vedle branky, Rosati rozehrává.
62
Před Zazou zasáhla obrana Livorna, domácí útočník dělá soupeři velké starosti ve druhém poločase.
60
Střelec prvního gólu dnešního zápasu, Greco, dostává žlutou kartu.
60
Je za námi hodina hry, ve druhém poločase se úroveň hry zvedla a konečně sledujeme pohledný fotbal. Hosté stále hájí jednobrankový náskok z konce prvního poločasu.
59
Emeghara se nenechal odstavit od míče a dostal se ke střele, míč letí nad branku.
58
Míč končí vysoko nad brankou Livorna.
57
Rohový kop pro Sassuolo z levé strany. Bardi vyráží na další roh, tentokrát domácí rozehrají z pravé strany.
56
Zaza znovu střílí v pokutovém území soupeře, další dobrá střela, tentokrát musí Bardi zasahovat.
55
Zaza se dostává do zakončení uvnitř pokutového území soupeře, to byla dobrá střela! Míč končí těsně nad brankou.
53
Hosté odvrací.
52
Rohový kop pro Sassuolo z levé strany.
51
Přihrávka Kurtiće na pravé straně nebyla přesná, zaútočit mohou hosté.
50
Míč na polovině Sassuola, hosté vhazují z pravé strany.
48
Volný kop hostů z pravé strany, v blízkosti rohového praporku. DO vápna letí centr, na který naskakuje Paulinho, který ale netrefuje branku.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:46 hodin.
Sudí Mazzoleni nenastavil ani vteřinu nad rámec základních pětačtyřiceti minut a ukončil první poločas, který vyhráli poměrem 1:0 hosté. Po celou dobu první půle jsme sledovali poměrně průměrné utkání, v nichž se více bojovalo ve středu hřiště, než před oběma brankami. Hosté se prosadili v samém závěru, kdy se náramně trefil z volného kopu Greco.
45
Pro Sassuolo je to hodně nepříjemné, inkasovat gól "do šatny".
43
Krásně trefený volný kop! LEANDRO GRECO dokázal zatočit míč přímo k levé tyči, Rosati si na míč ani nesáhl a hosté vedou, krásná branka.
42
Volný kop pro Livorno, ve vzdálenosti zhruba pětatřiceti metrů od branky Sassuola.
41
Z rohového kopu se mohli hosté prosadit, Cechirini hlavičkoval u bližší tyče a míč prolétl vedle vzdálenější tyče.
40
Je před námi posledních pět minut prvního poločasu, podaří se některému týmu vstřelit úvodní gól?
39
Sledujeme velmi průměrné, místy podprůměrné ligové utkání, které je zatím vyrovnané.
37
Ale Paulinho nedokázal míč dostat před branku soupeře.
36
Livorno kombinuje na polovině soupeře.
35
Rossini zkouší hlavičkovat, ale obránce Livorna míč odvrací na další roh. Tentokrát vše končí faulem, hrají hosté.
34
Rohový kop pro Sassuolo z pravé strany.
32
Emeghara fauluje na polovině soupeře, tím útočné snažení hostů končí.
30
Paulinho rozehrává z levé strany, ze vzdálenosti zhruba třiceti metrů, míč ale letí vysoko nad branku.
29
Chibsah fauluje, hosté rozehrají volný kop z dobré vzdálenosti.
28
Míč na polovině hřiště v držení fotbalistů Livorna.
26
Domácí rozehrávají volný kop z levé strany, na polovině soupeře, ale do pokutového území letí hodně nepřesný centr.
25
Biagianti fauluje ve středovém kruhu Missiroliho, domácí rozehrávají.
23
Střela Laribiho z hranice pokutového území, dobrý pokus!
22
Ani jeden z týmů si zatím nedokázal vytvořit převahu, hraje se převážně ve středu hřiště, vyrovnaný zápas.
20
Odkop od branky Sassuola.
19
Rohový kop z levé strany pro Sassuolo.
18
Oba týmy se zatím spoléhají na nakopávané míče.
17
Nepřesná přihrávka domácích z levé strany, hosté odkopávají na polovinu hřiště.
16
Odmáván a odpískán ofsajd domácímu týmu.
15
Hra je hodně neurovnaná, míč létá z jedné strany na druhou, bez jakékoliv šance.
13
Situaci řeší Bardi, který "sbírá" míč do svých rukavic.
12
Ani z tohoto rohu však fotbalisté Sassuola neohrozili, přesto získali výhodu dalšího rohu, z pravé strany.
11
Domácí rozehrají další roh, tentokrát z levé strany.
10
Míč u Bardiho, který rozehrává.
9
Rozehrává z pravé strany Greco, domácí odvrací.
9
Greco si připisuje první střelu hostů, Rosati vyráží na roh.
8
Po zablokované střele Kurtiće z pravé strany budou domácí rozehrávat rohový kop z pravé strany. Hosté odvrací a sami jdou do rychlého protiútoku.
7
Bardi vyráží střelu z pravé strany, domácí kombinují na polovině soupeře.
6
"Malá domů" v podání domácího týmu.
5
Ofsajd odpískán domácímu týmu, hosté rozehrávají.
3
Zatím se hraje převážně ve středu hřiště.
1

US Sassuolo Calcio: Rosati – Gazzola, Terranova, Rossini, R. Ziegler – Kurtić, Chibsah, Missiroli – Laribi, Zaza, Alexe

AS Livorno Calcio: Bardi – Valentini, Émerson, Greco, Ceccherini – Schiattarella, Luci, Gemiti – Paulinho, Biagianti, Emeghara

Rozhodčí: Mazzoleni – Raparelli, Crispo (vš. ITA).
Vítejte u onlajn přenosu utkání druhého kola italské Serie A, v němž domácí US SASSUOLO CALCIO přivítá AS LIVORNO CALCIO. Utkání se odehraje na Stadio Città del Tricolore v Reggio Emilia a provede jím trojice rozhodčích, jako hlavní devětatřicetiletý Paolo Silvio Mazzoleni a asistenti Raparelli a Crispo.
US SASSUOLO CALCIO
Dnes se na Stadio Città del Tricolore utkají dva týmy, které se dobře znají z bitev Serie B v minulé sezóně. Ani jeden z ligových nováčků však v prvním kole nebodovalo. Sassuolo zavítalo v prvoligové premiéře do Turína, kde se utkal s místním FC. Po brankách Brighiho a Cerciho si domácí připsali snadné vítězství 2:0 a US Sassuolo si tak na body musí počat, minimálně do dnešního zápasu.
AS LIVORNO CALCIO
Hosté v ligové premiéře také nezabodovali, když se utkali na svém hřišti s AS Řím. I Livorno podlehlo 0:2, když gólově se favorizované AS prosadilo až po hodině hry, konkrétně v 65. minutě zásluhou De Rossiho a o dvě minuty později upravil na konečných 2:0 Florenzi. Stejně jako dnešní hostitel jsou fotbalisté Livorna v zatím dosti
neobjektivní tabulce na předposledním místě.
10.05.2013 / Serie B / 41. kolo / AS Livorno – Brescia 3:0
22.05.2013 / Serie B / play off – semifinále 1.z / Brescia – AS Livorno 1:1
26.05.2013 / Serie B / play off – semifinále 2.z / AS Livorno – Brescia 1:1
29.05.2013 / Serie B / play off – finále 1.z / Empoli FC – AS Livorno 1:1
02.06.2013 / Serie B / play off – finále 2.z / AS Livorno – Empoli FC 1:0
25.08.2013 / Serie A / 1. kolo / AS Livorno – AS Řím 0:2