Fortuna liga 2018 - 2019 - 1. fotbalová liga | iSport.cz
11. 11. • 17:00
Slavia vs. Zlín Slavia vs. Zlín Eden Aréna, Praha-Vršovice Eden Aréna, Praha-Vršovice
Slavia
Slavia
3:1
ONLINE
11. 11.
17:00
Zlín
Zlín
11. 11. • 15:00
Plzeň vs. Příbram Plzeň vs. Příbram Doosan Arena, Plzeň Doosan Arena, Plzeň
Plzeň
Plzeň
1:1
ONLINE
11. 11.
15:00
Příbram
Příbram
11. 11. • 14:00
Opava vs. Ostrava Opava vs. Ostrava Stadion v Městských sadech, Opava Stadion v Městských sadech, Opava
Opava
Opava
2:1
ONLINE
11. 11.
14:00
Ostrava
Ostrava
10. 11. • 14:00
Karviná vs. Sparta Karviná vs. Sparta Městský stadion Karviná, Karviná Městský stadion Karviná, Karviná
Karviná
Karviná
1:3
ONLINE
10. 11.
14:00
Sparta
Sparta
11. 11. • 15:00
Jablonec vs. Bohemians 1905 Jablonec vs. Bohemians 1905 Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
Jablonec
Jablonec
3:1
ONLINE
11. 11.
15:00
Bohemians 1905
Bohemians 1905
9. 11. • 18:00
Ml. Boleslav vs. Dukla Ml. Boleslav vs. Dukla Adidas Aréna, Mladá Boleslav Adidas Aréna, Mladá Boleslav
Ml. Boleslav
Ml. Boleslav
0:0
ONLINE
9. 11.
18:00
Dukla
Dukla
10. 11. • 17:00
Slovácko vs. Liberec Slovácko vs. Liberec Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště
Slovácko
Slovácko
0:1
ONLINE
10. 11.
17:00
Liberec
Liberec
11. 11. • 15:00
Teplice vs. Olomouc Teplice vs. Olomouc AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice
Teplice
Teplice
0:0
ONLINE
11. 11.
15:00
Olomouc
Olomouc
Tabulka 2018/2019
Z V R P Skóre B
1. Slavia 21 17 1 3 50:18 52
2. Plzeň 21 15 4 2 32:16 49
3. Sparta 21 11 5 5 34:18 38
4. Ostrava 21 11 5 5 28:17 38
5. Jablonec 21 11 4 6 42:21 37
6. Liberec 22 8 7 7 24:19 31
7. Zlín 21 9 3 9 27:26 30
8. Slovácko 21 9 0 12 24:31 27
9. Ml. Boleslav 21 7 5 9 39:37 26
10. Opava 21 7 4 10 29:33 25
11. Teplice 21 7 4 10 21:29 25
12. Příbram 21 6 5 10 27:49 23
13. Olomouc 21 6 4 11 19:34 22
14. Bohemians 1905 21 4 7 10 18:29 19
15. Karviná 21 4 4 13 25:40 16
16. Dukla 22 4 4 14 18:40 16
  • Skupina o titul
  • Skupina o účast v EL
  • Skupina o záchranu

