19. srpna 2017 • 16:45

Sazka Fantasy představuje miniligy! Jak hrát proti svým přátelům?

Autor:
TOP VIDEA
Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo Olomouc - Plzeň: To byla rána! Tvrďák Hollweg vysklil plexisklo
LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo LIGOVÉ STŘIHY: Hapal trefil, kam se Stanciuem. V derby moc taktiky nebylo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní zpráva pro hráče Sazka Fantasy. V novém ročníku nejslavnějších fotbalových a hokejových soutěžích si totiž budou moc zasoutěžit se svou partou přátel a protihráčů. Díky miniligám budou souboje o hodnotné ceny zase o něco vypjatější.Moje parta

V rámci své party hraješ s kamarády v soukromé skupině a můžete si snadno porovnávat výsledky. V partě uvidíš seznam členů, společný chat a také seznam vašich založených minilig.

Můžeš být členem až tří part, v každé může být až dvacet členů. Partu můžeš vytvořit tlačítkem "+" v sekci Moje parta. Anebo můžeš dostat od kamaráda odkaz, přes který do party vstoupíš.

Jak na boj s kamarády? Nejdříve si založte vlastní partu

Odkaz pro pozvání kamaráda získáš kliknutím na tlačítko "+" v seznamu členů party. V budoucnu bude také možné pozvat kamaráda přes Facebook nebo požádat o vstup do party.

Miniligy a duely

Každá parta si zakládá své miniligy, ve kterých její členové spolu soupeří v jednotlivých sportovních ligách. Miniligu vytváří kapitán party.

V minilize najdeš vypsané soutěže na celé ligové kolo, ve kterých vám hra rozlosuje duely mezi členy party. V rámci duelu se porovnává bodový zisk tvé sestavy s bodovým ziskem sestavy soupeře. Duelová soutěž je zároveň běžnou soutěží Sazka Fantasy o ceny.

Vymyslete název své party

Sestavte si vlastní tým z fotbalových hvězd a soupeřte s kamarády!

Sazka Fantasy

Bodování

V každé minilize vedle vypsaných duelových soutěží uvidíš žebříček celkových bodových zisků každého člena party, stejně jako počet výher (3 body), proher (0 bodů) a remíz (1 bod). Kdyby si tvůj protivník náhodou zapomněl udělat sestavu, vyhráváš kontumačně a máš tři body jisté.

Poté už můžete jako kapitán členy přidávat a vytvářet miniligy různých soutěží

Když na tebe v duelech vyjde liché místo, budeš hrát proti bodovému průměru všech členů party.

A nakonec v přehledné tabulce najdeš. kdo a jak s kým hrál.

 

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze