Smíšená čtyřhra -  ONLINE PŘENOS -  G. Dabrowská, M. Pavič : A. Hlaváčková, E. Roger-Vasselin - 3. června 2018   16:59

3

Gabriela Dabrowská s Mate Pavićem tak nadále pokračují ve své spanilé jízdě touto sezónou, po triumfu na Australian Open také v Paříži už jsou ve čtvrtfinále, kde se utkají s vítězem zápasu Mladenovičová/Musialek proti Schuursové s Middelkoopem.
Konec zápasu
6-3
Dobojováno! Mate Pavić s přehledem udržel svůj servis a s Gabrielou Dabrowskou vítězí nad Andreou Sestini Hlaváčkovou a Édouardem Rogerem-Vasselinem 6:2 a 6:3.
40-15
První mečbol ještě nevyužili, utkání už se ale blíží k závěru.
40-0
A už jen jediný! Čtyři mečboly při Chorvatově podání.
30-0
Dva míčky dělí kanadsko-chorvatskou dvojici od postupu.
15-0
Mate Pavić na podání může ukončit dnešní zápas, začíná dobře.
5:3
Konečně se to podařilo, Andrea Sestini Hlaváčková si poprvé udržela servis, avšak nadále zůstává jediným účastníkem zápasu, který měl podání prolomen a to hned třikrát.
15-40
Přeci jen by se mohlo Andree Sestini Hlaváčkové udržet podání.
15-30
Podávající pár se dostává do mírného náskoku.
15-15
Česko-francouzská dvojice ještě bojuje o oddálení závěru.
15-0
Andrea Sestini Hlaváčková navíc do osmé hry nevstupuje dobře, ve vedení jsou soupeři.
5:2
Gabriela Dabrowská to znovu zvládla! Udržela si podání a Andrea Sestini Hlaváčková teď bude muset poprvé zvítězit při svém servisu, aby udržela svůj pár ve hře. Poté ale případně půjde na podání Mate Pavić a to bude velmi komplikované pro česko-francouzský pár.
40-40
První brejkbol podávající dvojice odvrací, je tu rozhodující shoda.
30-40
Přesto se Sestini Hlaváčková s Rogerem-Vasselinem dostávají k brejkbolu, disponují dvěma.
30-30
Těsný míček ve prospěch Dabrowské s Pavićem.
15-30
Znovu je Sestini Hlaváčková s Rogerem Vasselinem mírně vpředu.
15-15
Kanaďance se na podání podařilo vyrovnat.
0-15
Podává Gabriela Dabrowská a zřejmě poslední šance pro česko-francouzskou dvojici udržet se v zápase i v mixovém turnaji.
4:2
Roger-Vasselin je jediným tenistou na kurtu, kterému se podařilo udržet servis čistou hrou a to rovnou už podruhé. Přesto jeho dvojice je stále výsledkově pozadu.
0-40
Do třetice boduje podávající tým.
0-30
Další vítězný fiftýn pro česko-francouzskou dvojici.
0-15
Na podání Roger-Vasselin, šestou hru zahajuje úspěšně.
4:1
Mate Pavić se vyhrabal z menší krize, otočil nepříznivý vývoj gemu při svém podání a zvyšuje na 4:1 pro svoji dvojici.
40-40
První brejkbol je odvrácen, následuje shoda.
30-40
Šance pro Hlaváčkovou s Rogerem-Vasselinem! Ti mají dva brejkboly při Chorvatově podání.
30-30
Hlaváčkové s Rogerem-Vasselinem se podařilo vyrovnat.
30-15
A už také otočit skóre, 30:15 pro podávající dvojici.
15-15
Při Chorvatově podání se ale nejvýše nasazeným daří vyrovnat.
0-15
Podává Mate Pavić, tam asi moc šancí pro česko-francouzskou dvojici nebude, přesto začínají úspěšněji.
3:1
Třetí brejkbol už se ale stává osudným! Andrea Hlaváčková znovu ztrácí své podání a stav je 3:1 pro kanadsko-chorvatský pár.
40-40
Ten druhý také a při shodě už hru mohou ukončit obě dvojice.
40-30
První brejkbol se podávající Hlaváčkové podařilo odvrátit.
40-15
Poprvé tu dnes máme stav 15:40, tedy tři brejkboly pro returnující pár.
30-15
Hlaváčková má zaděláno na další komplikace při svém servisu.
15-15
Dabrowská s Pavićem ale nadále cítí snahu o brejk zejména při podání české tenistky a vyrovnávají skóre.
0-15
Naopak Andrea Hlaváčková si svůj servis v tomto utkání ještě udržet nedokázala, třetí pokus začíná nadějně.
2:1
A teď už se odkládají na delší dobu, Gabriela Dabrowská i potřetí udržela svůj servis.
40-30
Brejkbolové šance se ale zatím odkládají.
30-30
Vyrovnáno, to by mohla být příležitost pro Hlaváčkovou s Rogerem-Vasselinem.
30-15
Podávající Dabrowská vrací svůj pár do vedení.
15-15
Rychlé vyrovnání česko-francouzského dua.
15-0
Na podání Kanaďanka, začíná dobře.
1:1
Hned napoprvé Roger-Vasselin potvrdil udržení svého servisu.
15-40
Další úspěch podávající dvojice, ta vede 40:15.
15-30
Při podání Rogera-Vasselina se česko-francouzská dvojice znovu ujímá vedení.
15-15
Returnujícímu páru se podařilo vyrovnat.
0-15
Servíruje Édouard Roger-Vasselin, svoji misi zahajuje úspěšně.
1:0
Mate Pavić znovu při svém servisu nezaváhal a s Gabrielou Dabrowskou vedou 1:0 na sety i ve druhém setu.
40-15
A už 40:15, to jsou tři šance na úspěšné ukončení hry.
30-15
Pavićovi se daří skóre otočit, při jeho servisu kanadsko-chorvatský pár vede 30:15.
15-15
Rychlé vyrovnání podávající dvojice.
0-15
Druhý set servisem rozehrál Mate Pavić, lépe do něj ale vstupují soupeři.
6:2
Česká hráčka si nedokázala ani podruhé udržet podání a první set po pětadvaceti minutách končí 2:6.
40-30
Stav 30:40 znamená, že Dabrowská s Pavićem mají dva brejkboly a zároveň setboly!
30-30
Dabrowská s Pavićem by ale rádi ukončili první set již v této hře a snaží se o to bojovat.
15-30
A záhy také otočit průběh osmé hry.
15-15
Česko-francouzské dvojici se podařilo vyrovnat.
15-0
Andrea Sestini Hlaváčková je tak stále jediným aktérem zápasu, který přišel o svůj servis. Dobře nezačíná ani při další příležitosti.
5:2
Dabrowská při svém servisu uspěla, přežila shodu a tím soupeřův brejkbol a zvyšuje na 5:2.
40-40
Hlaváčková s Rogerem-Vasselinem vyrovnávají na shodu a je před námi naprosto zásadní rozehra.
40-30
První šanci na ukončení hry ale má podávající dvojice.
30-30
Hlaváčková s Rogerem-Vasselinem ještě bojují o zisk re-brejku.
30-15
Kanaďance se podařilo otočit skóre při jejím servisu.
15-15
Podávající dvojici se podařilo brzy vyrovnat stav.
0-15
Začíná zřejmě klíčový gem prvního setu, na podání je Gabriela Dabrowská a nezačíná dobře – 0:15.
4:2
Hlaváčkové s Rogerem-Vasselinem se znovu podařilo vyhrát podání francouzského hráče.
15-40
Gemboly pro česko-francouzský pár.
15-30
Hlaváčková s Rogerem-Vasselinem znovu mají mírně navrch.
15-15
Poprvé se Dabrowské s Pavićem podařilo zabodovat při Francouzově podání.
0-15
Podává Edouard Roger-Vasselin, ten při svém prvním servisu uhrál čistou hru a dobře začíná i tentokrát.
4:1
Chorvat si i podruhé udržel vedení a zvyšuje na 4:1.
40-30
Gembol pro Mateho Paviće.
30-30
Ta naděje už se přeci jen zvyšuje, 30:30.
30-15
Trocha naděje pro česko-francouzský pár, ten je ale ještě daleko k úspěchu.
30-0
Podávající dvojice vede 30:0.
15-0
Začíná druhé kolo servisů, Mate Pavić do toho svého vstupuje úspěšně.
3:1
Kanadsko-chorvatská dvojice uspěla hned při první šanci na zisk soupeřova podání, Andrea Sestini Hlaváčková tak jako první přichází o svůj servis.
40-30
Přeci jen už Dabrowská s Pavićem mají brejkbol a protože se nehraje na výhody, tak za stavu 30:40 jsou to dva brejkboly najednou.
30-30
První brejkbol zápasu se zatím odkládá.
30-15
Šance pro Dabrowskou s Pavićem, ti vedou 30:15.
15-15
Nasazeným jedničkám se podařilo vyrovnat průběh čtvrté hry.
0-15
Servíruje Andrea Sestini Hlaváčková a česká tenistka začíná úspěchem.
2:1
Také Kanaďanka si udržela podání a stav je 2:1.
40-30
Dabrowská zatím nedopouští brejkbol pro soupeře.
30-30
Podávající dvojici se podařilo opět vyrovnat.
15-30
Hlaváčková s Rogerem-Vasselinem mají znovu mírně navrch.
15-15
Skóre se podařilo kanadsko-chorvatskému duu vyrovnat.
0-15
Na podání šestadvacetiletá Kanaďanka, nezačíná ale dobře.
1:1
První čistá hra zápasu.
0-40
Tři gemboly pro dvojici s výhodou podání.
0-30
Další úspěch česko-francouzské dvojice.
0-15
Podává francouzský tenista a začíná úspěšně.
1:0
Dabrowská s Pavićem se ujímají vedení 1:0.
40-30
Naděje pro přijímající dvojici.
40-15
Dabrowská s Pavićem jsou blízko úspěchu v první hře zápasu.
30-15
Poprvé získává převahu dvojice podávajícího Chorvata.
15-15
Skóre je vyrovnané.
0-15
Utkání bylo zahájeno, na servisu Mate Pavić, lépe ale začíná returnující tým.
0:0
Úvod zápasu se drobně opožďuje, brzy by se ale mělo začít.
Vítejte u přenosu utkání druhého kola mixu na letošním French Open, obhájkyně titulu Gabriela Dabrowská s Mate Pavićem nastoupí proti Andree Sestini Hlaváčkové, která bude bojovat po boku Edouarda Rogera-Vasselina.

Kanaďanka Dabrowská loni ovládla celý turnaj s Indem Bopannou, letos pak se současným chorvatským spoluhráčem Pavićem triumfovali na Australian Opan.

V prvním kole letošního ročníku tato dvojice musela bojovat s domácí dvojicí Parmentierová/Barrere, které porazili 4:6, 6:3 a 10:7.

Andrea Sestini Hlaváčková je vítězkou dámské čtyřhry na French Open z roku 2011, kdy turnaj ovládla po boku Lucie Hradecké. V mixu odehrála po boku Rogera-Vasselina již poslední dva ročníky a pokaždé v nich došli do semifinále, loni pak nestačili na budoucí vítěze a tím i na Gabrielu Dabrowskou.

Ve svém prvním letošním vystoupení pak česko-francouzská dvojice porazila další Francouze Paquetovou a Paira 6:4 a 6:3.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.