Tabulka střelců

Hráč Góly
1.  Nikolaj Komličenko Ml. Boleslav 20
2.  Jean-David Beauguel Plzeň 11
3.  Miroslav Stoch Slavia 11
4.  Benjamin Tetteh Sparta 10
5.  Martin Doležal Jablonec 9
6.  Michal Trávník Jablonec 8
7.  Guélor Kanga Sparta 7
8.  Michael Krmenčík Plzeň 7
9.  David Vaněček Teplice 7
10.  Nemanja Kuzmanović Ostrava 6
11.  Tomáš Smola Opava 6
12.  Tomáš Souček Slavia 6
13.  Tomáš Wágner Karviná 6
14.  Milan Baroš Ostrava 5
15.  Lukáš Budínský Karviná 5
16.  Jan Chramosta Jablonec 5
17.  Vlastimil Daníček Slovácko 5
18.  Dame Diop Ostrava 5
19.  Antonín Fantiš Příbram 5
20.  Jakub Hora Teplice 5
21.  Abdalláh Júsuf Hilál Bohemians 1905 5
22.  Martin Nešpor Olomouc 5
23.  Roman Potočný Liberec 5
24.  Milan Škoda Slavia 5
25.  Pavel Vyhnal Zlín 5
26.  Uroš Djuranović Dukla 4
27.  Josef Hušbauer Slavia 4
28.  Jan Kuchta Slovácko 4
29.  Lukáš Masopust Jablonec 4
30.  Jan Matoušek Příbram 4
31.  Peter Olayinka Slavia 4
32.  Tomáš Poznar Zlín 4
33.  Roman Procházka Plzeň 4
34.  Jan Rezek Příbram 4
35.  Ivan Schranz Dukla 4
36.  Miroslav Slepička Příbram 4
37.  Nicolae Stanciu Sparta 4
38.  Ladislav Takács Ml. Boleslav 4
39.  Jaromír Zmrhal Slavia 4
40.  Tomáš Chorý Plzeň 3
41.  Vladimír Coufal Slavia 3
42.  Martin Fillo Ostrava 3
43.  Dávid Guba Karviná 3
44.  Tomáš Holeš Jablonec 3
45.  Matěj Hybš Liberec 3
46.  Joel Ngandu Kayamba Opava 3
47.  Ondřej Kúdela Slavia 3
48.  Roman Květ Příbram 3
49.  Tomáš Ladra Ml. Boleslav 3
50.  Jakub Nečas Bohemians 1905 3
51.  Jakub Považanec Jablonec 3
52.  Tomáš Přikryl Ml. Boleslav 3
53.  Ondřej Šašinka Ostrava 3
54.  Josef Šural Sparta 3
55.  Stanislav Tecl Slavia 3
56.  Tomáš Zajíc Slovácko 3
57.  Adriel D´Avila Ba Loua Karviná 2
58.  Alexandru Baluta Slavia 2
59.  Lukáš Bartošák Zlín 2
60.  Ján Ďurica Dukla 2
61.  Pavel Dvořák Olomouc 2
62.  Martin Frýdek Sparta 2
63.  Michal Frydrych Slavia 2
64.  Martin Hašek Bohemians 1905 2
65.  Marek Havlík Slovácko 2
66.  Stanislav Hofmann Slovácko 2
67.  Daniel Holzer Ostrava 2
68.  David Houska Olomouc 2
69.  Jakub Janetzký Opava 2
70.  Václav Juřena Opava 2
71.  Jan Kopic Plzeň 2
72.  Jan Kovařík Plzeň 2
73.  Libor Kozák Liberec 2
74.  David Lischka Jablonec 2
75.  Petr Mareš Ml. Boleslav 2
76.  Róbert Matejov Zlín 2
77.  Marek Matějovský Ml. Boleslav 2
78.  Ruslan Mingazov Příbram 2
79.  Pavel Moulis Teplice 2
80.  Filip Oršula Liberec 2
81.  Jan Pázler Liberec 2
82.  Jakub Pešek Liberec 2
83.  Jakub Plšek Olomouc 2
84.  Jakub Podaný Dukla 2
85.  Matěj Pulkrab Sparta 2
86.  David Puškáč Opava 2
87.  Eric Ramírez Karviná 2
88.  Jakub Řezníček Plzeň 2
89.  Lukáš Sadílek Slovácko 2
90.  Martin Sladký Olomouc 2
91.  Vojtěch Smrž Karviná 2
92.  Jiří Texl Olomouc 2
93.  Petr Zapalač Opava 2
94.  Pavel Zavadil Opava 2
95.  Jan Záviška Bohemians 1905 2
96.  Patrik Žitný Teplice 2
97.  Rafael Acosta Jablonec 1
98.  Emmanuel Antwi Příbram 1
99.  Vít Beneš Olomouc 1
100.  Frederik Bilovský Dukla 1
101.  Jan Bořil Slavia 1
102.  Aleš Čermák Plzeň 1
103.  Alexandru Chipciu Sparta 1
104.  Murphy Dorley Liberec 1
105.  David Douděra Dukla 1
106.  Adnan Džafić Ml. Boleslav 1
107.  Šimon Falta Olomouc 1
108.  Jiří Fleišman Ostrava 1
109.  Zoran Gajič Zlín 1
110.  Petr Galuška Karviná 1
111.  Filip Hašek Bohemians 1905 1
112.  Milan Havel Plzeň 1
113.  Matěj Helebrand Opava 1
114.  Libor Holík Zlín 1
115.  Lukáš Holík Dukla 1
116.  Tomáš Hořava Plzeň 1
117.  Jan Hošek Teplice 1
118.  David Hovorka Jablonec 1
119.  Petr Hronek Zlín 1
120.  Patrik Hrošovský Plzeň 1
121.  Robert Hrubý Ostrava 1
122.  Lukáš Hůlka Ml. Boleslav 1
123.  Tomáš Jablonský Příbram 1
124.  Alexander Jakubov Zlín 1
125.  Adam Jánoš Ostrava 1
126.  Václav Jemelka Olomouc 1
127.  Michal Jeřábek Teplice 1
128.  Josef Jindřišek Bohemians 1905 1
129.  Vladimir Jovović Jablonec 1
130.  Václav Jurečka Opava 1
131.  Tomáš Jursa Opava 1
132.  Taras Kačaraba Liberec 1
133.  Ibrahim Keita Příbram 1
134.  Tiémoko Konaté Ml. Boleslav 1
135.  Martin Koscelník Liberec 1
136.  Antonín Křapka Ml. Boleslav 1
137.  Miloš Kratochvíl Jablonec 1
138.  Daniel Krch Bohemians 1905 1
139.  Jan Krob Teplice 1
140.  Filip Kubala Slovácko 1
141.  Vojtěch Kubista Jablonec 1
142.  Tomáš Malinský Liberec 1
143.  Dominik Mašek Bohemians 1905 1
144.  Elvis Mashike Sukisa Liberec 1
145.  Branislav Milošević Dukla 1
146.  Jan Moravec Karviná 1
147.  Jan Navrátil Slovácko 1
148.  Aleš Nešický Liberec 1
149.  Filip Panák Karviná 1
150.  Lukáš Pazdera Ostrava 1
151.  Milan Petržela Plzeň 1
152.  Srdjan Plavšić Sparta 1
153.  Uroš Radaković Sparta 1
154.  Petr Reinberk Slovácko 1
155.  Rudolf Reiter Bohemians 1905 1
156.  Radim Řezník Plzeň 1
157.  Jakub Šašinka Ostrava 1
158.  Petr Ševčík Liberec 1
159.  Dominik Simerský Opava 1
160.  Martin Šindelář Ostrava 1
161.  Rudolf Skácel Příbram 1
162.  Bronislav Stáňa Ostrava 1
163.  Patrizio Stronati Ostrava 1
164.  Jan Sýkora Slavia 1
165.  Daniel Tetour Dukla 1
166.  Daniel Trubač Teplice 1
167.  Mick Van Buren Slavia 1
168.  Bogdan Vatajelu Jablonec 1
169.  Michal Vepřek Olomouc 1
170.  Radek Voltr Příbram 1
171.  Tomáš Vondrášek Teplice 1
172.  Vukadin Vukadinović Sparta 1
173.  Ondřej Zahustel Sparta 1
174.  Lukáš Železník Zlín 1

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci s novým herním systémem. Ligový titul obhajuje Viktoria Plzeň, nováčky jsou Baník Ostrava a Příbram, nově mohou spadnout až tři týmy.

Po základní části, ve které se všech 16 klubů utká dvoukolově každý s každým, se týmy rozdělí v nadstavbové části do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky.

Skupina o titul: prvních šest týmů si proti sobě zahraje jednou, přičemž první tři týmy budou mít výhodu tří z pěti zápasů v domácím prostředí.

Skupina o baráž o Evropskou ligu: týmy na 7. až 10. místě se utkají o sedmou příčku znamenající účast v baráži o Evropskou ligu s týmem na čtvrtém, či pátém místě ze skupiny o titul. Tato skupina se bude hrát vyřazovacím způsobem dvoukolově.

Skupina o udržení: týká se týmů na 11. až 16. místě, hraje se jednokolovým systémem stejně jako skupina o titul, poslední sestupuje přímo do druhé ligy, 14. a 15. tým čeká baráž s druhým a třetím týmem z druhé ligy.

Tabulka Fortuna ligy 2018/2019
Články odjinud


Články odjinud