Atlético udolalo Valencii, dva gól dal Forlán

0
Dodnes slýchám, že jsem zlomil Labantovi nohu, říká Gabriel. Chovanec ho podržel
Krejčího čas je tady. Zafeiris coby zklamání sezony, potřebuje Zima ochranu?

Fotbalisté Valencie si zkomplikovali boj o třetí místo ve španělské lize, když prohráli 1:4 na hřišti Atlétika Madrid. Hosté sice vedli, ale již v 21. minutě uviděl červenou kartu Carlos Marchena a domácí skóre otočili. V závěru navíc Valencie přišla i o dalšího vyloučeného Miguela.

Valencie měla dobrý start do zápasu a vedla gólem Silvy, jenže poté fauloval Marchena a byl vyloučen. Navíc Forlán proměnil pokutový kop. Vyrovnaný stav trval až do 78. minuty, kdy se prosadila druhá z útočných hvězd domácích Agüero.

Krátce nato definitivně rozhodl znovu Forlán a definitivní podobu výsledku dal Jurado. Za Atlético odehrál celý zápas Tomáš Ujfaluši.

Valencie tak nevyužila možnost odpoutat se na třetím místě čtvrté Seville, která rovněž ztratila po bezbrankové remíze s Bilbaem.

Španělská liga - 24. kolo:

Gijón - Pamplona 3:2 (17. Miguel, 70. Barral, 80. Castro z pen. - 38. Nekúnam z pen., 49. Vadocz), Santander - Almería 0:2 (29. Soriano, 67. Crusat), Valladolid - Mallorca 1:2 (49. Bueno - 69. Rocha, 83. Alvaréz), Villarreal - La Coruňa 1:0 (36. J. Llorente), Xerez - Espaňol Barcelona 1:1 (76. Bermejo - 18. Osvaldo), FC Sevilla - Bilbao 0:0, Atlético Madrid - Valencie 4:1 (30. z pen. a 86. Forlán, 78. Agüero, 90. Jurado - 21. Silva).