Pudilová má další soupeřku. Narazí na sestru šampionky Ševčenkové | iSport.cz
Tereza Janovská
25. června 2019 • 18:49

Pudilová má další soupeřku. Narazí na sestru šampionky Ševčenkové

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ač má za sebou dvě porážky v řadě, nevzala žádnou jednoduchou soupeřku. Ba naopak. Jediná česká zástupkyně v prestižní zámořské MMA organizaci UFC Lucie Pudilová prozradila svou další sokyni, se kterou se střetne v oktagonu. Na začátku srpna se v Newarku utká s Antoninou Ševčenkovou, starší sestrou slavné šampionky Valentiny.Nebude mít jednoduchý úkol. Pětadvacetiletá česká zápasnice se připravuje na svůj v pořadí šestý zápas v UFC a stejně jako v předchozích případech, i nyní narazí na těžký oříšek. V cestě ke třetí výhře ve světově známé organizaci jí bude stát Antonina Ševčenková. Tvrdá ranařka, která až letos okusila první porážku.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Kyrgyzstánu má na svém kontě osm zápasů, z toho dva v UFC. O svou neporazitelnost přišla až letos v dubnu, kdy nestačila na Roxanne Modafferiovou. Antonina v UFC zatím žije ve stínu své mladší sestry Valentiny, která je momentálně šampionkou muší váhové kategorie, tedy té samé, ve které se duel Antoniny a Pudilové uskuteční.

Lucie Pudilová se naposledy v kleci představila na pražském galavečeru 23. února, kdy po vyrovnaném souboji nestačila na Američanku Liz Carmoucheovou, se kterou prohrála na body. Zápas s Ševčenkovou je naplánován na 3. srpna a konat se bude v Newarku.

Česka Lucie Pudilová se v dalším zápase pod hlavičkou organizace UFC utká s Antoninou ŠevčenkovouČeska Lucie Pudilová se v dalším zápase pod hlavičkou organizace UFC utká s Antoninou ŠevčenkovouFoto Twitter

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud