To je z mé strany vše, na počtenou.
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:7. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 13:10.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šla i v deseti Fiorentina, ale domácí rychle odpověděli a vyrovnali. Bologna byla poté aktivnější, ale domácí branku domácí nevstřelili.
90+4
90+4
Jeden z hráčů se dostal do šance, ale byl v ofsajdu. Víc se už nestane.
90+4
Rohový kop pro domácí.
90+3
Domácí se stále tlačí dopředu, ale do šance se zatím nedostali.
90+1
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Nenad Tomović.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Jeden z hráčů se po centru dostal k hlavičce, ale míč nasměřoval jen doprostřed branky, kde byl pozorný Ciprian Tătăruşanu!
88
Roh pro Bolognu.
88
Domácí jsou jasně lepší a chtějí tento duel rozhodnout, ale zatím se Fiorentina velmi dobře brání.
86
Domácí celek zahrával další roh, ale u míče byl jako první zkušený Rodríguez, který kulatý nesmysl poslal do bezpečí.
84
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Franco Brienza.
83
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Mauro Zárate.
81
Domácí zahrávali svůj pátý rohový kop, ale ani tentokrát nedokázali ohrozit branku.
80
Dopředu se hnal hostující Vecino, ale zastavil ho pomezní rozhodčím, ofsajd.
78
Ale i nyní to Fiorentina zvládla a hosté tak stále drží remízový výsledek.
77
Další rohový kop pro Bolognu.
76
Ze svého třetího rohu ale Bologna nevytěžila vůbec nic. Domácí jsou však stále u míče.
75
Ciprian Tătăruşanu musel tečovaný míč vyrazit na rohový kop! Nutno dodat, že to nebyl vůbec lehký zákrok.
74
Rychlou akci hostujícího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
73
Je před námi posledních dvacet minutek, tak uvidíme, jak to celé nakonec dopadne. Bude to ještě hodně zajímavé.
71
Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).
69
Po centru se k hlavičce dostal hostující Astori, ale z poměrně dobré pozice poslal míč nad branku.
67
Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Anthony Mounier, přichází Sergio Floccari.
65
Po menší strkanici rozdal rozhodčí tři žluté karty a duel může pokračovat. Bude to ještě hodně zajímavé.
64
Žlutou kartu dostává Emanuele Giaccherini (Bologna FC).
64
Žlutou kartu dostává Davide Astori (ACF Fiorentina).
64
Žlutou kartu dostává Amadou Diawara (Bologna FC).
63
Bologna právě vstřelila branku!
Domácí ale bleskově odpovídají a začínáme tedy od začátku. Po hezké kombinační akci se na hranici penalty k míči dostal EMANUELE GIACCHERINI, který zkušeně překonal hostujícího brankáře a vyrovnal na 1:1.
61
Ze svého druhého rohu ale domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
60
Rohový kop pro Bolognu.
59
Fiorentina právě vstřelila branku!
Ale to, co se hostům nepovedlo v jedenácti, se jim povedlo v deseti. Fiorentina jde totiž do vedení. FEDERICO BERNARDESCHI se dostal do šance a nezaváhal a překonal domácího brankáře.
56
Matías Fernández zbytečně fauloval ve vápně domácích, uviděl za to žlutou kartu a protože to je dnes druhá, musí ze hřiště. Velká komplikace pro Fiorentinu.
55
Na druhé straně hřiště to vzal na sebe Federico Bernardeschi, ale po jeho dělovce z dobrých dvaceti metrů skončil míč vysoko nad brankou.
53
Ale ani domácí směrem dopředu nic nevymysleli. Zatím to žádná ofenzivní show tedy rozhodně není.
52
Následná akce hostů skončila útočným faulem a na tahu je tak Bologna.
51
Ke střele se dostal domácí Destro, ale nemířil přesně a branku hostů netrefil.
49
Žlutou kartu dostává Matías Fernández (ACF Fiorentina).
48
Oba celky se ve druhém poločase už vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo.
46
Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Khouma Babacar, přichází Nikola Kalinič.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas tedy začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 19:04.
První poločas je za námi a moc nám toho nenabídl. Bologna tak hraje s Fiorentinou stále bez branek. Největší šanci měl Babacar, ale v zakončení selhal a branku netrefil. Ve druhém poločase je tak stále o co hrát.
45+1
45
Hosté se ale dokázali ubránit.
45
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Valero to ještě vyzkoušel z dálky, ale po jeho dělovce skončil míč nad brankou.
43
Nyní je k vidění pouze mnoho nepřesností a vypadá to, že v prvním poločase se už nic nestane.
41
Anthony Mounier se hnal dopředu, ale po souboji upadl, jenže rozhodčí nepíská a hraje se dále.
40
Do konce prvního poločasu zbývá posledních pět minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme úvodní branky.
38
Práci měl nyní i Ciprian Tătăruşanu, ale zvládl to a po přihrávce před branku míč pohodlně sebral.
36
Babacar se dostal ve vápně k míči, ale po jeho ráně skončila několik decimetrů nad břevnem a stav zápasu se nemění!
34
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. K míči se dostal Domenico Maietta, který nic nevymýšlel a poslal ho na polovinu Fiorentiny.
33
Fiorentina vybojovala svůj čtvrtý rohový kop.
32
Ani domácí nic nevymysleli, protože jejich akci ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
31
Kombinační akci Fiorentiny ukončil hodně nepřesnou přihrávkou Valero, který nedokázal najít na levé straně volného Tella.
29
Babacar se ve vápně dostal k míči, ale svou hlavičkou žádného spoluhráče nenašel a kulatý nesmysl sebral Angelo Da Costa.
28
Matías Fernández to vzal na sebe, soupeři nasadil ´jesle´, ale poté byl sražen k zemi, faul se ovšem nepíská a u míče jsou domácí.
26
Po delší době se dopředu opět vydali dopředu, ale ani z tohoto centru z levé strany se nic neurodilo.
25
Tello utekl po levé straně, tlačil míč před branku, ale domácí zadáci dokázali přihrávku zablokovat.
23
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Pro míč si došel pozorný Angelo Da Costa, který tak pomohl svým zadákům.
23
Po zblokované střele je tu třetí roh pro hosty.
22
Po bleskové akci se jeden z domácích borců dostal ke střele z hranice velkého vápna, ale s tímto propagačním pokusem neměl Ciprian Tătăruşanu žádný problém.
21
Začátek duelu patřil domácích, ale v posledních minutách je jasně lepší Fiorentina, která se stále tlačí dopředu.
20
Míč do vápna poslal Manuel Pasqual, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nenatlačil.
19
Po další akci je tu roh pro Fiorentinu.
19
A opět Babacar. Tentokrát se dostával do velké šance, ale skvěle vše přečetl Angelo Da Costa, který vyběhl a míč uklidil do bezpečí.
17
Babacar při napadání získal míč, ale nakonec mu byl odpískán faul a na tahu je tak Bologna.
16
Anthony Mounier se dostal do vápna, ale tam ho o míč zkušeně obral Gonzalo Rodríguez.
15
Po rohu pálil z dálky Valero, ale branku trefit nedokázal a stav zápasu se tedy nemění.
14
Hosté vybojovali svůj první rohový kop.
14
Aktivní Babacar si naběhl za obranu, ale u míče byl opět jako první pozorný Angelo Da Costa.
13
Fiorentina se už dostala do zápasu a nyní je lepším celkem. Nutno ale dodat, že k vidění je stále velké množství nepřesných přihrávek.
11
Nyní Babacar číhal na zadní tyči, ale po centru se k míči nedostal a od své branky bude rozehrávat Angelo Da Costa.
10
A ani z další kombinace hostů nic nebylo, protože tentokrát vše skončilo nepřesnou přihrávkou na Babacara.
9
Hosté se dostali až do vápna, ale ke střele už nikoliv. Bologna zatím skvěle napadá.
8
Babacar dostal přihrávku, dobře si zpracoval míč, ale poté ho domácí hráč okamžitě poslal k zemi. Standardní situace pro Fiorentinu.
7
Poprvé se dopředu vydali i hosté, ale jejich akce velmi rychle skončila na polovině domácího celku, který zatím hraje velmi dobře.
5
Domácí začali velmi dobře. Po dlouhé přihrávce ale míč sebral pozorný Ciprian Tătăruşanu, který s rozehrávkou příliš nepospíchá.
4
A po další akci to vzal na sebe domácí Destro, ale po jeho ráně skončil míč vysoko nad brankou.
3
Po dlouhé kombinaci se domácí dostali k centru z levé strany, ale ve vápně hostů byl u míče jako první Pasqual.
2
Domácí stále drží míč, ale zatím kombinují pouze na své polovině.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Bologna FC: A. Da Costa – Mbaye, Gastaldello (C), Maietta, Masina – Donsah, Diawara, Taïder – Mounier, Destro, Giaccherini.
Náhradníci: Stojanović, Sarr – Morleo, Zúñiga, Pulgar, Crisetig, F. Zuculini, Brighi, Rizzo, Floccari, Brienza, Constant.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Roncaglia, Gonzalo Rodríguez (C), Astori – Bernardeschi, Vecino, Valero, Pasqual – Tello, M. Fernández – Babacar.
Náhradníci: Sepe, Lezzerini – Tomović, Błaszczykowski, N. Kalinič, Zárate, Iličić, Kone.

Fiorentina – Bologna 1:0
Bologna FC má zatím na svém kontě 29 bodů a při skóre 27:30 se nachází na desátém místě. V posledních týdnech nepředvádí Bologna vůbec špatné výkony, když z posledních pěti zápasů urvala sedm bodů. Dokázala porazit například nepříjemné Sassuolo či Sampdorii. V posledním kole ale prohrála s Frosinone.

ACF Fionretina vstoupila do sezony skvěle, dlouho se držela na špici tabulky, ale poté přišlo pár horších výsledků a Fiorentina je se ziskem 45 bodů na třetím místě, což ale také není špatné. Na vedoucí Neapol už ale ztrácí osm bodů a na druhý Juventus bodů šest. Naposledy hrála Fiorentina doma s Carpi a vyhrála 2:1.
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Italská Serie A má na programu 24. kolo a my budeme sledovat duel mezi Bolognou a Fiorentinou. Mírným favoritem tohoto zápasu je hostující celek.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62
8. Sassuolo 38 17 11 10 64:56 62