19. dubna 2017 • 13:00

Ovládl Sazka Fantasy a jede na Arsenal s United! Splněný sen, řekl Miguel991

Autor:
TOP VIDEA
Jak končilo Nagano? V Buffalu zpíval hymnu Matuška, let do Prahy povolil šéf NHL Jak končilo Nagano? V Buffalu zpíval hymnu Matuška, let do Prahy povolil šéf NHL
SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda SESTŘIH LA LIGY: Leganés - Real Madrid 1:3. Hosté poskočili na třetí místo i bez Ronalda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Další velké finále Sazka Fantasy máme za sebou. Vítězem zájezdu na utkání legendární Premier League mezi hvězdnými týmy Arsenalu a Manchesteru United se stal uživatel Miguel991. Jak poskládal svou vítěznou sestavu a koho vezme sebou?Vítězná sestava z hráčů Premier League vynesla Miguela991 až do Anglie, kde na vlastní oči uvidí jeden z nejlepších fotbalových soubojů. „Sport sleduju obecně hodinu denně, sestava mi zabrala 10 minut.“ A jak svou sestavu skládal? „Hlavně podle formy hráčů. V obraně jsem vsadil jenom na Leicester,“ prozradil.

Podle vlastních slov vítěze jde o největší výhru v životě a vidět zápas Arsenalu s United je pro něj splněným snem. Do Anglie sebou vezme svojí přítelkyni. „Není takový fanoušek jako já, ale určitě jí to udělalo obrovskou radost,“ řekl vítěz.

Sestavte si vlastní tým z hráčů ePojisteni.cz ligy a hrajte o 50 tisíc!

Hrajte Sazka Fantasy

Ostatní hráči Sazka Fantasy nemusí smutnit. V průběhu dalších měsíců jsou připraveny další turnaje. S českou ePojisteni.cz ligou nyní můžete soutěžit o sportovní vybavení v hodnotě 50 tisíc korun.

Miguel911 míří s přítelkyní díky Sazka Fantasy na legendární Premier League

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze