24. listopadu 2017 • 23:10

Hlasy po utkání fotbalové ligy Bohemians 1905 - Liberec

0
Hlasy po utkání 15. kola první fotbalové ligy Bohemians Praha 1905 - Slovan Liberec (0:0):

Martin Hašek st. (trenér Bohemians): "Základní cíl zvítězit a rozloučit se s fanoušky na Bohemce s podzimem vítězně jsme nesplnili. Takže cítím lehké zklamání, protože v utkání jsme měli k vítězství trošku blíž než soupeř. Obstáli jsme se soupeřem ze špičky tabulky způsobem rovný s rovným, s Olomoucí taky ze špičky jsme taky obstáli. Takže si říkám, že ta místa, na kterých se nacházíme, si zasloužíme. Takže to není shoda náhod. Měl jsem pocit, že v úvodu nebyli naši hráči uvolnění, byli jsme zbrklí. Kluci si dávali přihrávky jako horký brambor. Ale věřil jsem, že si hra postupem času sedne. Více než Nečasova a Jindřiškova šance mě mrzí dvě kolmé přihrávky v druhém poločase. Bylo to v řádu centimetrů. Kdyby to prošlo, šli jsme sami na bránu. Vyždímali jsme z toho zápasu všechno, co jsme schopní. Prodloužili jsme sérii bez porážky, za to jsem rád."

Jindřich Trpišovský (trenér Liberce): "Dneska se měly spíš prodávat vstupenky na atletické závody a ne na fotbalové utkání. Kondiční trenéři si přišli na své. Z atletiky by mužstva dostala jedničku, z fotbalu tak tři minus. Fotbalu by prospěl gól, víc by se to otevřelo. Bohemka má nějaký styl, na který jsme reagovali. Nemohli jsme hrát tak vysoko s obranou, jak jsme zvyklí. Těžký terén tomu taky neprospěl. Sklouzlo to k boji, obě mužstva zaslouží absolutorium za fyzickou stránku, bojovnost, ale fotbalu tam moc nebylo. Remíza je asi zasloužená, šancí bylo málo. Bohemka měla v první půli pasáž, kdy během pár minut měla dvě šance a mohla rozhodnout. Nám se tolik nedařilo prosadit kombinační hrou. Chtěli jsme mít na hřišti tři stopery, abychom pokryli šířku, abychom neměli problémy s míči za obranu. Tohle nám velmi pomohlo. Spokojený nejsem, nemám rád remízy 0:0, raději třeba 2:2 nebo 3:3. Ale na vítězství jsme tu dnes neměli, náš výkon na to nebyl."