Čtyřhra žen - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  A. Hlaváčková, L. Hradecká : M. Lučičová-Baroniová, M. Sanchezová - 3. září 2016   20:41

5

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Byl to těžký boj, ve třetím setu oba páry několikrát ztratily podání. V úplném závěru se ale favoritky dokázaly prosadit a vybojovat postup do třetího kola. V něm dojde na čistě český souboj, Hlaváčková s Hradeckou se postaví Krejčíkové se Siniakovou!
Konec zápasu
7:5
Je konec, Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká vyhrávají ve třetím setu 7:5 a vybojovaly tak postup do další fáze.
40-15
Už jen jeden, jsou tu dva mečboly.
30-15
Dva míčky schází Hlaváčkové s Hradeckou k postupu do třetího kola.
15-15
Už je ale srovnáno po patnácti.
0-15
0:15, pokračuje boj s podáním.
6:5
Trápení na servisu pokračuje, Lučičová-Baroniová se Sanchezovou ztrácí podání a za stavu 6:5 bude české duo opět podávat na celkovou výhru.
40-15
I v tomto gemu jsme se dočkali brejkbolů. Mají je Češky a jsou dva.
30-15
Přichází snížení, stále na tom jsou ale lépe Hlaváčková s Hradeckou.
30-0
České duo je velice rychle ve vedení o dva míčky. Servis teď tápe na obou stranách...
15-0
Začínáme prakticky od nuly. Koncovka slibuje napínavou podívanou.
5:5
Tohle se Hlaváčkové s Hradeckou vůbec nepovedlo, čistou hrou ztratily podání a místo ukončení duelu je tu stav 5:5.
0-40
Tři brejkboly!
0-30
No a vedou už o dva fiftýny. Dotáhnout zápas do zdárného konce je někdy opravdu těžké.
0-15
Bude to ještě boj, Lučičová-Baroniová a Sanchezová to rozhodně nevzdávají a v desáté hře jdou na příjmu do vedení.
5:4
Ano, podařilo se. Hlaváčková s Hradeckou berou soupeřkám podání, opět jdou do vedení a nyní budou podávat na celkové vítězství. Stav je 5:4.
A-40
A ten taky přichází. Jen to dotáhnout.
40-40
Výborně, je tu shoda. A teď se bude bojovat o případný brejkbol.
30-40
První gembol Hlaváčková s Hradeckou odvrací, ale práce ještě nekončí.
15-40
A teď jsou velice blízko obratu v setu, mají dva gemboly na 5:4.
15-30
Mirjana a Maria si berou zpátky vedení v gemu.
15-15
Češky okamžitě kontrují a srovnávají stav.
0-15
Už se nám přibližuje koncovka třetího setu a zápasu vůbec. Lépe do této části vstoupily Lučičová-Baroniová a Sanchezová.
4:4
Servis si české reprezentantky bohužel prohrávají, ztrácí nadějný náskok a stav je nyní 4:4.
15-40
Velice nepříjemná situace pro Hlaváčkovou s Hradeckou, musí čelit dvěma brejkbolům.
15-30
Lučičová-Baroniová a Sanchezová bojují, nic nevzdávají a opět vedou!
15-15
Už je ale vyrovnáno.
0-15
Nyní je řada na českých tenistkách, aby svým servisem udržely náskok. Úvod ale patří soupeřkám.
4:3
Následuje přestávka a výměna stran.
4:3
Tak ne, shoda nebude, naopak je tu konec sedmé hry. Sníženo na 4:3.
30-40
První z nich promarnily, Hlaváčková s Hradeckou budou nyní bojovat o shodu.
15-40
A hned vzápětí si vybojovaly dva gemboly na korekci skóre.
15-30
Je to tak, už při svém podání vedou.
15-15
Samozřejmě to ale nebude tak jednoduché, soupeřky se zcela určitě nevzdají.
15-0
Snad to bude okamžik, kdy se H+H dostanou do té pohody, která jim pomůže dotáhnout zápas do zdárného konce.
