17. března 2018 • 20:37

Hlasy trenérů po 3. čtvrtfinále extraligy Pardubice - Třinec

0
Hlasy trenérů po 3. utkání čtvrtfinále play off hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice - HC Oceláři Třinec:

Miloš Holaň (Pardubice): "Uvědomovali jsme si, že je to strašně důležité utkání po těch dvou prohrách v Třinci, které přišly, i když jsme tam nezahráli špatně. Kluci si to hodně vzali za své, hnala nás dopředu fantastická atmosféra a podařilo se nám, co jsme si předsevzali - chtěli jsme dát první gól a využít některou z přesilovek. Základ úspěchu jsme udělali hned v první třetině, stav 2:0 byl velice dobrý, byl to až luxusní náskok. Ve druhé třetině jsme se snažili hlavně nedostat gól, což se nám i podařilo, ale pak jsme individuální chybou v nástupu do třetí třetiny dostali soupeře trošku do hry. Musím pochválit všechny hráče, včetně Ondry Kacetla, za skvělou práci v oslabení."

Václav Varaďa (Třinec): "Dnešní zápas se nám nevydařil podle našich představ. Nalomil nás ten brzký gól, a i když si myslím, že jsme bojovali a tahali se zpátky, domácím dnes přálo štěstí více než nám. Nachystáme se poctivě na nedělní utkání, které bude z našeho pohledu jistě odlišné, než byl ten dnešní začátek."