Turnaj mistrů - čtyřhra - Finále -  ONLINE PŘENOS -  M. Granollers, M. Lopez : M. Bhupathi, R. Bopanna - 12. listopadu 2012   19:15

3

Je za námi finále čtyřhry na Turnaji mistrů. Vítěznou deblovou dvojicí je španělský pár Marcelo GRANOLLERS a Marc LOPÉZ!
10-3
Chyba Bhúpathího, jeho křižný bekhend končí mimo kurt, španělská dvojice slaví vítězství v Turnaji mistrů!
9-3
Return Bhúpathího končí v síti, jediný míček dělí Granollerse s Lopézem od vítězství v Turnaji mistrů!
8-3
Bod z podání, Bopanna ještě křesá jiskřičku naděje...
8-2
Bopanna opět kazí, dva body od titulu jsou nyní Španělé!
7-2
Bopanna ale vzápětí zahrává milimetrový aut, kritický stav pro indickou dvojici!
6-2
Vzápětí výborný return Bhúpathího! Indický pár stále žije.
6-1
Bhúpathí posílá svůj volej mimo kurt, to je již nebezpečné vedení soupeřů!
5-1
Míček získává Granollers, Lopez.
4-1
Bopanna přetnul forhend Lopéze přesným stopvolejem.
4-0
Bod z podání Lopéze, Španělé kráčejí k titulu!
3-0
Vynikající lob Lopéze, Bopanna jen tak tak dobíhá, nakonec ale přes hlavu posílá míček daleko mimo kurt. Třetí bod super tajbrejku pro španělskou dvojici!
2-0
Druhý bod pro španělský pár po chybě Bopanny, který posílá míček za základní čáru.
1-0
Eso z rakety Granollerse.
0:0
Konec přestávky, budeme svědky super tajbrejku.
0:0
Následuje přestávka a výměna stran.
3:6
"Jestřábí oko" změnilo výrok čárového rozhodčího, Bopanna trefil lajnu, je to eso a hlavně šestý bod ve druhém setu! Indové vyhrávají druhý set.
30-40
První setbol odvrácen, Bopanna kazí na síti.
15-40
Další výborná smeč Bhúpathího a jsou tu dva setboly!
15-30
Na síti je dnes Bhúpathí nepřekonatelný...
15-15
Ale proti je Granollers, skvělý křižný bekhend.
0-15
Esem vstupuje Bopanna do deváté hry druhého setu. Ind servíruje na zisk setu!
3:5
Výborný return Bhúpathího z druhého servisu Lopéze a je tu brejk!
3:4
Konec přestávky, podávat bude Lopéz.
3:4
3:4
Bhúpathí si nyní hodně zakřičel, aby ne, však hrozilo, že své podání ztratí... nakonec je z toho bod z podání a indická dvojice jde do vedení 4:3.
40-40
Ale vzápětí bod z podání, brejbol odvrácen.
40-30
A pozor, Bopanna kazí do sítě, je tu brejkbol pro Španělskou dvojici!
30-30
Na forhend po lajně byl Bhúpathí krátký.
15-30
V této výměně si Španělém trochu překáželi, dvakrát se téměř srazili na základní čáře, vše končí razantní smeč Bopanny.
15-15
Pokus o přelobování Bopanny Granollersovi nevyšel.
15-0
Granollers vstupuje do svého podání přímým bodem.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Granollers.
2:3
2:3
Bhúpathí opět přesný při voleji, indické duo vede ve druhém setu 3:2.
15-40
Další bod z podání. Indický pár sahá po třetím bodu ve druhém setu.
15-30
Bod z podání pro Bopannu.
15-15
Nádherná výměna, ještě lepší závěr z rakety Granollerse! Španělé hrají opravdu skvěle.
0-15
Volej Bhúpathího, Granollers neměl šanci.
2:2
Škoda, Bhúpathí zahrává do autu, ale opravdu jen těsně! Druhý bod pro soupeře.
