UFC a televize: kde ji mohou diváci sledovat v Česku | iSport.cz
17. prosince 2020 • 12:20

Změna ve vysílání UFC v Česku. Už od ledna přechází na jinou stanici

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Teplice - Jablonec: Hrubého dělovka zapadla do sítě, 0:5
Litvínov - Sparta: Godla se musí stydět. Domácí gólman pustil lehké nahození Říčky, 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Důležitá změna pro fanoušky MMA v Česku. Od ledna 2021 bude vysílat galavečery americké organizace UFC televizní stanice Premier Sport. Kanál, který nabízí zápasy fotbalové Premier League, nebo utkání ligy amerického fotbalu NFL, bude nyní přinášet přenosy ze zápasů nejsledovanější organizace v bojových sportech. Dosud přenosy z UFC vysílala Nova Sport.První přenos z galavečera UFC uvidí diváci již 17. ledna 2021. Hned  24. ledna, se uskuteční dlouho očekávaná odveta mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem, české fanoušky bude zajímat také druhý zápas Jiřího Procházky proti Dominicku Reyesovi, který je plánovaný na 27. února 2021.

Přenosy mohou sledovat fanoušci, kteří mají k dispozici televizi od operátorů O2 TV, Telly, T-Mobile, na Slovensku je mohou naladit naladit zákazníci Slovak Telekom a DIGI SLOVAKIA. Vysílací práva jsou součástí víceletého kontraktu.

Každý rok nabídne Premier Sport všechny přímých přenosy z jednotlivých UFC turnajů. Živě půjdou všechny zápasy z hlavní karty. Zápasy před hlavní kartou, tzv. prelims, zařadí Premier Sport do vysílání v případě, že v nich nastoupí český nebo slovenský bojovník.

„Diváci O2 TV mají jistotu, že i v nadcházejících sezonách uvidí přenosy z nejprestižnější MMA organizace na světě. Galavečery UFC na Premier Sportu skvěle doplní kanál O2 TV Sport, který dlouhodobě nabízí to nejlepší z bojových sportů. Navíc nyní máme v UFC výraznou českou stopu, kterou čeká opravdu výjimečný rok 2021," uvedla Anna Lenerová, šéfka obsahu společnosti O2.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud