ZNÁMKOVÁNÍ: V Liberci kraloval Rambo, Vošahlík oslnil Jablonec

Autor: iSport.cz
0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Střelci vítězných gólů českých klubů v Evropské lize dostali také nejvyšší známky v hodnocení redaktorů Sportu. Z liberecké sestavy proti FC Curych dosáhl na osmičku pouze Michael Rabušič. Útočník přezdívaný Rambo zvýšil na konečných 2:1 v 81. minutě. V jablonecké sestavě dostal sedmičku Jan Vošahlík, který zase zařídil v nastavení druhé půle výhru stejným poměrem nad norským Strömsgodsetem.

Vošahlík přitom začal utkání jako náhradník. Mezi jabloneckými hráči si stejné ohodnocení jako on připsali kapitán Karel Piták, brankář Michal Špit a další střídající hráč Jan Kopic. Vošahlík byl nakonec vybrán jako muž zápasu.

Prohlédněte si známkování z obou zápasů 3. předkola Evropské ligy ve FOTOGALERII.

Známkování hráčů ze zápasu Jablonec - Strömsgodset 2:1

Stupnice hodnocení hráčů: 1 - katastrofální, 2 - mizerný, 3 - slabý, 4- podprůměrný, 5 - průměrný, 6 - dobrý, 7 - velmi dobrý, 8 - výborný, 9 - excelentní, 10 - mimořádně vynikající.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.