Já děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, úspěšný start do nového týdne a příště na počtenou.
Druhá půle gól nepřinesla a nutno říct, že výsledek odpovídá jejímu průběhu. Ani jeden z týmů se v podstatě nedostal do žádné šance, možnost Avelara byla vzácnou vyjímkou. Zatímco v prvním poločase bylo k vidění několik šancí i pěkných akcí, v tom druhém to byla opravdu velká bída.
90+4
90+4
Hosté se málem dostali do šance, ale to by finální přihrávka musela být přesnější.
90+4
Už běží poslední minuta nastavení a hra se odbývá u středového kruhu.
90+2
Žlutou kartu dostává Simone Zaza (US Sassuolo Calcio).
90+1
Podobně jako v první půli, i tentokrát se budou nastavovat čtyři minuty.
90
Rozehrávat od své brány budou hráči Sassuola.
89
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Danilo Avelar, přichází Nicola Murru.
88
Znovu se domácí budou muset bránit standardce soupeře, závěr utkání se blíží a Zdeněk Zeman chystá poslední střídání.
86
Žlutou kartu dostává Federico Peluso (US Sassuolo Calcio).
85
Útočnou snahu hostů hatí ofsajd.
85
Následovat bude rohový kop Cagliari.
84
Hosté drží míč daleko od své brány, navíc vybojovali faul a domácí se budou muset bránit.
83
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Nicola Sansone, přichází Šime Vrsaljko.
82
Sansone si míč hezky zpracoval a poté vystřelil na bránu. Ke smůle své i svého týmu jen do míst, kde stál připravený Colombi.
81
Špatná přihrávka končí u brankáře Sassuola, ten bere míč do rukou.
80
Sansone se hnal za přihrávkou, u míče byl ale dříve Colombi, došlo ke střetu, ale oba borci z něj vyvázli bez větších následků.
77
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Simone Missiroli, přichází Raman Chibsah.
77
Tak tohle byla možná zatím největší šance druhé půle. Avelar dostal pěknou přihrávku z levé strany, střelu bez přípravy ale nasměroval nad břevno.
76
Floro Flores se pokusil při standardce ohrozit bránu soupeře přímo, ale míč poslal vysoko nad ni.
75
Žlutou kartu dostává Daniele Conti (Cagliari Calcio).
74
Avšak zbytečným faulem o míč přichází.
74
Vzápětí vybojovali autové vhazování kousek od brány soupeře.
73
Hosté si nyní přihrávají mezi sebou na své polovině.
71
Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Antonio Floro Flores.
70
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Samuele Longo.
68
Právě Sau je nyní po nepříjemném střetu s Ariaudem ošetřován, hra je přerušena.
67
Sau se dostal na levé straně do zakončení, jeho prudkou ránu ale dokázal Pomini vyrazit a Cossu následně při dorážce trefil jen bránícího protihráče.
66
Domácí tým zastavuje ofsajd.
64
Avelar se snažil dostat do zakončení tak aktivně, že nakonec fauloval a míč musí odevzdat.
63
Colombi musel hodně rychle z brankové čáry, aby nakopnutý míč zakopl aspoň do autu.
61
Opět se hraje nezáživný fotbal, bez akcí a bez šancí. První poločas byl v tomto směru o poznání kvalitnější.
58
A do třetice Zaza. Nyní střílel z hranice pokutového území do středu brány, Colombi byl připraven a míč zkrotil na čáře.
57
Znovu Zaza, tentokrát se dostal do rychlého brejku, ale u brány soupeře byl dlouho sám, nakonec zkusil centr, který byl ale velmi nepřesný.
56
Pěkná akce Sassuola na jejíž konci byl centr na Zazu, ten se ale k hlavičce neprotlačil.
55
Hraje se převážně u středového kruhu, daleko od obou branek.
53
Zatím je druhý poločas plný nepřesností, snad se situace časem zlepší.
51
Také domácí rozehráli standardku, ale ta nepřinesla žádnou šanci. První rána skončila na zdi, další v zámezí.
49
Žlutou kartu dostává Antonio Balzano (Cagliari Calcio).
48
Hosté rozehráli standardku a Pomini musel předvést dobrý zákrok, když se těsně před ním dostal k hlavičce jeden z protihráčů.
47
Hosté hned v úvodu druhé půle zahrozili, Sau se ale k centrovanému míči nedostal. Bude to roh.
46
Dlouho to vypadalo, že se v prvním poločase gólů nedočkáme, než přišlo posledních pět minut základní hrací doby a v něm po jedné brance na každé straně. Nejprve se domácí dočkali po několika neproměněných šancích zaslouženého vedení, hosté však téměř ihned vyrovnali a vše tak zůstává otevřené. Přesto má český kouč ve službách Cagliari Zdeněk Zeman svým svěřencům o přestávce určitě co říct, s jejich výkonem zatím spokojen, i přes vyrovnávací gól, být určitě nemůže.
45+5
45+4
Celkem odevzdaný míč pro Sassuolo, ale hostům to nemusí příliš vadit. Poločas se kvapem blíží.
45+3
Míč má v moci Pomini a s rozehrávkou moc nepospíchá, což se domácím fans vůbec nelíbí.
45+2
Zaza málem strhl vedení zpět na stranu svých barev, jeho rána ale minula vzdálenější tyč asi o metr.
45+1
Nastavovat se budou čtyři minuty.
44
Cagliari právě vstřelilo branku!
Avšak vedení nevydrželo domácím příliš dlouho. Hosté v podstatě ihned zahájili útočnou akci, obrovskou práci odvedl Balzano, který se dokázal zbavit dotěrného protihráče a přihrát před bránu, kde míč tečoval MARCO SAU a nedal brankáři Sassuola nejmenší šanci.
42
Sassuolo právě vstřelilo branku!
To byla znovu moc pěkná akce domácího celku, která však tentokrát už končí gólem. Berardi si míč zpracoval a poté jej z pravé strany poslal centrem na nabíhajícího SIMONE ZAZU, kterého nechali hostující borci trestuhodně samotného a hráč Sassuola levačkou střelou do protipohybu brankáře otevírá dnešní gólový účet a zaslouženě posílá svůj tým do vedení.
40
Po dlouhé době vzrušení i u brány Sassuola. Pomini si nebyl při svém zákroku vůbec jistý, míč se štěstím vyboxoval na pravou stranu, balón se nakonec dokutálel do zámezí.
39
Celkem zbytečně nakopnutý míč končí přímo v náruči brankáře Cagliari.
37
Velice pohledná akce domácího celku, Berardi vyslal do běhu míč na Zazu, ten ranou bez přípravy mezi tři tyče nezamířil. Domácí mají v první půli více šancí, ale proměnit je nedokážou.
34
Žlutou kartu dostává Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio).
34
Domácí se dožadovali pokutového kopu poté, co Berardi upadl po kontaktu s Avelarem. Za velikého pískotu domácího publika však hlavní arbitr trestá domácího borce za simulování.
33
Domácí teď zastavil zdvižený praporek čárového arbitra pro údajný ofsajd, ale opakovaný záznam ukázal, že tomu tak nebyla. Docela škoda pro zelené.
31
Velice nepřesná přihrávka končí u Colombiho, ten bere míč do rukou a nakonec rozehrává na krátko.
30
Zaza zasáhl Avelara do velice citlivého místa, poškozený ale po chvíli vstal z trávníku a pokračuje dál ve hře.
29
Ani v tomto případě nebyli úspěšní, u míče zůstávají.
28
Hosté si rohový kop zopakují, tentokrát z protější strany.
28
Další centr byl odvrácen na rohový kop a před Pominim bude teď dusno.
27
Hráči Cagliari se dostávali do slibné možnosti, ale celou akci překombinovali. Cossu nakonec střílel jen do hráče před sebou.
24
Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Francesco Pisano, přichází Antonio Balzano.
24
Gólman hostů je ošetřován, čehož kouč hostů využívá ke střídání.
22
Domácím se podařilo sice vstřelit gól, ale hlavní arbitr ještě předtím odpískal docela přísný faul na brankáře, který byl navíc mimo pokutové území. Hráči Sassuola samozřejmě protestují, tento verdikt se jim vůbec nelíbí a nelze se divit.
21
Hostujícím hráčům opět nevyšla akce na jeden dotek a míč má v moci protivník.
20
Příliš dlouhý nákop končí až u brankáře Cagliari.
18
Už už se hosté dostávali do šance, nakonec ale musí vinou faulu míč odevzdat a stáhnout se na svoji stranu.
16
Znovu je to Sau, který se s bolestivou grimasou válí na travnatém povrchu, opět po nevybíravém zákroku jednoho z protihráčů.
14
Peluso hodně zavařil svému brankáři, který si už běžel pro míč, ovšem domácí obránce jej tečoval a Pomini jej tím pádem už nemohl vzít do rukavic. Pro Sassuolo ale celá akce dopadla nakonec dobře, nyní bude vhazovat aut.
14
Hra se trochu uklidnila, míč mají na kopačkách domácí, ale na své straně.
12
Zelení si teď nerozuměli příliš v rozehrávce, u míče soupeř.
11
Sansone se ocitl v obrovské šanci. Po krásném pasu se řítil sám na brankáře, míč si zpracoval a poté tvrdě vystřelil, ale Colombi dobře vyběhl z brány a míč dokázal excelentním zákrokem zneškodnit. Už to mohlo být 1:0.
9
V pokutovém území upadl k zemi jeden z domácích borců, ale hra pokračuje.
9
Domácí si roh zopakují.
8
Docela hezká akce na jeden dotek v podání hráčů Sassuola, jako poslední se pokusil zakončovat Berardi, jeho míč byl ztečován na rohový kop.
7
Sau se pokusil odcentrovat před bránu, jeho pokus byl ale velice nepřesný a hráč Cagliari se hodně omlouvá svým spoluhráčům.
6
První situace trošku zavánějící brankou, Sansone dokázal projít na pravou stranu hranice pokutového území a vystřelit ke vzdálenější tyči, bohužel pro jeho tým míč netrefil vůbec ideálně a poslal jej hodně vedle pravé tyče.
5
Sau byl velice nepříjemně sražen k zemi, Antei může být hodně rád, že za svůj zákrok nevidí žlutou kartu a je pouze napomenut.
4
Hosté se dožadovali rohového kopu, ale hlavní arbitr nařizuje odkop od brány.
3
Poprvé se osmělili i domácí, ale nejprve přišel na řadu přetažený centr, poté následoval velice nepřesný pas.
2
Biondini v poslední chvíli zabránil dobrým obranným zákrokem šanci soupeře.
2
Crisetig vyčkával s přihrávkou příliš dlouho, míč končí v autu.
1
Hosté po úvodním výkopu ihned zaútočili, ale zastavil je faul.
1
Ještě malé zdržení před začátkem zápasu, upravuje se síť u jedné z branek.

US Sassuolo Calcio: Pomini – Gazzola, Antei, Ariaudo, Peluso – Biondini, Magnanelli, Missiroli – Berardi, Zaza, Sansone.
Náhradníci: Polito – Longhi, Vrsaljko, Acerbi, Bianco, Terranova, Chibsah, Kurtić, Brighi, Pavoletti, Floro Flores, Floccari.

Cagliari Calcio: Colombi – Pisano, Rossettini, Ceppitelli, Avelar – Crisetig, Conti, Ekdal – Farias, Sau, Cossu.
Náhradníci: Cragno – Murru, Capuano, Rangel, Balzano, Donsah, S. Longo, Capello.

Rozhodčí: P. Valeri – V. Fiorito, C. Rocca.
Loňské vzájemné zápasy

Sassuolo – Cagliari 1:1
Cagliari – Sassuolo 2:2
Cagliari

Ani hostům se v loňské sezóně příliš nedařilo, byli jen o dvě pozice lepší než jejich dnešní soupeř. Shodou okolností také z 38 utkání jich vyhráli devět, vícekrát však dovedli duel do remízového konce a to ve dvanácti případech. Vstřelili čtyřiatřicet branek a třiapadesát gólů inkasovali.
Sassuolo

Domácí se s velkým štěstím zachránili v nejvyšší italské fotbalové lize, když obsadili poslední nesestupovou pozici s náskokem pouhých dvou bodů. Z 38 zápasů vyhrálo pouze v devíti případech, dvaadvacetkrát prohrálo, vstřelilo jen třiačtyřicet gólů a hned ve dvaasedmdesáti případech inkasovalo, což jej zařadilo na druhou pozici v této nelichotivé bilanci, horší bylo už jen poslední Livorno, které inkasovalo sedmasedmdesát gólů.
Dobrý den. Vítám všechny fotbalové příznivce při sledování dnešního on-line přenosu, ve kterém budeme sledovat duel 1. kola mezi Sassuolem a Cagliari. Mírným favoritem je domácím tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62