Serie A - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Crotone : Verona - 27. srpna 2017   20:45

Cordaz – Faraoni (77. Crociata), Cabrera, Martella, Ar. Ajeti – Sampirisi, Stoian (68. Kragl), Barberis, Mandragora – Budimir, Trotta (82. Tochukwu Nwankwo).
Nícolas – Cáceres, Souprayen, A. Ferrari, Rômulo – B. Zuculini, Marcel Büchel (78. Zaccagni), Bessa, Cerci (62. Pazzini) – Fares (73. Valoti), Verde.

To je z mé strany vše, příště na počtenou!
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:5. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 9:12.
Je za námi utkání druhého kola italské Serie A mezi Crotone a Hellasem Verona. Nezaujatému divákovi (kromě členů Fanklubu defenzivního fotbalu) tento zápas nenabídl vlastně nic zajímavého, po 90 minut byla servírována nemohoucnost a nuda s naprostým minimem šancí a zakopováním míčů do bezpečí. Domácí Marcello Trotta sice ve druhém poločase rozvlnil síť Hellasu, jeho trefa ale pro útočný faul jeho spoluhráče Budimira nebyla uznána, a tak utkání skončilo všeříkajícím skóre 0:0.
90+4'
90+3'
Veronský kapitán Daniel Bessa se teď během hry pustil do diskuze s rozhodčím, který jej okamžitě napomenul žlutou kartou.
90+2'
Ante Budimir se skácel k zemi v šestnáctce soupeře po jemném kontaktu se Samuelem Souprayenem, sudí jeho záměr vynutit si penaltu prokoukl a nechal hru pokračovat.
90+1'
Rômulův centr z levé strany zachytil domácí obránce Leandro Cabrera a odkopl míč do bezpečí, to už známe také délku nastavení, které bude čtyřminutové.
90'
Jaké? Těžko říct, nicméně domácí se teď zatáhli v deseti hráčích před vlastní pokutové území a už se ani nenamáhají hrát konstruktivně.
89'
Kouč jihoitalského celku Davide Nicola neustále běhá podél postranní čáry a hlasitě uděluje svým svěřencům pokyny.
88'
Samuel Souprayen si nedokázal zpracovat Zuculiniho přihrávku a míč mu ujel do autu, dvě minuty před koncem tak budou mít Crotonští k dispozici vhazování na polovině hřiště.
87'
Volného Bruna Martellu na levém křídle zradilo zpracování, balon se tak došoural přímo do Nícolasovy náruče.
86'
Střídající Mattia Zaccagni se dožaduje odpískání faulu na svou osobu, sudí Marco Guida byl ale jiného názoru, a hra tak plyne vesele dál.
85'
Kombinace Hellasu skončila jen u Ajetiho, jeho následná rozehrávka ale také nestála za nic a míč skončil v autu.
83'
Arlind Ajeti si všiml, že soupeřův brankář Nícolas si povážlivě vyběhl ze své branky, jeho pokus o obstřel z velké vzdálenosti ale postrádal přesnost.
82'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marcello Trotta, přichází Simeon Tochukwu Nwankwo.
81'
V těchto okamžicích by mělo jít o všechno, oba týmy ale k zápasu přistupují stejně ležérně jako dosud a na hřišti se vůbec nic zajímavého neděje.
79'
Crotonští fotbalisté se už ani nenamáhali s kombinací a jednoduše zakopli balon na útočnou polovinu.
78'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Marcel Büchel, přichází Mattia Zaccagni.
77'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Marco Davide Faraoni, přichází Giovanni Crociata.
75'
Dalekonosný nákop Daniela Bessy na útočnou polovinu se nesetkal s úspěchem, míč skončil v zámezí a Alex Cordaz jej uvede zpět do hry odkopem od své svatyně.
74'
Ani jednomu týmu se nedaří kloudně rozehrát, čtvrthodinku před koncem se dostavila další opravdu hluchá pasáž hry.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mohamed Fares, přichází Mattia Valoti.
71'
Andrea Barberis si na pravé straně sice míč příliš předkopl, laxní zadáci Hellasu jej ale přesto pustili ke střele, která ovšem byla poměrně nepřesná.
70'
Ante Budimir dostal parádní kolmici do pokutového území, Nícolas ale vyběhl včas a zmenšil střelecký úhel tak, že Budimir se vůbec nedostal ke střele.
69'
Domácí trenér Nicola za bezbrankového stavu zřejmě sní nad jeho ubráněním, proto se rozhodl útočníka Stoiana nahradit mnohem defenzivněji laděným Oliverem Kraglem.
68'
Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Adrian Stoian, přichází Oliver Kragl.
66'
Vše podstatné se nyní odehrává ve středu hřiště. Z předváděné hry bolí oči, fanoušci Crotone ale dál ženou svůj tým dopředu.
65'
Zhruba pětadvacet minut před koncem se hra opět uklidnila, ani jednomu týmu se nedaří ani kloudně rozehrát, zdá se, že Trottova obrovská příležitost byla jen výstřelem do tmy.
63'
Domácí už se po závaru před brankářem Hellasu radovali ze vstřeleného gólu, Nícolas byl ale jasně faulován Antem Budimirem, a tak trefa Crotone nemůže platit.
62'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Alessio Cerci, přichází Giampaolo Pazzini.
60'
Její exekuci si vzal do své gesce právě Daniel Bessa, který to nemyslel špatně, jeho centr na zadní tyč ale postrádal přesnost a balon skončil v zámezí.
59'
Daniel Bessa si zkušeně došel pro faul Rolanda Mandragory, hosté tak budou zahrávat standardku z velmi zajímavé pozice.
57'
Už se znovu hraje a momentálně jsou u míče fotbalisté Hellasu, Daniele Verde právě po ose hřiště zaváží balon na útočnou polovinu.
56'
Marco Davide Faraoni se ve vlastní šestnáctce nešťastně srazil s běžícím Alessiem Cercim, hra je tak přerušena a na hřiště už míří lékařský tým domácího celku.
55'
Daniel Bessa nakopl míč hluboko na útočnou polovinu, což se hostům nakonec vyplatilo, odražený balon se totiž dostal k úplně volnému Büchelovi, a Hellas tak může pokračovat v akci.
53'
Adresátem Mandragorova centru z přímého kopu byl právě Ante Budimir, hlavička chorvatského útočníka Crotone ale o nějaký ten metr minula veronskou branku.
52'
No a Fares za svůj zákrok navíc vyfasoval žlutou kartu.
51'
Právě Budimir teď byl ale faulován Mohameddem Faresem, a domácí tak budou zahrávat standardku z velmi nadějné pozice.
50'
Ante Budimir se vydal kupředu po pravém křídle, neměl ale komu přihrát, a tak pro jistotu zařadil zpátečku.
48'
Veronští fotbalisté nakonec záhy o balon přišli a domácí zakládají další akci až od brankáře Alexe Cordaze.
47'
Arlind Ajeti ukázkovým šlapákem srovnal se zemí Mohamedda Farese, sudí ale nechává pokračovat ve hře.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:49.
Sudí Marco Guida se rozhodl neprodlužovat nezaujatým divákům trápení a ukončil první poločas, který nenabídl téměř nic zajímavého. Crotonští se dostali k pár střelám mimo, jinak se hrálo výhradně ve středu hřiště a k vidění byla jedna nepřesnost za druhou.
45'
43'
Z toho až bolí oči. Bruno Martella pokazil jednoduchou přihrávku na Marcella Trottu a ten teď jen bezmocně rozhazuje rukama.
42'
Daniele Verde se vydal kupředu po levé straně, ale neměl komu přihrát a navíc si nakonec nechal utéct balon do autu.
41'
Na druhé straně se Crotonským podařilo vybojovat rohový kop, po němž se ke střele uvnitř pokutového území dostal Arlind Ajeti, jeho pokus ale těsně minul Nícolasovu svatyni!
39'
Po Stoianově faulu hosté zahrávali přímý kop, jehož exekuce se ujal zkušený Martín Cáceres, jeho tvrdý projektil ale výrazně minul Cordazovu svatyni.
38'
Žlutou kartu dostává Adrian Stoian (FC Crotone).
37'
Žlutou kartu dostává Marcel Büchel (Hellas Verona FC).
35'
Marco Davide Faraoni zblokoval Bessův centr z levé strany do zámezí, Hellas tak bude mít k dispozici rohový kop.
34'
Z tribun se čím dál častěji ozývá pískot, hra je plná nepřesností na obou stranách a teď se ani jednomu týmu nedaří ani pořádně rozehrát.
33'
Svěřenci Davideho Nicoly ovšem o míč vzápětí zase přišli...
31'
Marcel Büchel na útočné polovině přistrčil k zemi Stoiana, hráči v červenomodrých dresech tak budou mít spoustu času na rozehrávku.
30'
Půlhodina hry je za námi a na trávníku se stále nic moc zajímavého neděje, je vidět, že obě mužstva jsou spíše defenzivně laděná.
28'
Na opačnou stranu se poté vydali Büchel a Alessio Cerci, druhému jmenovanému ale ujel míč do autu.
27'
Centr Bruna Martelly z levé strany propadl až na zadní tyč, kde číhal Andrea Barberis, který ale nedokázal dostat prudce letící balon pod kontrolu.
25'
Adrian Stoian poslal zajímavou kolmici do pokutového území, kam si naběhl Marcello Trotta, jehož ale zradilo zpracování a navíc ztratil rovnováhu.
24'
Marcel Büchel před napadajícím Faraonim pro jistotu posunul míč za sebe veronským obráncům, hosté si nepřidělávají práci a hlavně nechtějí udělat chybu.
23'
Mohamed Fares to vzal z uctivé vzdálenosti na sebe, jeho projektil byl ale značně nepřesný a Alex Cordaz mohl zůstat v klidu.
21'
Ante Budimir si nerozuměl s Trottou a po jejich nepovedené kombinaci bude následovat odkop od veronské branky v podání hostujícího gólmana Nícolase.
20'
Dvacet minut hry je za námi a domácí fotbalisté jsou i nadále o fous aktivnější, do zakončení se ale dostávají jen velmi málo.
19'
Hra se poté přesunula do středu hřiště, kde svěřenci kouče Nicoly kombinují a nepouštějí Crotonské k míči.
17'
Marcello Trotta se šikovně zbavil svého strážce a poté z hranice pokutového území vypálil, Nícolasovu svatyni ale poměrně výrazně minul.
16'
Neproměněná šance Marcella Trotty vlila domácím fotbalistům krev do žil, Crotonští teď svého soka jednoznačně přehrávají.
14'
Hráči v modročervených dresech se poprvé probili až do útočného území a hned z toho vyústila střela Trotty, který ale v pádu zamířil nad!
13'
Domácí útočník Ante Budimir to přehnal s agresivitou při napadání, hra je přerušena a Veronští budou mít čas a klid na rozehrávku.
12'
Z toho ale žádné nebezpečí pro Crotonské nepramenilo, ani jeden tým zatím směrem dopředu není vůbec nebezpečný.
10'
Ten táhl po levé straně Mohamed Fares, jehož pas do předbrankového prostoru byl zblokován do zámezí a Hellas bude mít k dispozici roh.
9'
Crotonští ale o balon vzápětí zase přišli a Hellas se nyní pokouší založit další protiútok.
8'
Zkušený Alessio Cerci teď pro jistotu uklidil míč do autu před dotírajícím Trottou, domácí tak zůstanou u míče formou autového vhazování.
6'
Hráči Crotone poprvé zaměstnali hostujícího gólmana Nícolase, ten si však s nákopem z poloviny hřiště velmi snadno poradil.
5'
Ante Budimir teď fauloval rozehrávajícího Martína Cácerese, uruguayský zadák Hellasu si tak bude moci rozehrávku v klidu zopakovat.
4'
Na stadionu v Crotone panuje skvělá atmosféra, kdovíjakou podívanou ale zatím nesledujeme. Hra je plná nepřesností na obou stranách.
2'
Rômulův nákop na Cerciho postrádal přesnost a balon skončil v zámezí, Alex Cordaz už si pomalu chystá míč k rozehrávce.
1'
Fotbalisté Hellasu se krátce po začátku utkání usadili na útočné polovině, načež dostal přihrávku na pravou stranu hřiště úplně volný Rômulo, který se ale daleko nedostal.
1'

FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Cabrera, Martella, Ar. Ajeti – Sampirisi, Stoian, Barberis, Mandragora – Budimir, Trotta.
Náhradníci: Festa, Viscovo – Kragl, Cuomo, Suljić, Crociata, Tochukwu Nwankwo, Borello, Giannotti.

Hellas Verona FC: Nícolas – Cáceres, Souprayen, A. Ferrari, Rômulo – B. Zuculini, Marcel Büchel, Bessa, Cerci – Fares, Verde.
Náhradníci: Silvestri, Coppola – Laner, Fossati, Pazzini, Caracciolo, Zaccagni, Bearzotti, Valoti, Heurtaux, Felicioli, Štefanec.

Rozhodčí: Marco Guida.
HELLAS VERONA FC

Hellas se do Serie A vrátil po roční odmlce, v druhé lize loni veronský celek se ziskem 74 bodů obsadil druhé místo, a zajistil si tak přímý postup zpět do vyššího patra. Také Hellas je ale po prvním kole bez bodu, žlutomodří na domácím stadionu podlehli silné Neapoli 1:3.
FC CROTONE

Crotonští fotbalisté se loni jen tak tak zachránili v nejvyšší italské soutěži, když se vyhli sestupu o pouhé dva body. Se stejným cílem vstupuje provinční klub i do této sezóny, v prvním kole se ale los s Crotone nemazlil a svěřenci Davideho Nicoly prohráli s AC Milán 0:3.
Vítám všechny nadšence do italského fotbalu u sledování duelu druhého kola tamní Serie A, v němž FC Crotone zabojuje o první body v této sezóny proti nováčkovi Hellas Verona FC. Utkání začne ve 20:45, tak si to nenechte ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62