To je z mé strany vše, hezký večer.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:15.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec lépe zvládli hráči Udinese, kteří v Palermu vyhráli 3:1 a získali nesmírně cenné tři body. Hosté vstoupili do utkání aktivně, ale do vedení se dostali domácí. Ještě do poločasu ale Udinese vyrovnalo. Ve druhém dějství byli domácí jasně lepší, ale dvakrát chybovali a hosté toho dokonale využili a nakonec si dokráčel pro vítězství 3:1.
90+4
90+3
Hosté dohrávají utkání, které zvládnou a nakonec vybojují velmi cenné tři body.
90+1
Rozhodčí přidal čtyři minutky.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Cyril Théréau, přichází Jakub Jankto.
89
Cyril Théréau to vyzkoušel z hranice velkého vápna a po jeho vydařeném pokusu skončil míč na levé tyči!
87
Hosté kontrolují své vedení a nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné.
85
Po rychlé akci to vzal na sebe Quaison, ale jeho dělovka přesná nebyla.
83
Aby toho nebylo málo, tak je tu další komplikace pro domácí! Sallai chtěl penaltu a po souboji upadl ve vápně, jenže rozhodčí penaltu neodpískal a navíc domácímu hráči udělil žlutou kartu. Byla to už druhý a následuje tedy karta červená.
81
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Alessandro Gazzi, přichází Robin Quaison.
79
Udinese právě vstřelilo branku!
A je zřejmě definitivně rozhodnuto, protože Udinese zvyšuje na 3:1! Domácí zahrávali standardní situaci, ale hosté se ubránili, hned se vydali dopředu a na konci akce byl SEKO FOFANA, který nezaváhal a s přehledem překonal Posavece.
76
Žlutou kartu dostává Roland Sallai (U.S. Citta di Palermo).
74
Domácí byli lepší a tlačili se dopředu, jenže chybovali a hosté toho využili a jdou do vedení 2:1. Po chybě se k míči nakonec dostal SEKO FOFANA, který došel až na hranici velkého vápna a perfektní technickou střelou nedal brankáři šanci.
72
Domácí nyní několikrát zahrozili, ale ani z jedné akce nakonec nic nebylo, protože ve finální fázi vše skončilo nepřesností.
70
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Rodrigo de Paul.
68
Domácí jsou ve druhém poločase lepším celkem, ale zatím se do šance nedostali. Udinese brání velmi dobře.
66
Nyní nedočkáme. Udinese se opět ubránilo, ale domácí zůstávají u míče a tlačí se před branku svého soupeře.
65
Rohový kop pro Palermo. Dočkáme se další branky?
64
Je před námi posledních zhruba třicet minutek a vzhledem k tomu, že to je stále 1:1, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
62
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Alessandro Diamanti, přichází Roland Sallai.
61
Střídání v týmu U.S. Citta di Palermo: ze hřiště odchází Giuseppe Pezzella, přichází Ivajlo Čočev.
59
Žlutou kartu dostává Silvan Widmer (Udinese Calcio).
57
Dvakrát to nyní vyzkoušel Oscar Hiljemark, ale oba jeho pokusy hostující zadáci zblokovali a Orestis Karnezis nemusel zasahovat.
55
Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ryder Matos, přichází Emmanuel Badu.
53
Ale i hosté to zvládli a ubránili se. V posledních minutách jsou ale aktivnější domácí fotbalisté.
52
Další rohový kop, tentokrát pro Palermo.
50
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže nerozhodný stav i nadále zůstává. U míče jsou nyní domácí fotbalisté, kteří trpělivě kombinují.
49
Rohový kop pro Udinese.
48
Ani jeden trenér v poločase nestřídal, takže se pokračuje ve stejném složení, jako v prvním dějství.
46
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:46.
První poločas je za námi. Aktivnější byli hosté, ale do vedení se dostali domácí fotbalisté, když se po chybě obrany prosadil Ilja Nestorovski. Udinese ale pokračovalo ve své aktivitě a nakonec vyrovnalo, když se trefil Cyril Théréau. Je to tedy 1:1 a je jasné, že druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
43
Na druhé straně ale měl práci Josip Posavec, kterého z dálky vyzkoušel Ryder Matos, ale s jeho pokusem si brankář poradil a následně uspěl i proto dorážce!
41
Giuseppe Pezzella se snažil vybojovat alespoň rohový kop, ale nakonec se míč od něj odrazil do zámezí.
39
Hosté jsou po vstřelené brance při chuti a stále se tlačí dopředu, tak uvidíme, co se v prvním poločase ještě stane.
37
Je vyrovnáno a nutno dodat, že zcela zaslouženě! Po přihrávce do vápna se k míči dostal CYRIL THÉRÉAU, který si ho se štěstím zpracoval a poté prostřelil Posavece.
36
Domácí se prokombinovali do vápna svého soupeře, ale ke střele se žádný z hráčů nakonec nedostal.
34
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje a hraje se hlavně uprostřed hrací plochy. Na další šanci tak stále čekáme.
32
Ale i tentokrát to domácí fotbalisté zvládli a ubránili se. Hosté se tlačí dopředu, ale ve finální fázi se zatím trápí.
31
Po další akci je tu třetí rohový kop pro Udinese.
30
Ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav utkání se nemění a Palermo stále vede nad Udinese nejtěsnějším možným rozdílem.
29
28
Nyní to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a míč proletěl do zámezí. Od své branky bude rozehrávat Josip Posavec.
27
Hosté se snaží něco vymyslet a tlačí se dopředu, ale obrana Palerma zatím funguje na jedničku a Josip Posavec zatím nemusel nic řešit.
25
Nyní se na trávníku nic zajímavého neděje. Stále hustě prší, takže i to se na kombinaci obou celků výrazně podepisuje.
23
Z hranice velkého vápna to vyzkoušel Alessandro Diamanti, ale jeho přízemní střela byla velmi nepřesná a Orestis Karnezis nemusel zasahovat.
21
Zatím sledujeme zajímavý zápas, který nabídl jednu branku, ale také tři žluté karty, a to je za námi teprve dvacet minutek.
19
Žlutou kartu dostává Felipe (Udinese Calcio).
18
Žlutou kartu dostává Giuseppe Pezzella (U.S. Citta di Palermo).
16
Domácím úvodní branka evidentně pomohla a ožili. Nyní je Palermo lepší a hlavně o poznání aktivnější.
15
Ani Palermo nakonec z prvního rohu nic nevytěžilo, ale nutno dodat, že Udinese se ubránilo s vypětím všech sil.
14
Rohový kop pro domácí celek.
13
Žlutou kartu dostává Alessandro Diamanti (U.S. Citta di Palermo).
11
Palermo právě vstřelilo branku!
Tak to je velká rána pro hosty, kteří byli jasně lepší, jenže do vedení jde z ojedinělé akce Palermo! Po chybě se k míči dostal ILJA NESTOROVSKI, který obešel obránce, dostal se do vápna, kde poslal míč do jednoho z obránců, od kterého se odrazil za bezmocného Orestise Karnezise.
10
Z prvního rohu ale nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a kombinují na polovině svého soupeře.
9
Rohový kop pro Udinese Calcio.
8
Domácím se zatím příliš nedaří, hlavně tedy směrem dopředu. I nyní hráči Palerma lehce přišli o míč a už opět kombinují hosté.
7
Do vápna se tlačil Ryder Matos, ale skvělým obranným zákrokem ho zastavil pozorný Andrea Rispoli.
5
V úvodu utkání jsou aktivnější hostující hráči, kteří se stále tlačí dopředu, ale na první střelecký pokus stále čekáme.
3
No, začalo se hodně zostra. Za námi jsou tři minutky a už jsme viděli čtyři fauly. Tentokrát se k zemi skácel hostující Ryder Matos.
2
Následná akce Palerma skončila útočným faulem, takže na tahu je opět hostující Udinese.
1
Jako první se dopředu vydali hostující fotbalisté, kteří hrají v modrých dresech. Domácí hrají tradičně v růžovém.
1
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

U.S. Citta di Palermo: Posavec – Cionek, Goldaniga, Pezzella – Rispoli, Gazzi, Embalo, Aleesami – Diamanti (C), Hiljemark – Nestorovski.
Náhradníci: Fulignati, Guddo – Anđelković, Bouy, Bruno Henrique, Čočev, Jajalo, Morganella, Quaison, Sallai, Vitiello.

Udinese Calcio: Karnezis – Widmer, Danilo (C), Felipe, Angella – Kums – Matos, Fofana, Hallfredsson, Théréau – D. Zapata.
Náhradníci: Perisan, Scuffet – Adnan, Badu, Balić, de Paul, Samir, Evangelista, Heurtaux, Jankto, Perica, Wague.

Rozhodčí: Orsato – Crispo, Muto.
Ještě jednou vás vítám u dohrávky desátého kola Serie A, v němž budeme sledovat týmy, které potřebují nutně bodovat. Již jsou známy sestavy obou soupeřů a my si je za pár okamžiků představíme.
U.S. Citta di Palermo

Ještě hůře než hostující tým je na tom Palermo, které se se šesti body krčí na osmnáctém místě tabulky. Domácí tým v posledních pěti zápasech dokázal jednou vyhrát a jednou remizovat. Ovšem, co je ještě horší, je fakt, že Palermo v posledních třech zápasech nedokázalo vstřelit branku. Největším problémem U.S. je celková hra. Domácím se totiž nedaří dávat góly a na navíc hodně inkasují. Nejlepším střelcem týmu je Ilija Nestorovski, jenž dostal balon do sítě třikrát.

Do utkání nezasáhne hned trojice hráčů domácího celku. Mezi zraněnými je Sinisa Andelkovič, jež laboruje se zraněním hlavy. Dalšími zraněnými jsou Norbert Balogh a Simone Giuliano, oba zmínění se potýkají se zraněním dolní končetiny.
Udinese Calcio

Hostující tým je na tom o něco lépe, nežli jeho dnešní soupeře. Udinese najdeme na šestnáctém místě tabulky, když získalo deset bodů. Calcio v posledních pěti zápase pouze jednou vyhrálo a jednou remizovalo. Pokud nechce hostující celek hrát o sestup, musí zlepšit obranu a začít pravidelně bodovat. V případě výhry se Udinese může prokousat až na jedenáctou pozici. Nejlepším střelcem týmu je Duvan Zapata, jenž vsítil tři branky.

Hostující trenér pro toto utkání nemůže počítat s Ewandroem, jenž utrpěl zlomeninu nohy a také s Panagiotisem Konem, který laboruje s poraněním ramene.
Vítám vás u dohrávky desátého kola Serie A, v němž budeme sledovat U.S. Citta di Palermo a Udinese Calcio. V tomto duelu budeme sledovat zápas týmů, které patří k tomu horšímu, co italská nejvyšší soutěž nabízí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62