22. června 2018 • 17:45

Hlasy po utkání MS ve fotbale Brazílie - Kostarika

Autor:
Hlasy po utkání skupiny E mistrovství světa ve fotbale Brazílie - Kostarika (2:0):


Tite (trenér Brazílie): "V prvním poločase jsme bojovali spíše sami se sebou, bylo to takové nervózní. V druhém poločase jsme si byli schopni vytvářet mnoho šancí, mohli jsme dát plno gólů, brankář Navas ale chytal výborně. Odehráli jsme nádherný a perfektní druhý poločas. Máte 95 minut na to, abyste rozhodli. Takže to bylo o tom, abychom zůstali mentálně silní. Měli jsme asi 20 střel, to je opravdu hodně. Brazílie nepotřebuje pomoc rozhodčích, ale myslím, že to byla penalta."

Óscar Ramírez (trenér Kostariky): "Naším plánem bylo hlídat si soupeře, ať už s balonem, nebo bez něj. Víme, jak Brazilci hrají. Hráli jsme proti druhému týmu žebříčku FIFA a vzhledem k tomu, co jsme měli k dispozici, jsme zvolili rozumnou taktiku. Ztratili jsme šance na bodový zisk v 91. minutě. Nevím, co dalšího jsme mohli pro úspěch udělat. Myslím, že zápas zlomila střídání Brazílie. Pak to pro nás bylo už velmi těžké. Nedopadlo to pro nás tak dobře jako před čtyřmi lety, protože jsme nebyli schopni zakončit akce a dávat góly."

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze