Serie A - 27. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frosinone : Lecce - 3. března 2024   15:00

Frosinone
45+2' Šeddíra
1:1
(1:0)
Lecce
61' Krstović
Frosinone
Cerofolini – Zortea, S. Romagnoli, Okoli, Valeri – Brescianini (77. Barrenechea), Mazzitelli (C), Gelli (77. Ghedjemis) – Soulé, Šeddíra (87. Jorge), Harroui (6. Reinier, 87. D. Seck I).
Frattali, Turati – Báez, Çuni, Garritano, Ibrahimović, Kvernadze, Lirola, Monterisi.
Guida – Bindoni, Tegoni.
Stadio Benito Stirpe, Frosinone
Lecce
Falcone – Gendrey, Pongračić, Baschirotto (C), Gallo – Kaba (64. Gonzàlez), Ramadani, Rafía (67. Oudin) – Almqvist (77. Piccoli), Krstović (77. Blin), Banda (67. Sansone).
Samooja – M. Beriša, Dorgu, Pierotti, Touba, Venuti.

90+8'
90+7'
Obrovská šance pro Jorgeho, který se dostal k hlavičce. Jeho pokus vytáhl nad bránu Falcone.
90+6'
Mazzitelli tentokrát netrefil míč a nemohl tak zvýšit skóre.
90+4'
Střela domácího Mazzitelliho zasáhla do obličeje Baschirotta, kterému byli přivoláni lékaři.
90'
Pokus střídajícího Secka zamířil vedle brány. íč byl však tečován jedním z hostů a Frosinone bude kopat roh.
88'
Domácí se mohli dostat do vedení, avšak Jorgemu ani na dvakrát nevyšla střela.
87'
Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Walíd Šeddíra, přichází Kaio Jorge,
ze hřiště odchází Reinier, přichází Demba Seck.
86'
Brankář Lecce má očividně nějaké problémy po souboji s Okolim. Sedl si teď na zem a na hřiště dorazili lékaři.
77'
ze hřiště odchází Marco Brescianini, přichází Enzo Barrenechea,
ze hřiště odchází Francesco Gelli, přichází Farès Ghedjemis.

Střídání v týmu US Lecce:
ze hřiště odchází Nikola Krstović, přichází Alexis Blin,
ze hřiště odchází Pontus Almqvist, přichází Roberto Piccoli.
73'
A je to tak. I po dohodě s VARem byla situace správně posouzena jako ofsajd.
72'
Brecianini se sice dočkal gólu, hosté však skvěle zahráli ofsajdovou past a gól by tak neměl platit.
71'
Krstovič si skvěle nabíhal do vápna. Přihrávka na něj však byla moc dlouhá.
70'
Brescianini se dostal ke střele z hranice malého vápna. Pokus mu však vůbec nevyšel a míč tak skončil v rukavicích Falconeho.
70'
Domácím se zdálo, že Krstovič zahrál ve vápně rukou a seběhli se kolem rozhočího. Podle opakovaček se však o ruku rozhodně nejednalo.
67'
ze hřiště odchází Hamza Rafía, přichází Rémi Oudin,
ze hřiště odchází Lameck Banda, přichází Nicola Sansone.
64'
ze hřiště odchází Mohamed Kaba, přichází Joan Gonzàlez.
63'
Obrovská šance domácích mohla vrátit Frosinone zpět do vedení. Z hranice vápna střílel Gelli, jehož pokus skončil na spojnici tyčí.
61'
Lecce právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Faulovaný Krstovič už s penaltou problém neměl. Cerofolini sice dohadl směr, i přesto se však střela NIKOLY KRSTOVIČE dostala do brány.
61'
Tentokrát si ji na starost vezme faulovaný Krstovič.
60'
Penalta se bude opakovat!
59'
Že bychom viděli hnedka další penaltu? Do vápna totiž nejspíš vběhl jeden z domácích předčasně.
58'
Velká euforie vypukla na stadioně, když Cerofolini dokázal vychytat Rafíu.
58'
Penalta pro Lecce, když Krstoviče fauloval Michele Cerofolini.
56'
Gellimu pokus nesedl tak, jak by si představoval a míč tak skončil v náruči Falconeho.
55'
Žlutá karta pro tým US Lecce (Pontus Almqvist).
48'
Rozhodčí ještě zkoumal zda to nebude červená karta. Podle všeho ale akce začala ofsajdem, který má v této situaci přednost.
46'
Almqvist se hned po začátku hry řítil do útoku. Než se však dostal ke střele, dokázali ho o míč obrat domácí obránci.
46'
45+4'
45+2'
Frosinone právě vstřelilo branku!
Domácí otevírají skóre v nastaveném čase. Z malého vápna se po přímáku dokázal trefit WALÍD ŠEDDÍRA.
44'
Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Reinier).
42'
Domácí nedokázali protlačit míč směrem k brance ani na třikrát. Nejvíce pokusů měl Soulé, po jehož centru skončil míč na rohu.
36'
Parádní střela z dálky od Reiniera. Jeho pokus ale dokázal hostující brankář chytit.
35'
Valeri zahrál rukou a jeho zisk míče tak nebyl nic platný.
32'
Střela Valeriho z dálky zamířila daleko vedle brány.
30'
Almqvist z dálky prověřil Cerofoliniho. Domácí brankář si s pokusem opět poradil.
29'
Pro Kabu byla přihrávka moc dlouhá a tak ji nestihl.
26'
Důležitý a hlavně skvělý zákrok předvedl Michele Cerofolini, který vychytal Almqvista.
23'
Banda se pokusil vystřelit z dálky, avšak jeho pokus skončil mimo bránu.
18'
Walíd Šeddíra se dostával do vápna z pravé strany. Míč si ale předkopnul moc a nestihl jej doběhnout, než skončil v zámezí.
16'
Domácí se mohli dostat k centru, to by však nesměl Reinier podklouznout.
15'
Kaba skvěle obral o míč domácí hráče, kteří se již chystali centrovat.
12'
Pokus domácích dokázal vyboxovat Cerofolini. Následně byl faulován Banda.
11'
Banda posílal míč do vápna, kde však nedokázal zakončit Krstovič.
10'
Centr hostů do vápna dokázali odvrátit obránci Frosinone.
10'
Rafia byl při přechodu faulován Brescianinim.
7'
Soulé v souboji zastavil nedovoleně Kabu.
6'
ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Reinier.
4'
Žlutá karta pro tým Frosinone Calcio (Di Francesco). Mimo hřiště.
2'
Harroui zůstal ležet na zemi a vypadalo to na natažený sval stehenní. Domácí si tak budou muset přichystat střídání.
1'

Frosinone Calcio: Cerofolini – Zortea, S. Romagnoli, Okoli, Valeri – Brescianini, Mazzitelli (C), Gelli – Soulé, Šeddíra, Harroui.
Náhradníci: Frattali, Turati – Báez, Barrenechea, Çuni, Garritano, Ghedjemis, Ibrahimović, Jorge, Kvernadze, Lirola, Monterisi, Reinier, D. Seck I.
Trenér: Eusebio Do Francesco

US Lecce: Falcone – Gendrey, Pongračić, Baschirotto (C), Gallo – Kaba, Ramadani, Rafía – Almqvist, Krstović, Banda.
Náhradníci: Samooja – M. Beriša, Blin, Dorgu, Gonzàlez, Oudin, Piccoli, Pierotti, Sansone, Touba, Venuti.
Trenér: Roberto D'Aversa

Rozhodčí: Guida – Bindoni, Tegoni.
Pokračování 27.kola Série A nám nabídne také duel mezi Frosinone a Lecce, tedy mezi týmy bojujícími o udržení se v nejvyšší italské soutěži. V letos druhém vzájemném souboji bude Lecce bojovat o druhou výhru, naopak Frosinone bude chtít vzájemnou bilanci srovnat.

FROSINONE

Domácí tým na tom není úplně nejlépe, což se však asi před sezónou čekalo. Frosinone patří v lize 16.pozice s 23 body, což znamená tři bodový náskok na sestupové příčky. V posledních 5 utkáních navíc tým z regionu Lazio získal pouhý bod a to za remízu s Veronou. Ve 27.kole si tak budou snažit svou formu vylepšit a vzdálit se sestupovým příčkám.

LECCE

Vzdálit se sestupovým příčkám budou chtít určitě i hosté, kterým patří místo čtrnácté s 24 body. Z posledních pěti utkání dokázali hosté vytřískat alespoň tři body, když překvapivě zdolali Fiorentinu 3:2. Lecce si taktéž bude chtít svou formu napravit a vytvořit třeba i novou sérii výher.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62