Oslavy vítězství stály čtyři životy | iSport.cz
30. prosince 2008 • 12:15

Oslavy vítězství stály čtyři životy

Autor: ČTK
Situace připomínala válku
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejméně čtyři lidé zemřeli ve Vietnamu během nočních oslav nedělního triumfu fotbalové reprezentace na mistrovství Jihovýchodní Asie.Vítězství ve finálovém dvojzápase proti Thajsku znamenalo pro vietnamský národní tým zisk první trofeje v historii. Například v metropoli Hanoji vyrazily do ulic stovky tisíc lidí, kteří mávali vlajkami, zpívali, bubnovali na hrnce a pánve a křižovali ulice na mopedech.

Podobné scény byly k vidění i v dalších městech. Oslavy ovšem měly i tragické důsledky. Podle dnešního vydání listu Thanh Nien Daily zahynuli tři lidé v Ho Či Minově Městě v důsledku dopravních nehod, v sousední provincii Ba Ria-Vung Tau byl další člověk zachycen a usmrcen autem.

Ve velkých městech měli zdravotníci napilno. V Ho Či Minově Městě museli řešit v souvislosti s oslavami 183 případů, v Hanoji 63 včetně tří proražených lebek.

Témata:  sport, fotbal, fanoušci, úmrtí
 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud


Články odjinud