4:2
Tak než se Lučičová-Baroniová se Sanchezovou rozkoukaly, tak byla šestá hra u konce. Čtyři fiftýny pro české tenistky, ty už vedou 4:2.
40-0
Náběh na čistou hru.
30-0
30:0, opět to postupuje dosti rychlým tempem.
15-0
Výborný vstup Češek i do další hry.
3:2
3:2
Ten třetí už ale Hlaváčková s Hradeckou dotáhly do zdárného konce a vedou 3:2!
40-30
Pozor, pozor, zmizel i brejkbol číslo dva!
40-15
První nevyšel, zůstávají ještě dva. Šance je stále velká.
40-0
Nyní je to ještě lepší, jsou tu tři brejkboly na 3:2!
30-0
Náskok o dva fiftýny, to je velice slibné.
15-0
Je tu pátý gem rozhodující sady a Hlaváčková s Hradeckou do něj vstoupily tou správnou nohou.
2:2
Češkám stačil pouze jeden, vyrovnávají na 2:2.
40-15
Další gem, kdy má servis alespoň dva gemboly, je tady.
30-15
Výborně. Hlaváčková s Hradeckou pro tuto chvíli otáčí průběh v gemu a vedou.
15-15
Teď to bylo o mnoho lepší, už panuje vyrovnaný stav.
0-15
Pokud chtějí H+H pomýšlet na postup, bylo by fajn sérii udržených servisů prodloužit. Začátek se ale moc nepovedl.
1:2
Třetí hra je u svého konce, pár Lučičová-Baroniová, Sanchezová vede 2:1.
15-40
Servis teď skutečně vládne, jsou tu gemboly.
15-30
Lučičová-Baroniová se Sanchezovou už vedou.
15-15
Srovnáno po patnácti.
0-15
Pokračujeme dál, oba páry si zatím drží podání a platí to i v úvodu třetí hry.
1:1
Čistá hra, srovnáno na 1:1.
40-0
Postupuje to opravdu rychle, tři gemboly pro české duo.
30-0
Už je to 30:0.
15-0
Uvidíme, jak si s danou situací poradí Hlaváčková s Hradeckou. Vstup do druhého gemu mají dobrý.
0:1
Už je tato hra u konce a Lučičová-Baroniová se Sanchezovou se v rozhodující sadě ujímají vedení 1:0.
40-A
Vypadá to, že kdo vyhraje tuto hru, dostane se do velké psychické výhody.
40-40
Když jsme už v řeči čísel, následuje čtvrtá shoda v tomto gemu.
A-40
Vzápětí brejkbol číslo dva.
40-40
Shoda číslo tři.
A-40
Je to jako na houpačce, výhoda je teď na straně českých tenistek.
40-40
Gem se prodlužuje, z výhody je další shoda.
40-A
Ne ne, ani teď to neklaplo, Lučičová-Baroniová a Sanchezová mají další šanci na to jít do vedení 1:0.
40-40
Shoda, šance na brejk stále žije.
30-40
No a místo brejkbolů přichází gembol.
30-30
Brejkboly se odkládají, soupeřky dokázaly srovnat.
30-15
A po srovnání přichází i předběhnutí. Jen to dotáhnout.
15-15
Češky ale ihned reagují a srovnávají krok.
0-15
Třetí set začal a i do něj vstoupily lépe Lučičová-Baroniová a Sanchezová
0:0
Už to vypadalo, že Hlaváčková s Hradeckou dotáhnou set a záps do zdárného konce, vedly 4:3 a šly na servis, jenže to nevyšlo a soupeřky třemi hrami v řadě dotáhly set do zdárného konce. Nás tak čeká rozhodující set.
4:6
Druhý set je u konce, český pár si svůj servis prohrál čistou hrou a druhý set skončil výsledkem 4:6.
0-40
Ajaj, tři setboly pro Lučičovou-Baroniovou a Sanchezovou.
0-30
Už je to 0:30 a Hlaváčkovou s Hradeckou čeká boj o obrat.
0-15
Češky na podání a pokud nechtějí přijít o set, musí si jej udržet. Úvod ale dobrý není.
4:5
4:5
Stačil jim jen jeden a mohou si jít odpočinout a probrat taktiku do dalších her. Vedou 5:4.
15-40
Jde to ve velmi rychlém tempu, Lučičová-Baroniová se Sanchezovou mají dva gemboly na 5:4.
15-30
30:15 pro servis.
15-15
Jenže Hlaváčková s Hradeckou by chtěly svůj náskok zpátky a bojují.
0-15
Rázem je pohoda na jejich straně a i v deváté hře jsou ve vedení.
4:4
Lučičová-Baroniová se Sanchezovou to uhrály, získaly zpátky svůj servis a je to 4:4.
40-A
Opět je tu ale možnost pro brejk.
40-40
České tenistky tuto hrozbu pro teď odvrací – shoda.
30-40
No a je to brejkbol. To by byla škoda, ztratit v tuto chvíli náskok...
30-30
Srovnáno. Takže další bitva o veledůležitý fiftýn.
30-15
A Češky už vedou. Výborně.
15-15
Tohle bylo o mnoho lepší a je srovnáno.
0-15
České duo je na podání, chtělo by to servis podržet. Úvod ale nebyl povedený.
4:3
4:3
Bravo! H+H dokázaly svůj brejk využít, vedou 4:3 a přiblížil se jim postup do třetího kola!
40-30
A je to brejkbol!
30-30
Škoda, náskok je pryč. Nyní bude následovat výměna o gembol, nebo brejkbol.
30-15
Brejkboly se zatím odkládají, 15:30 z pohledu servisu.
30-0
No vida, je to 0:30, blíží se další šance zabojovat o brejk.
15-0
Sedmá hra, na podání Lučičová-Baroniová se Sanchezovou, a úvod jim nevychází.
3:3
Pro tuto chvíli je dobojováno, panuje stav 3:3.
40-15
První gembol mizí v nenávratnu, zbývají ještě dva.
40-0
Tři gemboly na 3:3. Tohle je opravdu velice rychlý gem.
30-0
A nyní ještě lépe, velice rychle je to 30:0.
15-0
Je po přestávce, Češky jsou na podání a zatím to vypadá dobře.
2:3
2:3
Čtyři fiftýny v řadě končí pátý gem druhé sady a je to 2:3.
40-A
Lučičová-Baroniová se Sanchezovou mají víc a najednou jsou to ony, kdo je v lepším postavení.
40-40
A bohužel i ten druhý, takže tu máme shodu.
15-15
Dá se ale čekat, že Hlaváčková s Hradeckou to soupeřkám hodně znepříjemní a pokusí se vybojovat šanci na brejk.
0-15
Oba páry si ve druhém setu zatím drží své podání a nakročeno je i v této hře.
2:2
Výborně, tohle může Hlaváčkové s Hradeckou hodně pomoci. Dokázaly se vyhrabat z nepříjemné situace nakonec srovnaly na 2:2.
40-30
Třetí fiftýn v řadě dává českým tenistkám gembol.
30-30
Náskok Lučičové-Baroniové se Sanchezovou je pryč, svítí skóre 30:30.
15-30
Ale už Češky začínají stahovat.
0-30
Stav 0:30 je velmi nepříjemný, pozor na to!
0-15
Čtvrtý gem nezastihl české hráčky v dobrém rozpoložení a prohrávají.
1:2
Stačil jim jen jeden a mají už zmíněné vedení 2:1.
15-40
Hraje se v rychlém tempu a Lučičová-Baroniová se Sanchezovou si vybojovaly dva gemboly na 2:1.
15-30
A vzápětí otáčí průběh gemu a už jsou ve vedení.
15-15
Soupeřky ale bleskově srovnávají.
15-0
Na programu je třetí gem a do začátku vstoupily lépe české tenistky.
1:1
Výborně, hra je u konce, po dokonalém obratu zvládly Hlaváčková s Hradeckou srovnat na 1:1.
40-15
Po třech fiftýnech v řadě přichází dva gemboly.
30-15
Důležité teď bude podržet servis a zatím se Češkám daří budovat náskok.
15-15
H+H ale dobře reagují a srovnávají.
0-15
Tak jako v prvním setu mají soupeřky českých hráček lepší vstup do sady.
0:1
0:1, Mirjana Lučičová-Baroniová a Maria Sanchezová jdou v úvodu druhé sady do vedení.
15-40
Tento gem je velice rychlý, jsou tu dva gemboly.
15-30
Velice rychle dokázaly Lučičová-Baroniová se Sanchezovou průběh gemu otočit a už vedou.
15-15
Už to ale neplatí.
15-0
Začal druhý set a první fiftýn jde za českým párem.
0:0
Začátek setu nevypadal pro české hráčky vůbec dobře, velice rychle prohrávaly 0:3, ale poté se dostaly do hry a dokázaly otočit na 4:3. Pak si sice opět prohrály podání, což však ihned odčinily a po dalším brejku dotáhly set do zdárného konce.
6:4
Po 36 minutách je první sada minulostí, Hlaváčková s Hradeckou využily hned první setbol!
40-30
A je to setbol!
30-30
No a už je srovnáno po tŕiceti. Bude se hrát o setbol, nebo brejkbol.
30-15
Setboly se pro tuto chvíli odkládají, neboť Lučičová-Baroniová s Sanchezovou snižují.
30-0
K zisku první sady jim zbývají už pouze dva míče.
15-0
Začárek desátého gemu je povedený, Češky vedou 15:0.
5:4
5:4
Chvíli to trvalo, ale devátý gem je u konce! České duo opět vede, nyní 5:4 a bude podávat na zisk první sady.
40-30
První brejkbol je pryč, zbývá druhý.
40-15
Až teď přichází šance na protržení podání a vedení 5:4.
30-15
Brejkboly se zatím nekonají, Lučičová-Baroniová a Sanchezová snižují.
30-0
No i v tomto gemu to máme 0:30, H+H bojují o další brejk.
15-0
V posledních minutách mají oba páry trochu problém s vlastním servisem a protější pár toho využívá.
4:4
No tak tohle bylo rychlé. Český pár přišel o své vedení a je srovnáno na 4:4.
0-40
0-30
Stav 0:30 není zrovna nejlepší, je tu hrozba ztráty podání.
0-15
Začíná osmý gem a lépe do něj vstoupily sokyně českých hráček.
4:3
4:3
Teď už to vyšlo a Hlaváčková s Hradeckou otáčí z 0:3 na 4:3!
A-40
Další příležitost českého dua jít poprvé v utkání do vedení.
40-40
Tak ne, sedmý gem má své pokračování. Další shoda.
A-40
A teď už tu brejkbol je!
40-40
Shoda, bitva o sedmou hru pokračuje.
30-40
Pokud chtěly Češky pomýšlet na brejkbol, musí na něj pro tuto chvíli zapomenout. Naopak je tu gembol pro jejich soupeřky.
30-30
Hraje se opravdu velmi rychle a Hlaváčková s Hradeckou srovnávají.
15-30
A už i vedou.
15-15
Nápor je zastaven, Mirjana Lučičová-Baroniová a Maria Sanchezová srovnávají na 15:15.
15-0
České duo pokračuje v zisku fiftýnů a i v sedmé hře jdou do vedení.
3:3
Hned první z nich Hlaváčková s Hradeckou využily a skutečně tu máme stav 3:3. Náskok Lučičové-Baroniové se Sanchezovou je tak pryč.
40-0
Tři gemboly!
30-0
Velice rychle je to 30:0 a blíží se srovnání na 3:3.
15-0
Snad se začíná karta obracet, Češky jdou při svém podání do vedení.
2:3
2:3
Ano, výborně! Tento brejkbol už byl využitý a na židličky jdou hráčky za stavu 2:3!
A-40
Hlaváčková s Hradeckou jsou opět blíže zisku páté hry a tím i snížení na 2:3.
40-40
Ne... Příležitost je pryč, máme tu shodu.
40-30
Výborně, je tu první brejkbol pro české reprezentantky.
30-30
Bude to ale bitva o každý fiftýn...
30-15
Výborně, Hlaváčková s Hradeckou bojují, snaží se každý míč svým soupeřkám znepříjemnit.
15-15
Už ale máme znova srovnáno.
15-0
Doufejme, že vyhraný gem české hráčky nakopne a zabojují o zisk brejku.
1:3
Hned ten první je využitý a to znamená, že přišlo snížení na 1:3.
40-15
Dva gemboly pro H+H.
30-15
Vůbec poprvé jsou Hlaváčková s Hradeckou ve vedení v gemu!
15-15
Pro tuto chvíli se to daří, je srovnáno po patnácti.
0-15
No, ani čtvrtá hra nezačíná pro české tenistky dobře, i teď budou muset dotahovat.
0:3
0:3
Ten už dokázaly využít a tak dosti překvapivě vedou už 3:0!
40-A
Druhý gembol pro Lučičovou-Baroniovou a Sanchezovou.
40-40
Shoda, čeká nás opět souboj o to, kdo bude mít blíže k zisku gemu.
30-40
Budou si ale muset počkat, naopak tu přichází gembol na 3:0.
30-30
Zatím je to nejvyrovnanější gem, Hlaváčková s Hradeckou teď budou bojovat o brejkbol.
15-30
Jenže Lučičová-Baroniová se Sanchezovou jsou dnes očividně ve velké pohodě a berou si zpět vedení.
15-15
Je srovnáno, snad to bude znamenat obrat k lepšímu.
0-15
H+H se stále nemohou chytit, i ve třetím gemu se do vedení dostávají jejich soupeřky.
0:2
Druhý brejkbol pár M. Lučičová-Baroniová, M. Sanchezová využil a po pěti minutách je tak stav 0:2!
15-40
První brejkbol je fuč, ale boj ještě neskončil.
0-40
Ajajaj, velice rychle přichází tři brejkboly. Velice obtížná situace.
0-30
No a pozor, už je to 0:30.
0-15
Začátek druhého gemu nezastihl český pár v dobré pohodě, je to 0:15.
0:1
Ten už pár M. Lučičová-Baroniová, M. Sanchezová využil a to je konec tohoto gemu. stav je 0:1.
30-40
První je pryč, zbývá druhý.
15-40
Jsou tu dva gemboly pro servis.
15-30
Zatím se hraje rychle a český pár v této hře tahá za kratší konec provazu.
15-15
Už je ale srovnáno.
0-15
První fiftýn jde za párem M. Lučičová-Baroniová, M. Sanchezová.
0:0
Začátek utkání se nám blíží, dá se očekávat, že to bude kolem 20:45.
Zápas je naplánován jako druhý na Court 6 a začít by se mělo ve 20:30. To se ale samozřejmě může změnit v závislosti na předcházející duel. Každopádně si jej ale nenechte ujít, ke sledování jste srdečně zváni.
Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká (4. nasazené na turnaji)

Český pár v prvním kole ukázal své umění a potvrdil roli favorita v podobě nasazeného páru. Na kurtu v pohodě vyprovodil pár Allertová, Friedsamová ve dvou setech 6:3, 6:1. I dnes bude pár H+H favoritem.

Mirjana Lučičová-Baroniová (CRO), Maria Sanchezová (USA)

I soupeřky strávily na kurtu pouze dva sety, když v úvodním kole porazil duo Bencicová, Flipkensová po výsledku 6:4, 6:4. Do dnešního utkání jde tento pár překvapit, nemá co ztratit a tak se dá ze strany těchto hráček čekat uvolněný tenis.
Dobrý večer u US Open. Dnes se společně podíváme na utkání druhého ženské čtyřhry, ve kterém se utkají Andrea Hlaváčková a Lucie Hradecká proti páru Mirjana Lučičová-Baroniová a Maria Sanchezová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.