Serie A - 33. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Inter Milán : Verona - 25. dubna 2021   15:00

Inter Milán
77' Darmian (Hakimí)
1:0
(0:0)
Inter Milán
Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí (80. D'Ambrosio), Barella, Brozović (80. Gagliardini), Eriksen (67. Darmian), Perišić (67. Sensi) – R. Lukaku, Lautaro Martínez (72. Alexis Sánchez).
Abisso – Galetto, Rossi
Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán (82 955 míst)
Verona
Silvestri – Ceccherini (46. Dawidowicz), Magnani (46. Günter), Dimarco (73. Udogie) – Faraoni (C), Tameze (66. Salcedo), Ilić, Lazović – Barák, Bessa (78. Colley) – Lasagna.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 5:8. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 7:13.
Inter Milán nakonec potvrdil roli favorita a ubojoval důležité vítězství 1:0. Domácí Inter mohl otevřít skóre už po třech minutách, ale Martínez v úniku přeloboval brankáře i branku. V 18. pak nebezpečně pálil Hakimí, ale Silvestri vytáhl dobrý zákrok. Po změně stran hrála Verona hodně sympaticky, ale nevypracovala si šance. V 70. minutě pak Hakimí z přímého kopu trefil tyč. Rozhodující moment přišel v 77. minutě, kdy se prosadil Matteo Darmian. Inter už si v závěru vedení pohlídal.
90+3'
90+3'
Marco Davide Faraoni se na pravé straně dostal k odcentrování do velkého vápna, jenže jeho pobídka letěla příliš vysoko a skončila v autu. Tohle už Inter zřejmě ubrání.
90+2'
Hellas se vydal do útoku po levé straně. Eddie Salcedo nakonec zakončil placírkou, ale trefil dobře postaveného Milana Škriniara.
90+1'
Nastavují se tři minuty!
90'
Eddie Salcedo si v pokutovém území naskočil na prudký centr z levé strany, jenže hlavičkou záda k brance poslal míč vysoko nad břevno.
89'
Právě Lukaku se po další akci dostal do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, jenže technickým obstřelem trefil jen obránce ve žlutém.
88'
Romelu Lukaku poslal přihrávku na pravou stranu, jenže Sánchez byl v souboji příliš pozdě a hostující Darko Lazović před ním míč ve skluzu odehrál do bezpečí.
87'
Samir Handanovič nakopl míč daleko na polovinu Verony, jenže na jeho nákop Lukaku nedosáhl. Domácí nejsou schopni podržet míč delší dobu.
86'
Lukaku na polovině hřiště sklepl míč na sprintující Sáncheze, jenže fotbalista z Chile si jej špatným prvním dotykem předkopl daleko před sebe.
85'
Paweł Dawidowicz fauloval při napadání rozehrávky Interu a nabídl domácím čas k tomu, aby dokázali uklidnit hru. Verona se však rozhodně nevzdává.
84'
Marco Davide Faraoni důrazem před brankou sice dopravil míč do sítě, ale zásah Verony neplatí kvůli hvizdu hlavního rozhodčího, který viděl faul.
83'
Alexis Sánchez se pustil do hlavičkového souboje na polovině hřiště, jenže hlavou míč prodloužil jen do prosotu, kde číhali zadáci Verony.
82'
Darmian chtěl zrychlit akci Interu Milán, ale Romelu Lukaku se rozběhl opačným směrem a nedohnal míč na trávníku. Conte Darmianovi pořádně vyčinil.
81'
Hellas se vydal na polovinu domácího celku se snahou ještě něco udělat s výsledkem dnešního souboje. Inter nyní brání v kompaktním bloku.
80'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Marcelo Brozović, přichází Roberto Gagliardini.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Achraf Hakimí, přichází Danilo D'Ambrosio.
79'
Domácím fotbalistům narostla se vstřelenou brankou křídla. Romelu Lukaku se vydal na individuální průnik, ale deset metrů před vápnem o míč přišel.
78'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Ebrima Colley.
77'
Inter Milán právě vstřelil branku!
Domácí Inter Milán se nakonec dostává do vedení! Po rychlé akci dostal přihrávku na levou stranu MATTEO DARMIAN, který vnikl do pokutového území a přízemní střelou otevřel skóre!
76'
Samir Handanovič se musel zapojit do rozehrávky Interu Milán. Domácí brankář rozehrál na levou stranu, jenže kombinace Interu je hodně pomalá.
75'
Marco Davide Faraoni podpořil ofenzivu Hellasu náběhem po pravém křídle. Jeho přízemní centr si pohlídal Bastoni, který míč srazil na roh.
74'
Alessandro Bastoni dostal přihrávku na levou stranu, jenže nikdo v černém se mu nenabídl do volného prostoru a Bastoni nepřesným dloubákem odevzdal míč soupeři.
73'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Dimarco, přichází Iyenoma Destiny Udogie.
72'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Lautaro Martínez, přichází Alexis Sánchez.
71'
Do protiútoku se dostala hostující Verona. Na pobídku na malé vápno si brousil zuby dobíhající Eddie Salcedo, ale Škriniar na poslední chvíli změnil trajektorii míče.
70'
Domácí Inter dvacet minut před koncem zahrával přímý kop v blízkosti velkého vápna. Jeho rozehrávky se ujal Achraf Hakimí a parádní střelou orazítkoval tyč!
69'
Antonín Barák zastavil faulem unikajícího Martíneze a vidí žlutou kartu.
68'
Střídající Sensi se na hranici velkého vápna dostal k odraženému míči, otočil se a rozjel akci Interu. Domácí celek však ani po tomto útoku nezakončil.
67'
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Ivan Perišić, přichází Stefano Sensi.
Střídání v týmu Inter Milán: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Matteo Darmian.
66'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Adrien Tameze, přichází Eddie Salcedo.
65'
Milan Škriniar v pokutovém území uhlídal pokus soupeře o zakončení a jednoduše odkopl míč na polovinu Hellasu. Inter potřebuje hrát aktivněji.
64'
Adrien Tameze vybojoval odražený míč na polovině hřiště a roztáhl hru na levou stranu. Hellas se nastěhoval do blízkosti velkého vápna a hledá si cestičku do zakončení.
63'
Antonín Barák odcentroval z levé strany do pokutového území, jenže na jeho pobídku nedosáhl nikdo ze spoluhráčů ve žlutém dresu.
62'
Achraf Hakimí prošel po pravém křídle do blízkosti pokutového území, jenže nedokázal obejít skvěle postaveného obránce ve žlutém dresu.
61'
Dimarco dostal přihrávku na levou stranu, odkud chtěl odcentrovat na značku pokutového kopu, ale obránce ve skluzu srazil míč na rohový kop.
60'
Je za námi hodina hry a zatím sledujeme dramatický duel. Po změně stran se ze hry prakticky vytratily šance. O něco aktivnější jsou dokonce hosté.
59'
Stefan de Vrij si dal pozor na nákop na polovinu Interu a hlavou míč bez problémů odehrál mimo nebezpečný prostor. Verona ale po změně stran vystrkuje růžky.
58'
Romelu Lukaku si na polovině hřiště zpracoval prudký nákop, ale napadající soupeř jej čistým zákrokem odstavil od balónu.
57'
Marco Davide Faraoni si naběhl na přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do šestnáctky, ale trefil prvního obránce v černém dresu Interu.
56'
Tentokrát už domácí prudkým centrem procedili míč před branku Hellasu, ale Lukaku pokusem o akrobatické zakončení míč vůbec netrefil.
55'
Marcelo Brozović získal míč na vlastní polovině, ale nákopem na polovinu Hellasu našel jen jednoho ze soupeřů. Lukaku se dnes prakticky nedostává do hry.
54'
Hakimí si dělal prostor na pravé straně, jenže obránce Dimarco si na něj dal dobrý pozor a nenechal domácího rychlíka odcentrovat před branku.
53'
Romelu Lukaku se v pokutovém území tlačil za centrem z levé strany, ale důrazný obránce nedal urostlému Belgičanovi ani kousek prostoru.
52'
Paweł Dawidowicz si dal pozor na střílený centr z pravé strany a před napadajícím soupeřem odhlavičkoval míč ven z pokutového území.
51'
Eriksen napadal rozehrávku Verony na polovině hostujícího celku. Do rozehrávky se nakonec musel zapojit i brankář Silvestri, jehož nákop skončil v autu.
50'
Stopeři Verony uklidňují rozehrávku na vlastní polovině. Hostující celek vstoupil do druhého poločasu velmi sebevědomě a snaží se útočit.
49'
Verona zahrávala rohový kop. Centrovaný míč přiletěl na přední tyč, kde hlavičkoval Magnani, ale jeho pokus směřoval mimo tři tyče.
48'
Christian Eriksen dostal přihrávku na polovinu hiště, kde se dobře otočil kolem soupeře, jenže přihrávkou na hranici šestnáctky daroval míč soupeři.
47'
Lautaro Martínez poslal průnikovou přihrávku na polovinu soupeře, ale Nicoló Barella byl v souboji faulován střídajícím Dawidowiczem.
46'
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Federico Ceccherini, přichází Paweł Dawidowicz.
Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Giangiacomo Magnani, přichází Koray Günter.
46'
První poločas končí! V úvodní pětačtyřicetiminutovce jsme se branky nedočkali. Domácí Inter mohl otevřít skóre už po třech minutách, ale Martínez v úniku přeloboval brankáře i branku. V 18. pak nebezpečně pálil Hakimí, ale Silvestri vytáhl dobrý zákrok. Ve zbytku poločasu to byl spíše soubojový duel.
45'
45'
Po chybné rozehrávce Interu Milán chtěl Antonín Barák přihrávkou do vápna vyslat do šance Lasagnu, ale toho ubránil důrazný de Vrij.
44'
Romelu Lukaku si při zpracování míče na hranici velkého vápna pomohl nedovoleným zákrokem a přišel o možnost k zakončení.
43'
Magnani doslova zápasnickým chvatem poslal k zemi Lukakua a vidí žlutou kartu.
42'
Achraf Hakimí si došel pro přihrávku na vlastní polovinu, kde se dobře otočil a přenesl hru na pravé křídlo. Jeho pobídku si obrana Hellasu pohlídala.
41'
Federico Dimarco znovu táhl akci Hellasu po levé straně, jenže se nesetkal s podporou spoluhráčů. Verona tak uklidňuje hru kombinací v zadních řadách.
40'
Lukaku sice dostal přihrávku do pokutového území, jenže místo snahy o zakončení raději sklepl míč na Martíneze, který se do zakončení nedostal.
39'
Inter se hnal vpřed s nadějně vypadajícím protiútokem, jenže přihrávka na pravou stranu skončila na noze hostujícího Magnaniho, který míč raději zakopl na tribunu.
38'
Federico Dimarco si udělal prostor na pravé straně a pokusil se odcentrovat do pokutového území. Od Eriksena se míč odrazil na rohový kop.
37'
Milan Škriniar diriguje rozehrávku Interu Milán na polovině hostujícího celku. Domácí v posledníh minutách stupňují svůj tlak, ale stále se nemohou dostat do vápna.
36'
Nicoló Barella prošel na polovinu hřiště, kde se dobrou zasekávačkou uvolnil, jenže už nedokázal přihrát na rozběhnutého Martíneze.
35'
Marco Davide Faraoni dostal přihrávku na levou stranu, ale rychle se k němu stačil vrátit Achraf Hakimí, který míč sice nezískal, ale zbrzdil akci Hellasu.
34'
Kevin Lasagna se hnal za přihrávkou na hranici velkého vápna, jenže si nepotykal se zpracováním a důrazný de Vrij mu míč špičkou kopačky odkopl.
33'
Federico Dimarco prošel po levém křídle do blízkosti velkého vápna, jenže svým pokusem o centr do pokutového území trefil dobře postaveného Škriniara.
32'
Handanovič urychlil rozehrávku Interu od vlastní branky. Gólman domácího mužstva poslal přihrávku na pravou stranu, ale Verona se opět srovnala v zadních řadách.
31'
Ivan Perišić se dostal na hranici velkého vápna, kde neustál souboj s obráncem a poroučel se k zemi. Domácí se jen těžko dostávají do šancí.
30'
Exekuce přímého kopu se chopil Eriksen, který zvolil technické zakončení přes zeď, ale jeho pokus skončil kousek nad břevnem hostující svatyně.
29'
Federico Ceccherini sestřelil v blízkosti velkého vápna Martíneze a vidí žlutou kartu.
28'
Domácí brankář Handanovič se musel zapojit do rozehrávky svého mužstva. Jeho nákop si na levé straně našel Perišič, ale celou akci zbrzdil.
27'
Ivan Ilić poslal přihrávku na polovinu soupeře, nicméně nikdo ve žlutém dresu se k míči nedostal. Hráči Interu získávají prakticky všechny odražené balóny.
26'
Achraf Hakimí dostal přihrávku na pravou stranu, odkud odcentroval do pokutového území, ale jeho přízemní pokus pravačkou zablokoval obránce.
25'
Na opačné straně se do pokutového území dostal Dimarco, který se dostal k odraženému míči, jenže přízemní střelou levačkou minul zadní tyč.
24'
Ivan Perišič centroval z levé strany do pokutového území, jenže jeho pobídka skončila na hrudi skvěle postaveného Magnaniho. Hosté brání na jedničku.
23'
Inter se opět usadil na polovině soupeře a postupnou kombinací se tlačí do šestnáctky. Romelu Lukaku na průnikovou přihrávku nedosáhl.
22'
Domácí zahrávali ještě jeden roh. Na vysoký centr si tentokrát naskočil Ivan Perišič, ale slabou hlavičkou poslal míč daleko vedle branky.
21'
Exekuce rohového kopu se chopil Ivan Perišič, který odcentroval na přední tyč, ale de Vrij svou hlavičkou poslal míč vedle vzdálenější tyčky.
20'
Inter se usadil na hranici velkého vápna, jenže domácí zbytečně dlouho kombinovali a nezakončili. Velký favorit vybojoval jen rohový kop.
19'
Romelu Lukaku se znovu tlačil na polovinu soupeře, jenže neustál souboj s obráncem a skončil na zemi. Rozhodčí však faul neodpískal.
18'
Achraf Hakimí si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna a vyslal tvrdou přízemní dělovku. Marco Silvestri vyškrábl míč konečky prstů na roh!
17'
Achraf Hakimí se po pravém křídle dostal do blízkosti velkého vápna, jenže jeho střílený centr si pohlídal skvěle postavený Ceccherini.
16'
Milan Škriniar musel rozehrávat pod tlakem z vlastní poloviny. Slovenský obránce nakopl míč na polovinu Hellasu, kde míč získal Brozovič.
15'
Lautaro Martínez spěchal na polovinu soupeře, jenže vysokou pobídku si nedokázal zpracovat. Osamocený útočník Interu tak o míč přišel.
14'
Achraf Hakimí si brousil zuby na průnikovou přihrávku do pokutového území, jenže Federico Ceccherini zůstal stát na místě a nepustil domácího hráče do zakončení.
13'
Inter zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho exekuce se ujal Eriksen, který zakroutil svůj centr na značku pokutového kopu, kde zasáhli obránci.
12'
Romelu Lukaku dostal další přihrávku na pravou stranu, jenže tentokrát hrudí sklepl míč jen do prostoru, kde se od míče nechal odstavit Perišič.
11'
Romelu Lukaku si skvěle pokryl míč v souboji na polovině Hellasu a obránce Ceccherini jej nedovoleným zákrokem poslal k zemi.
10'
Federico Ceccherini se po rohovém kopu hostujícího celku tlačil do zakončení na malé vápno, ale domácí stoper Milan Škriniar balón odhlavičkoval.
9'
Alessandro Bastoni se na levé straně dostal k odraženému míči, jenže jeho odkop skončil na polovině Hellasu Verona. Hosté ale v úvodu hrají sympaticky.
8'
Federico Ceccherini poslal přihrávku na pravou stranu, jenže Faraoni nenašel recept na důrazného Ivana Perišiče. Inter se ale není schopen usadit na polovině soupeře.
7'
Achraf Hakimí se díky své rychlosti zbavil svého strážce a dostal se na hranici velkého vápna. Jeho projektil levačkou skončil vedle vzdálenější tyčky.
6'
Nicoló Barella chtěl rozjet akci Interu po pravém křídle, jenže jeho pobídka za obranu Hellasu skončila v moci Dimarca. Hosté mohou vyrazit vpřed.
5'
Stefan de Vrij si dal pozor na napadajícího Antonína Baráka a pomohl si před ním malou domů. Domácí brankář Handanovič míč nakopl na levou stranu.
4'
Inter zahodil první obrovskou šanci! Lautaro Martínez se hnal sám na brankáře, jenže se pokusil o lob a jeho pokus skončil nad břevnem!
3'
Romelu Lukaku se na polovině soupeře pustil do hlavičkového souboje s Ceccherinim. Hostující stoper si dokázal poradit o něco lépe.
2'
S prvním útokem o sobě dala vědět také hostující Verona. Kevin Lasagna se hnal vpřed po levém křídle, jenže si míč předkopl do autu.
1'
Inter obstaral výkop do prvního poločasu dnešního souboje. Domácí celek se ihned vydal do útoku, ale akci po pravé straně zastavil Tameze.
1'
Oba týmy už jsou na hřišti. Inter bude hrát v černém, zatímco Verona oblékne žlutou sadu.

Inter Milán: Handanovič (C) – Škriniar, de Vrij, Bastoni – Hakimí, Barella, Brozović, Eriksen, Perišić – R. Lukaku, Lautaro Martínez.
Náhradníci: D. Padelli, I. Radu – D'Ambrosio, Darmian, Gagliardini, Pinamonti, Alexis Sánchez, Ranocchia, Sensi, Vecino, Young.

Hellas Verona FC: Silvestri – Ceccherini, Magnani, Dimarco – Faraoni (C), Tameze, Ilić, Lazović – Barák, Bessa – Lasagna.
Náhradníci: A. Berardi, Pandur – Çetin, Colley, Dawidowicz, Favilli, Günter, N. Kalinić, Rüegg, Salcedo, Udogie, Zaccagni.

Rozhodčí: Abisso – Galetto, Rossi.
Vzájemný zápas

V podzimním měření sil zvítězil Inter na půdě Verony 2:1.
Inter Milán

Domácí Inter naopak prožívá snovou sezónu a po dlouhých letech může ukončit panování Juventusu nad italským fotbalem. Inter odehrál třicet dva zápasů a vybojoval v nich sedmdesát šest bodů. S tímto ziskem je na čele celé Serie A s náskokem deseti bodů na městského rivala AC. Poslední dva duely však Inter jen remizoval. Po remíze 1:1 na hřišti Neapole uhrál stejný výsledek i na hřišti Spezie.
Hellas Verona FC

Hostující Verona letos prožívá solidní sezónu. Ve dvaatřiceti odehraných zápasech získala Verona čtyřicet jedna bodů a drží desátou pozici ligové tabulky. Na poháry už to letos nebude, záchrana už je také takřka jistá a hosté se mohou soustředit na předvedenou hru. V posledních týdnech však Hellas přišel o formu. Poslední tři duely v řadě Verona prohrála. Naposledy padla doma 1:2 s Fiorentinou.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání Serie A mezi Interem Milán a Hellasem Verona.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62