3. ledna 2018 • 04:56

Kadlec vybral NEJ obránce: Vyhrál Deli, Limberský dokazuje kvalitu

Autor:
Reklama
720p360p
Kdo jsou nejnepříjemnější obránci ligy? Václav Kadlec je vidí ve Slavii a v Plzni
TOP VIDEA
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do české ligy se vrátil už dvakrát, naposledy v ní Václav Kadlec působí už rok a půl. Obránce v domácí soutěži zná velmi dobře. Kdo je podle něj nejnepříjemnější v HET lize? Sparťanský útočník je vidí v týmech největších rivalů. Podívejte se na video iSport TV.Hrál v Německu, vyzkoušel si angažmá v Dánsku a nakoukl i do reprezentace. Sparťanský útočník Václav Kadlec měl během své dosavadní kariéry možnost čelit spoustě kvalitním obráncům. Kdo však podle něj patří k elitě na domácí scéně?

Jako prvního vysloví 25letý fotbalista stopera z tábora hlavního rivala slávistu Simona Deli. Reprezentant Pobřeží slonoviny je oporou zadních řad vršovického klubu již několik let.

„Myslím si, že má všechno. Je silný, docela i rychlý a dokáže rozehrát. Svým způsobem umí být na hřišti víc nepříjemný, než někteří jiní obránci. Tím však nechci tvrdit, že je zákeřný,“ říká o něm Kadlec.

Kdo jsou nejnepříjemnější obránci ligy? Václav Kadlec je vidí ve Slavii a v Plzni
720p 360p

I jeho druhá volba je z Edenu. Letní posila Jakub Jugas. „Další nepříjemný obránce, jelikož je ohromně poctivý. Mám ho rád i jako kamaráda. Má velmi podobné vlastnosti jako jeho spoluhráč Deli, akorát mu chybí lepší rozehrávka. Ale hodně roste,“ tvrdí sparťanský útočník.

Třetím nejnepříjemnějším obráncem je podle Kadlece plzeňský David Limberský. „Sice je to bek, ale narážel jsem na něj, když jsem hrával z kraje. Ať je jaký je, tak fotbalovou kvalitu má neskutečnou. Spoustu let dokazuje, že zvládá těžké zápasy, dokáže se na ně připravit a vždy si svoje odehraje.

Simon Deli patří mezi pilíře slávistické sestavy
Simon Deli patří mezi pilíře slávistické sestavy

 


Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze