Ligy finišují! Se Sazka Fantasy hrajeme o ceny v hodnotě 50 tisíc | iSport.cz
21. května 2017 • 15:39

Ligy finišují! Se Sazka Fantasy hrajeme o ceny v hodnotě 50 tisíc

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali? iSport podcast: V čem rozhodčí v zápase Teplic se Spartou selhali?
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve většině soutěží je dobojováno. Ale i tak si ještě můžete užít se Sazka Fantasy zajímavé turnaje o super ceny! V posledním kole ePojisteni.cz hrajeme o sportovní vybevní v hodnotě 50 tisíc korun, hráči si můžou vyzkoušet i turnaje zámořské NHL.V zámořské NHL zuří play-off a u Sazka Fantasy budete moci ve středu soutěžit o ceny za 2000 Kč a powerbanku Xiaomi, vstup zdarma. O víkendu pak přijde další soutěž o ceny za 3000 Kč, vstupné za 30 Sazka Tokenů, možnost vsadit až 3 sestavy.

Poslední fotbalovou ligou, která ještě neskončila je česká ePojisteni.cz liga. V posledním kole se rozhodne o titulu ale i o vítězích Sazka Fantasy, kteří si rozeberou sportovní vybavení za 50 000 Kč. Připravili jsme i soutěž o 2000 Kč se vstupem zdarma a druhou soutěž o ceny za 3000 Kč a powerbanku Xiaomi, vstupné 30 Tokenů, až 3 sestavy.

Vyšlete do boje vlastním tým a hrajte o super ceny každý den!

Sazka Fantasy

S novými ročníky soutěžích se hráči Sazka Fantasy můžou těšit na spoustu novinek, které značně vylepší hraní fantasy her.

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud