25. září 2018 • 19:15

Jekatěrinburg natáhl šňůru na 10 výher, Jandačův Magnitogorsk vyhrál

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Hokejisté Jekatěrinburgu byli velmi blízko k první porážce v novém ročníku Kontinentální ligy, v třetí třetině ale dokázali smazat třígólové manko a nakonec zdolali Jaroslavl 5:4 v prodloužení. Přidali tak desáté vítězství za sebou. Brankář Jakub Kovář přispěl k úspěchu domácího týmu 31 zákroky.

Jekatěrinburg se dostal v osmé minutě do vedení, avšak hosté ještě v úvodní třetině stav otočili a posléze zvýšili až na 4:1. Na druhý gól Lokomotivu přihrál v přesilové hře český obránce Jakub Nakládal .

V třetí třetině ale Avtomobilist vyrovnal, na všech třech brankách se podílel kanadský útočník Francis Paré. V 63. minutě pak dovršil velkolepý obrat Američan Dan Sexton, jenž si v utkání rovněž připsal tři body.

Svěřenci trenéra Josefa Jandače z Magnitogorsku po dvou porážkách znovu uspěli, na svém ledě porazili Čerepovec 2:1.