SESTŘIHY: Ztráty favoritů v LM! CSKA porazilo Real, Ajax zaskočil Bayern | iSport.cz
2. října 2018 • 22:48

SESTŘIHY: Ztráty favoritů v LM! CSKA porazilo Real, Ajax zaskočil Bayern

ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat? ANKETA: Brabec do Plzně. Změní se hostování v přestup? Mají mu fanoušci co vyčítat?
Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.? Jak vypadá areál ve Špindlerově Mlýně, kde se představí Ledecká a spol.?

V Lize mistrů ztratili dva velcí favorité! V "plzeňské" skupině G porazilo CSKA Moskva doma Real Madrid 1:0, fotbalisté Bayernu Mnichov ve skupině E jen remizovali s Ajaxem Amsterdam 1:1. Remizoval i Manchester United, který ztratil body s Valencií po výsledku 0:0. Manchester City zvítězil v Hoffenheimu 2:1, za domácí odehrál celé utkání Pavel Kadeřábek. Juventus díky hattricku Dybaly porazil 3:0 Young Boys Bern. Švýcaři dohrávali v deseti, když obdržel červenou kartu Camara.

Jedinou branku zápasu v Lužnikách dal Vlašič, mladší bratr dvojnásobné mistryně světa ve skoku do výšky Blanky Vlašičové se prosadil už ve druhé minutě. Real se musel obejít bez kapitána Sergia Ramose, Garetha Balea a Marcela, navíc jen na lavičce začal nejlepší hráč světa Luka Modrič.

Chorvatský záložník se sice po přestávce dostal na trávník, porážce ale zabránit nedokázal, a to i přesto, že CSKA v nastavení dohrával bez brankáře Igora Akinfejeva, vyloučeného za protesty. Moskevský celek tak na třetí pokus dokázal Real porazit.

Vítězové posledních tří ročníků Ligy mistrů navíc prodloužili neúspěšnou sérii, když ve třech posledních zápasech nedali gól a získali jediný bod. CSKA vede tabulku se čtyřmi body o jeden před Realem a AS Řím. Plzeň je s jedním bodem poslední.

Dybala po dvou brankách z prvního poločasu mohl završit hattrick už v 48. minutě, ale jeho střelu zastavila tyč. Domácí útočník se dočkal v 69. minutě a po Filippu Inzaghim, Alessandru Del Pierovi a Arturu Vidalovi se stal čtvrtým hráčem Juventusu, který v Lize mistrů zaznamenal hattrick.

Juventus zvládl zápas i bez Ronalda

Juventus, kterému chyběl Ronaldo kvůli jednozápasovému trestu za červenou kartu při výhře 2:0 ve Valencii, tentokrát dohrával proti deseti. V 78. minutě byl po druhé žluté kartě během pouhých tří minut vyloučen hostující stoper Mohamed Ali Camara.

Turínský celek vyhrál i devátý zápas v nové sezoně, což se mu povedlo poprvé v klubové historii. O jedno vítězství tak překonal výkon z ročníku 1930/31.

Ve druhém duelu skupiny H potvrdil trápení v posledních zápasech Manchester United, který doma remizoval bez branek s Valencií. Anglický celek natáhl sérii bez vítězství na tři utkání. V tabulce je o dva body druhý za vedoucím Juventusem. Valencie má jeden bod a Young Boys jsou bez bodu.

Hoffenheim, za který odehrál celý zápas český obránce Pavel Kadeřábek, ve skupině F prohrál 1:2 s Manchesterem City. Německý celek poslal už po 44 sekundách do vedení Išak Belfodil, ale v osmé minutě vyrovnal Sergio Agüero. Výhru anglickému celku zařídil tři minuty před koncem David Silva.

Ve druhém duelu vybojoval bod za remízu 2:2 Lyon, přestože doma s Šachtarem Doněck prohrával už 0:2. Ve skupině E Bayern Mnichov remizoval 1:1 s Ajaxem, zatímco Benfica Lisabon sice venku proti AEK Atény ztratila vedení 2:0, ale nakonec vyhrála 3:2.

Skupina E

SESTŘIH LM: Bayern - Ajax 1:1. Německý gigant překvapivě jen remizoval
720p 360p

Domácí: 4. Hummels

Hosté: 22. Mazraoui

Domácí: Neuer (C) – Kimmich, J. Boateng, Hummels (90+3. Süle), Alaba – T. Müller, Javi Martínez, Th. Alcântara – Robben (62. James Rodríguez), Lewandowski, Ribéry (75. Gnabry).

Hosté: Onana – Mazraoui, de Ligt (C), Wöber, Tagliafico – van de Beek (75. de Wit), Schöne, Blind – Zijach, Tadić, Neres (85. Dolberg).

Domácí: Ulreich, Wagner, Süle, Rodríguez, Goretzka, Gnabry, Sanches

Hosté: Lamprou, Kristensen, Huntelaar, Eiting, Dolberg, Schuurs, de Wit

Domácí: Javi Martínez, James Rodríguez, Gnabry

Hosté: van de Beek, Blind

P. Královec – I. Nádvorník, K. Hájek (CZE)

Allianz Arena, München

70000 diváků

SESTŘIH LM: AEK Atény - Benfica 2:3. Přestřelku rozhodl Semedo
720p 360p

Domácí: 53. Klonaridis, 63. Klonaridis

Hosté: 6. Seferović, 15. Grimaldo, 74. Semedo

Domácí: Barkas – Bakakis, Oikonomou (68. Ćosić), Čihrinskij, Hult – Galanopoulos, Simões (79. Galo) – Bakasetas, Klonaridis, Mantalos – Ponce (60. Giakoumakis).

Hosté: Vlachodimos – A. Almeida, Rúben Dias, Conti, Grimaldo – Pizzi (62. Semedo), Fejsa, G. Fernandes – Salvio (46. Lema), Seferović, R. Silva (84. Cervi).

Hosté: 8. Agüero, 87. D. Silva

Domácí: Baumann (C) – Akpoguma, Hoogma, S. Posch – Grillitsch (82. Bittencourt) – Kadeřábek, Demirbay (85. Hack), Brenet – Szalai (54. Kramarić), Joelinton, Belfodil.

Hosté: Ederson – Walker, Kompany (C), Laporte, Otamendi (64. Stones) – Gündoğan (68. B. Silva), Fernandinho, D. Silva – Sané, Agüero, Sterling (75. Mahríz).

Domácí: Kobel, Bittencourt, Kramarić, Grifo, Nelson, Hack

Hosté: Muric, Danilo, Stones, Zinčenko, Jesus, Mahríz, Silva

Domácí: Demirbay

Hosté: Otamendi, Fernandinho, Walker, Agüero

Damir Skomina – Jure Praprotnik, Robert Vukan (vš. Slovinsko)

WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim

24851 diváků

SESTŘIH LM: Lyon - Šachťar 2:2. Domácí dokázali smazat dvougólovou ztrátu
720p 360p

Domácí: 70. Dembélé, 72. Dubois

Hosté: 44. Júnior Moraes, 55. Júnior Moraes

Domácí: A. Lopes – Dubois, Marcelo, Denayer, F. Mendy – B. Traoré (63. Depay), Tousart, NDombèlé (87. Cheikh Diop), Aouar – Fékir (C) – Dembélé (81. Cornet).

Hosté: Pjatov – Matvijenko, Kryvcov, Rakyckyj, Ismaily – Maycon, Stěpaněnko – Marlos (90+1. Fernando), Patrick (75. Kovalenko), Taison (C) – Júnior Moraes (83. Kayode).

Domácí: Gorgelin, Depay, Ferri, Morel, Marçal, Cheikh Diop, Cornet

Hosté: Ševčenko, Butko, Chočolava, Kayode, Fernando, Kovalenko, Nem

Domácí: Fékir

Treimanis – Gudermanis, Spasjonnikovs (všichni Lotyšsko)

Hosté:

Domácí: Akinfejev (C) – Mário Fernandes, Becao, N. Černov, Nababkin – Bijol, I. Achmetov – Vlašić, Dzagojev (65. Jefremov), Obljakov (90+8. Kyrnac) – Čalov (78. Sigurdsson).

Hosté: Navas – Carvajal (43. Odriozola Arzallus), Varane, Nacho Fernández, Reguilón – Kroos, Casemiro (58. Modrić), D. Ceballos – L. Vázquez (58. Díaz), Benzema (C), Asensio.

Domácí: Jefremov, Gorďušenko, Kyrnac, Magnússon, Nišimura, Sigurdsson, Žamaletdinov

Hosté: Courtois, Díaz, Llorente, Modrić, Odriozola Arzallus, Vinícius Júnior, Vallejo

Domácí: Bijol, Obljakov, Akinfejev, Akinfejev

Hategan – Șovre, Gheorghe (vš. Rumunsko)

Hosté:

Domácí: Szczęsny – Barzagli, Bonucci, Benatia – J. Cuadrado, Pjanić (70. S. Khedira), Matuidi (46. Can), Sandro – Dybala, Bernardeschi, Mandžukić (78. Kean).

Hosté: Von Ballmoos – Schick, M. A. Camara, von Bergen, Benito – Fassnacht (70. Assalé), Sow, S. Sanogo (46. Lauper), Bertone, Sulejmani (70. Moumi Ngamaleu) – Hoarau.

720p 360p

Domácí: de Gea – A. Valencia (C), Bailly, Smalling, Shaw – Fellaini, N. Matić, P. Pogba – Rashford, R. Lukaku, Alexis Sánchez (76. Martial).

Hosté: Neto – Piccini, Garay, Gabriel, Gayá – Coquelin (78. Soler), Parejo (C), Kondogbia, Guedes (82. Čeryšev) – Batshuayi (73. Gameiro), Rodrigo.

Domácí: Romero, Lindelöf, Mata, Martial, Fred, McTominay, Darmian

Hosté: Doménech, Vezo, Soler, Gameiro, Wass, Diakhaby, Čeryšev

Domácí: R. Lukaku

Hosté: Coquelin, Rodrigo, Parejo, Piccini, Gayá, Kondogbia

Vinčić – Klančnik, Kovačić (vš. Slovinsko)

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky