Serie A - 16. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Janov : Atalanta - 12. prosince 2017   19:00

Janov
4' Bertolacci (Taarabt)
1:2
(1:1)
Atalanta
45' Iličić  (Petagna) • 52' A. Masiello  (Iličić)
Janov
Perin – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, L. Rigoni (84. Ricci), Veloso, Bertolacci, Laxalt (67. Lapadula) – Taarabt, Panděv (77. Omeonga).
Doveri – Giovane, Mondin
Luigi Ferraris, Janov
Atalanta
Beriša – Tolói (51. Palomino), Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola – Petagna (54. de Roon), Iličić (72. Cornelius), A. Gómez.
F. Rossi, Gollini – Gosens, Palomino, Cornelius, Orsolini, Vido, Castagne, Kurtić, Mancini, Schmidt, de Roon.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Už se nic nestane, borci v bílých dresech se na hřišti objímají a slaví cenné vítězství! Třetí venkovní porážka Atalanty se tak nekoná, dnes si hosté z Janova odváží plný počet bodů.
90+5'
90+5'
Hosté se ale ubránili a nyní se snaží znemožnit domácím vhodit míč zpět do hry z levé postranní čáry.
90+4'
Ještě rohový kop pro Janov, domácí rozehrají z pravé strany.
90+3'
Hlavičkovaná na útočné polovině, nakonec je Corneliusovi (Atalanta) odpískán útočný faul a do útoku tak mohou jít domácí.
90+1'
Rozhodčí nastavil pět minut, čas tak domácím alespoň na vyrovnání ještě zbývá.
90'
Přesto se nyní dostal k hlavičce Ervin Zukanović (Janov), po centr z pravé strany, ale poslal míč jen do rukavic Etrita Beriši.
89'
Ne, nedaří se nyní vůbec nic, přihrávky, pasy k vápnu Atalatny... Janov se v útočné fázi trápí.
87'
Nyní vhazují hosté z pravé strany, na útočné polovině.
86'
Snaha domácích alespoň o vyrovnání je již nyní trochu křečovitá, míče odskakují od nohou.
85'
Je před námi posledních pět minut normální hrací doby, míč má Mattia Perin (Janov), který spěchá s rozehrávkou.
84'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Luca Rigoni, přichází Federico Ricci.
82'
Vzal to na sebe Miguel Veloso (Janov), který opravdu zkusil přímo ohrozit branku, tu ale o několik metrů přestřelil.
81'
Volný kop Janova, je to ze střední vzdálenosti, ale možná si domácí troufnou na přímé ohrožení branky.
80'
Etrit Beriša (Atalanta BC) pochopitelně nespěchá s rozehrávkou od své branky, ví proč, míč totiž v posledních minutách rychle získávají domácí a nejinak je tomu i nyní.
79'
Nepřesnou střelou z levé strany končí další útočná akce domácích, divákům se to nelíbí a pískají.
77'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Goran Panděv, přichází Stephane Omeonga.
75'
Míč zamířil na zadní tyč, kde se domácí dokázali ubránit.
74'
Boční síť nyní trefuje Alejandro Gómez (Atalanta BC), hosté mají rohový kop z pravé strany.
72'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Andreas Cornelius.
71'
Útočným faulem končí manévry Atalanty na polovině soupeře.
70'
Etrit Beriša (Atalanta BC) pomáhá obraně a v pozici falešného libera odkopává míč nekompromisně na polovinu soupeře.
69'
Hosté rozehrávají na polovině Janova, ale rychle o míč přicházejí.
67'
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Diego Laxalt, přichází Gianluca Lapadula.
66'
Ani z jednoho ze tří rohů se domácí nedokázali prosadit a nyní se musí rychle vracet, hosté jdou do protiútoku.
65'
Následuje šestý roh domácích v dosavadním průběhu utkání, tentokrát rozehrají z levé strany.
64'
Hosté se sice ubránili, ale pouze za cenu dalšího rohu z pravé strany.
63'
Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany.
60'
Žlutou kartu dostává Goran Panděv (Janov CFC).
60'
Je za námi hodina hry, hosté drží vedení o gól, dočkají se dnes tří bodů?
59'
Žlutou kartu dostává Marten de Roon (Atalanta Bergamasca Calcio).
58'
Etrit Beriša (Atalanta BC) vykopává od své branky, posléze se míč dostává až k jeho protějšku Perinovi.
57'
Nakonec žádné nebezpečí pro branku Atalanty.
56'
Volný kop se nyní nabízí domácím, ti rozehrají z pravé strany, na útočné polovině.
54'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Andrea Petagna, přichází Marten de Roon.
52'
Bergamo právě vstřelilo branku!
Nedáš, dostaneš! Defenziva Janova nyní zaváhala při bránění standardky a míč se z levé strany dostal až ke vzdálenější tyči, kde ho v klidu hlavou uklidil do sítě ANDREA MASIELLO.
51'
Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Rafael Tolói, přichází José Palomino.
50'
Po rohovém kopu Janova následovala střela nad branku, kterou ještě Beriša jistil zákrokem.
49'
Neskutečné zákroky nyní předváděl Etrit Beriša (Atalanta BC), který nejprve vyrazil dělovku Gorana Panděva a poté si poradil i s dorážkou, když se domácí útočník dostal k míči znovu a znovu vystřelil.
48'
Míč letí z levé strany k bližší tyči, kde odkopává obránce Atalanty.
47'
Domácí zahajují první půli velmi zostra, Adel Taarabt (Janov) vybojoval roh z levé strany.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:05.
První poločas je minulostí. Domácí měli velmi dobrý vstup do zápasu a ujali se brzy vedení. Hosté ale také dokázali ohrozit branku Perina, nicméně vyrovnat se jim v krátké době po inkasování nepovedlo. Až v závěru poločasu, kdy se již domácí zřejmě viděli v šatně, dokázal vyrovnat Iličić na současných 1:1.
45+3'
45+3'
Po vyrovnávacím gólu ale sudí musel krotit vášně, proto se hraje i přes avizované dvě minuty, nyní na polovině Atalanty, hosté v klidu kombinují.
45+2'
Nastavené dvě minuty se již pomalu chýlí ke svému konci, hosté s míčem na polovině Janova.
45'
Zasloužený trest pro Janov! Domácí v posledních minutách výrazně pasivnější, což trestá JOSIP ILIČIĆ. Ten se prosadil pěknou střelou zpoza vápna, po přihrávce Petagny z pravé strany.
43'
Hosté to zkouší po pravém křídle, ale nejsou úspěšní.
42'
Souboj o míč ve středu hřiště, takto vypadá hra v posledních minutách.
41'
Autové vhazování Rosiho (Janov) na polovině soupeře, míč se ale dostává k Etritu Berišovi.
40'
Posledních pět minut prvního poločasu, hosté s míčem na útočné polovině.
39'
Útočná akce Janova končí odpískaným ofsajdem.
38'
Domácí se v pohodě ubránili, hra je nyní opět zbytečně kouskována, což jí na kvalitě samozřejmě nepřidá.
37'
Andrea Petagna (Atalanta BC) vybojoval pro svůj tým rohový kop.
36'
Miguel Veloso (Janov) fauluje na své polovině, hosté tak zůstávají u míče.
35'
Nakonec z toho byl centr do vápna Atalanty, který hosté odvrátili, poté se dostal ke střele zpoza vápna Aleandro Rosi (Janov), který ale branku netrefil.
34'
Volný kop pro Janov, je to z levé strany, z pozice, odkud se dá ohrozit branka.
33'
Nyní jsou to domácí, kdo vhazuje na útočné polovině.
32'
Tentokrát ale vůbec ne, domácí odvrací míč do autu, nicméně hosté zůstanou na útočné polovině, Leonardo Spinazzola vhazuje z levé strany.
31'
Další faul domácích a další volný kop Atalanty = další případné nebezpečí pro domácí branku.
30'
První půl hodina nabídla velmi dobrý fotbal, doufejme, že se v tomto tempu bude pokračovat i nadále.
28'
Akce Janova ale končí odpískaným útočným faulem Rossiho, míč mají hosté.
27'
Domácí kontrují a dostávají se na útočnou polovinu, kde zaútočí z levé strany.
26'
Výborným zákrokem nyní Mattia Perin podržel svůj tým, při volném kopu soupeře.
25'
Po faulu domácího Rossiho získávají hosté zajímavou pozici pro přímý kop. Domácí záložník dostává žlutou kartu.
23'
Za pískotu diváků sledujeme kombinaci hostů na útočné polovině.
22'
Ale Adel Taarabt (Janov) získal míč a pouští se do sprintu po pravé lajně, na polovině Atalanty mu ale míč uskakuje do zámezí.
21'
Atalanta se nyní drží na útočné polovině.
20'
Je za námi prvních dvacet minut, rozhodně zajímavých, kdy jsme viděli první gól, ale i gólovou šanci.
18'
Na druhé straně pálí vedle branky Atalanty Luca Rigoni.
17'
Hosté zahrozili a i nyní se dostali do útoku, nicméně je z toho pouze odkop od branky Janova.
16'
Velmi dobrá střela Remo Freulera (Atalanta BC), který napálil míč z voleje a z nějakých pětadvaceti metrů orazítkoval břevno domácí branky!
15'
Následuje další útočná akce Atalanty, která končí vybojovaným rohovým kopem z levé strany.
14'
Rychlý průnik hostů po levé straně zastaven na polovině Janova.
13'
Akce Janova končí střelou Miguela Velosa z pravé strany, která letí vedle branky Atalanty.
12'
První rohový kop v zápase vybojovali domácí, rozehrají ho z pravé strany.
11'
Andrea Masiello (Atalanta BC) neudržel nervy na uzdě a vystartoval po faulovaném Rigonim, za což dostal žlutou kartu.
11'
Janovští se ale k míči znovu bleskově dostávají poté, co ve středovém kruhu fauloval Andrea Masiello.
10'
Útočným faulem Gorana Panděva končí akce Janova.
9'
Další faul hostů, kteří po prvním gólu nestíhají a pomáhají si nedovolenými zákroky.
7'
Série faulů nyní přerušuje hru, zbytečně.
5'
Další útočnou akci Janova přerušil odpískaný ofsajd.
4'
Janov právě vstřelil branku!
A domácí jdou do vedení, po přihrávce Taarabta vypálil z místa, z prostoru před pokutovým územím Atalanty, ANDREA BERTOLACCI, který levačkou napálil míč nechytatelně k tyči.
4'
Defenziva Atalanty odvrací míč, směřující před branku, ale domácí zůstávají u míče.
3'
Janovští získávají výhodu volného kopu z levé strany, na útočné polovině.
2'
Etrit Beriša (Atalanta BC) vykopává od své branky, u půlící čáry ho ale získává soupeř.
1'
Oba týmy na trávníku, utkání za malý okamžik začne.

Janov CFC: Perin – Izzo, Spolli, E. Zukanović – Rosi, L. Rigoni, Veloso, Bertolacci, Laxalt – Taarabt, Panděv.
Náhradníci: Lamanna, Zima – Gentiletti, Cofie, Rossettini, Lapadula, Biraschi, Galabinov, Lazović, Migliore, Ricci, Omeonga.

Atalanta Bergamasca Calcio: Beriša – Tolói, Caldara, A. Masiello – Hateboer, Cristante, Freuler, Spinazzola – Petagna, Iličić, A. Gómez.
Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Gosens, Palomino, Cornelius, Orsolini, Vido, Castagne, Kurtić, Mancini, Schmidt.

Rozhodčí: Doveri – Giovane, Mondin.
Atalanta Bergamasca Calcio
Hosté jsou také v dobré herní pohodě, kterou navíc podporují i výsledky z Evropské ligy, kde si Atalanta již s předstihem zajistila postup ze skupiny. V lize Atalanta prohrála naposledy dvakrát venku, na Interu Milán 0:2 (žádné velké překvapení) a poté těsně 1:2 na hřišti Udinese Calcio, bude to v Janově třetí venkovní porážka v řadě?
Janov CFC
Janovští jdou do souboje s Atalantou s otevřeným hledím. Vede je k tomu velmi dobrá bilance z posledních čtyř soutěžních zápasů (třikrát liga – 2 výhry a jedna remíza, jednou pohár – výhra). Díky zlepšeným výkonům se Janov pomalu dere ze sestupových příček a na černou sérii z přelomu října a listopadu chce zapomenout.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání 16. kola italské Serie A, v němž JANOV CFC poměří síly na svém stadionu s ATALANTOU BERGAMO. Utkání se odehraje na stadionu Luigi Ferrarise v Janově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62