25. dubna 2015 • 15:50

Vydra pojistil výhru Watfordu, ten postupuje do Premier League

0
Watford, v jehož kádru působí čeští hráči Matěj Vydra a Daniel Pudil, se stal po 45. kole druhé anglické fotbalové ligy prvním postupujícím do Premier League.

K postupu hráči Watfordu nakročili už po obědě, kdy vyhráli na půdě Brightonu. K vítězství přispěl také Vydra, který nastoupil v 65. minutě a ve čtvrté minutě nastavení zvýšil na konečných 2:0. Pudil tentokrát do zápasu nezasáhl.

Potvrzení postupu se Watford dočkal po zbylých utkáních předposledního kola. Třetí Middlesbrough totiž prohrálo s Fulhamem a čtvrtý Norwich pouze remizoval v Rotherhamu.

Watford tak už má jeden zápas před koncem soutěže jistotu, že skončí nejhůře na druhém místě tabulky a přímo postoupí do Premier League. O druholigový titul ho ještě může připravit druhý Bournemouth, který ztrácí čtyři body a zápas 45. kola ho čeká až v pondělí.