20. června 2018 • 16:54

Hlasy po utkání MS ve fotbale Portugalsko - Maroko

Autor:
Hlasy po utkání skupiny B mistrovství světa ve fotbale Portugalsko - Maroko (1:0):


Fernando Santos (trenér Portugalska): "Vyhráli jsme, ale náš výkon nebyl ideální. Ztratili jsme kontrolu nad zápasem, zkazili hodně přihrávek a přišli o sebevědomí. Nedokážu to vysvětlit. Když v zápase proti hráčům, jaké má Maroko, nemáte míč, dostanete se do problémů. Máme silný tým, ale musíme se zlepšit. V obraně jsme hráli dobře, ale je třeba předvést víc a mít větší držení míče."

Hervé Renard (trenér Maroka): "Z výkonu svého týmu nejsem zklamaný, jsem na hráče pyšný. Stejně jako v prvním utkání s Íránem jsme si vypracovali hodně šancí a já nikoho nebudu kritizovat. Dostali jsme se na mistrovství světa po 20 letech a ukázali, že umíme hrát fotbal. Na tomto moskevském stadionu jsme měli pocit, že hrajeme v Casablance, což nám hrozně pomohlo, bohužel jsme nedokázali vstřelit gól."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze