22. 10. • 18:00
Sparta vs. Ml. Boleslav Sparta vs. Ml. Boleslav Generali Arena, Praha-Bubeneč Generali Arena, Praha-Bubeneč
Sparta
Sparta
4:1
ONLINE
22. 10.
18:00
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
21. 10. • 17:00
Liberec vs. Slavia Liberec vs. Slavia Stadion U Nisy, Liberec Stadion U Nisy, Liberec
Liberec
Liberec
0:1
ONLINE
21. 10.
17:00
Slavia
Slavia
19. 10. • 18:00
Bohemians 1905 vs. Plzeň Bohemians 1905 vs. Plzeň Ďolíček, Praha-Vršovice Ďolíček, Praha-Vršovice
Bohemians 1905
Bohemians 1905
2:2
ONLINE
19. 10.
18:00
Plzeň
Plzeň
20. 10. • 17:00
Příbram vs. Jablonec Příbram vs. Jablonec Na Litavce, Příbram Na Litavce, Příbram
Příbram
Příbram
0:6
ONLINE
20. 10.
17:00
Jablonec
Jablonec
21. 10. • 15:00
Dukla vs. Opava Dukla vs. Opava Na Julisce, Praha-Dejvice Na Julisce, Praha-Dejvice
Dukla
Dukla
1:0
ONLINE
21. 10.
15:00
Opava
Opava
20. 10. • 15:00
Olomouc vs. Zlín Olomouc vs. Zlín Andrův stadion, Olomouc (kapacita: 12 566 míst) Andrův stadion, Olomouc (kapacita: 12 566 míst)
Olomouc
Olomouc
1:1
ONLINE
20. 10.
15:00
Zlín
Zlín
20. 10. • 17:00
Slovácko vs. Teplice Slovácko vs. Teplice Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Slovácko
Slovácko
0:2
ONLINE
20. 10.
17:00
Teplice
Teplice
20. 10. • 17:00
Ostrava vs. Karviná Ostrava vs. Karviná Městský stadion, Ostrava-Vítkovice Městský stadion, Ostrava-Vítkovice
Ostrava
Ostrava
1:1
ONLINE
20. 10.
17:00
Karviná
Karviná
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1.  Slavia 18 15 1 2 46:16 46
2.  Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3.  Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4.  Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5.  Sparta 18 9 4 5 29:15 31
6.  Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7.  Liberec 17 6 6 5 16:15 24
8.  Ml. Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9.  Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10.  Příbram 18 5 4 9 23:42 19
11.  Bohemians 1905 18 4 6 8 18:27 18
12.  Slovácko 18 6 0 12 20:31 18
13.  Olomouc 18 5 3 10 17:32 18
14.  Opava 17 5 2 10 22:28 17
15.  Karviná 18 4 3 11 23:35 15
16.  Dukla 18 4 3 11 15:33 15

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 17
2.  Miroslav Stoch Slavia 11
3.  Jean-David Beauguel Zlín 9
4.  Martin Doležal Jablonec 8
5.  Benjamin Tetteh Sparta 8
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Michael Krmenčík Plzeň 7
8.  David Vaněček Teplice 7
9.  Guélor Kanga Sparta 6
10.  Lukáš Budínský Karviná 5
11.  Jan Chramosta Jablonec 5
12.  Antonín Fantiš Příbram 5
13.  Martin Nešpor Olomouc 5
14.  Tomáš Souček Slavia 5
15.  Tomáš Wágner Karviná 5
16.  Abdulla Yusuf Helal Bohemians 1905 5
17.  Milan Baroš Ostrava 4
18.  Dame Diop Ostrava 4
19.  Uroš Djuranović Dukla 4
20.  Jakub Hora Teplice 4
21.  Jan Kuchta Slovácko 4
22.  Nemanja Kuzmanović Opava 4
23.  Lukáš Masopust Jablonec 4
24.  Jan Matoušek Příbram 4
25.  Peter Olayinka Slavia 4
26.  Roman Potočný Liberec 4
27.  Ivan Schranz Dukla 4
28.  Milan Škoda Slavia 4
29.  Miroslav Slepička Příbram 4
30.  Tomáš Smola Opava 4
31.  Nicolae Stanciu Sparta 4
32.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
33.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
34.  Vladimír Coufal Slavia 3
35.  Vlastimil Daníček Slovácko 3
36.  Martin Fillo Ostrava 3
37.  Dávid Guba Karviná 3
38.  Tomáš Holeš Jablonec 3
39.  Josef Hušbauer Slavia 3
40.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
41.  Ondřej Kúdela Slavia 3
42.  Roman Květ Příbram 3
43.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
44.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
45.  Jakub Považanec Jablonec 3
46.  Tomáš Poznar Zlín 3
47.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
48.  Roman Procházka Plzeň 3
49.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
50.  Josef Šural Sparta 3
51.  Stanislav Tecl Slavia 3
52.  Pavel Vyhnal Zlín 3
53.  Alexandru Baluta Slavia 2
54.  Lukáš Bartošák Zlín 2
55.  Tomáš Chorý Plzeň 2
56.  Ján Ďurica Dukla 2
57.  Pavel Dvořák Olomouc 2
58.  Michal Frydrych Slavia 2
59.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
60.  Marek Havlík Slovácko 2
61.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
62.  Daniel Holzer Ostrava 2
63.  David Houska Olomouc 2
64.  Václav Juřena Opava 2
65.  Jan Kovařík Plzeň 2
66.  David Lischka Jablonec 2
67.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
68.  Róbert Matejov Zlín 2
69.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
70.  Filip Oršula Liberec 2
71.  Jan Pázler Liberec 2
72.  Jakub Plšek Olomouc 2
73.  Matěj Pulkrab Sparta 2
74.  David Puškáč Opava 2
75.  Eric Ramírez Karviná 2
76.  Jan Rezek Příbram 2
77.  Jakub Řezníček Plzeň 2
78.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
79.  Vojtěch Smrž Karviná 2
80.  Jiří Texl Olomouc 2
81.  Tomáš Zajíc Slovácko 2
82.  Petr Zapalač Opava 2
83.  Pavel Zavadil Opava 2
84.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
85.  Patrik Žitný Teplice 2
86.  Rafael Acosta Jablonec 1
87.  Emmanuel Antwi Příbram 1
88.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 1
89.  Frederik Bilovský Dukla 1
90.  Jan Bořil Slavia 1
91.  Aleš Čermák Plzeň 1
92.  Alexandru Chipciu Sparta 1
93.  David Douděra Dukla 1
94.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
95.  Šimon Falta Olomouc 1
96.  Jiří Fleišman Ostrava 1
97.  Martin Frýdek Sparta 1
98.  Zoran Gajič Zlín 1
99.  Petr Galuška Karviná 1
100.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
101.  Milan Havel Plzeň 1
102.  Matěj Helebrand Opava 1
103.  Libor Holík Zlín 1
104.  Lukáš Holík Dukla 1
105.  Tomáš Hořava Plzeň 1
106.  Jan Hošek Teplice 1
107.  David Hovorka Jablonec 1
108.  Petr Hronek Zlín 1
109.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
110.  Robert Hrubý Ostrava 1
111.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
112.  Matěj Hybš Liberec 1
113.  Alexander Jakubov Zlín 1
114.  Adam Jánoš Ostrava 1
115.  Václav Jemelka Olomouc 1
116.  Michal Jeřábek Teplice 1
117.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
118.  Vladimir Jovović Jablonec 1
119.  Tomáš Jursa Opava 1
120.  Taras Kačaraba Liberec 1
121.  Ibrahim Keita Příbram 1
122.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
123.  Jan Kopic Plzeň 1
124.  Martin Koscelník Liberec 1
125.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
126.  Daniel Krch Bohemians 1905 1
127.  Jan Krob Teplice 1
128.  Filip Kubala Slovácko 1
129.  Tomáš Malinský Liberec 1
130.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
131.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
132.  Ruslan Mingazov Příbram 1
133.  Jan Moravec Karviná 1
134.  Pavel Moulis Teplice 1
135.  Jan Navrátil Slovácko 1
136.  Aleš Nešický Liberec 1
137.  Filip Panák Karviná 1
138.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
139.  Jakub Pešek Liberec 1
140.  Milan Petržela Plzeň 1
141.  Srdjan Plavšić Sparta 1
142.  Jakub Podaný Dukla 1
143.  Uroš Radaković Sparta 1
144.  Petr Reinberk Slovácko 1
145.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
146.  Radim Řezník Plzeň 1
147.  Jakub Šašinka Ostrava 1
148.  Petr Ševčík Liberec 1
149.  Martin Šindelář Ostrava 1
150.  Rudolf Skácel Příbram 1
151.  Martin Sladký Olomouc 1
152.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
153.  Patrizio Stronati Ostrava 1
154.  Jan Sýkora Slavia 1
155.  Daniel Tetour Dukla 1
156.  Daniel Trubač Teplice 1
157.  Michal Vepřek Olomouc 1
158.  Radek Voltr Příbram 1
159.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
160.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
161.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud



Klasická verze
Mobilní verze