40-15
Čopovaný bekhend Bopanny končí v síti, dva gemboly pro španělskou dvojici.
30-15
Stopvolej Granollerse letí mimo kurt, Indové snižují.
30-0
Bod z podání, Španělé podávají téměř bezchybně.
15-0
Lopéz přečetl hru, zahrál do protipohybu Bhúpathího a je z toho první fiftýn čtvrté hry.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Marc Lopéz.
1:2
1:2
Další lob Granollerse již nebyl tak přesný, míček končí těsně v autu.
30-40
Další přesný lob Granollerse.
15-40
Skvělý return Granollerse.
0-40
Další výborný servis Bhúpathího, bod z podání.
7:5
Výborný Granollers na síti! První set získávají Španělé!
40-40
Nyní ale Granollers napravuje svou chybu.
30-40
Granollersův lob končí těsně za čárou, brejkbol pro indický pár!
30-30
Následně ale Bhúpathí "vytlouká" Granollerse na síti.
30-15
Granollers teď skvěle zahrál pod nohy Bhúpathímu, který to nečekal a míček končí v síti.
15-15
Na síti je indická dvojice nepřekonatelná... je to, jako když se buší do zdi. Skvělý reflex obou tenistů!
15-0
Bod z podání, Španělé servírují na zisk prvního setu!
6:5
6:5
6:5
A hned ten první využívají, po Bopannovo špatném bekhendu!
40-15
Granollers donutil skvělým forhendem na síti k chybě Bhúpathího, dva brejkboly pro Španěly!
30-15
Ale vzápětí eso.
30-0
Dvojchyba Bhúpathího.
15-0
Nádherná výměna, rychlé nohy Granollerse, který dokázal doběhnout dva voleje Indů a následně skvěle zakončil do protipohybu Bhúpathího.
5:5
Bodem z podání končí Granollers desátou hru prvního setu.
40-15
Na druhé straně chybuje i Bhúpathí, který zahrává do sítě, dva gemboly pro španělskou dvojici.
30-15
Granollers chybuje při pokusu o stopvolej, míček končí v síti.
30-0
Dobrý servis Granollerse a ještě lepší volej Lopéze na síti.
15-0
4:5
Konec přestávky, podávat bude Marcel Granollers.
4:5
4:5
I počtvrté nedokázala španělská dvojice přijmout servis indického "bombarďáka" Bopanny, Indové vedou 5:4.
0-40
Do třetice...
0-30
A znovu, bod z podání, Bopanna opět skvěle servíruje.
0-15
Bodem z podání vstupuje do svého servisu i Bopanna.
4:4
Bodem z podání končí Lopéz osmou hru, Španělé vyrovnávají stav v prvním setu.
40-15
Následně Lopéz kazí křižný forhend.
40-0
Bod z podání Lopéze, tři gemboly pro španělskou dvojici.
30-0
Fantsticky trefený lob Lopézem! Bopanna se pouze ohlédl za padajícím míčkem.
30-40
Bopanna vystihl směr pohybu soupeře a zahrál výborný bekhend do odkryté části kurtu.
30-30
30-15
Výborný return Lopéze, Bhúpathí kazí do sítě.
15-15
Bod z podání Bhúpathího.
15-0
Bopanna kazí volej do sítě. První fiftýn při podání indické dvojice na stranu soupeřů.
3:3
Esem končí Granollers šestou hru, Španělé srovnávají stav.
40-0
Ale další dobrý první servis Granollerse. Bod z podání.
30-0
Granollers si nyní křikl na Lopéze, ale úder ze základní čáry kazí do sítě.
15-0
Bod z podání pro Granollerse.
2:3
2:3
2:3
Neskutečně nažhavení jsou Indové do tohoto finále, do míčku dávají neskutečnou razanci a hrají skutečně maximálně útočně!
30-40
Další dobrý míček pro indický pár.
30-30
Lopéz s velkou razancí vytlouká indickou dvojici, stopvolej Bhúpathího končí těsně za...
15-30
Bopanna se trefil do servisu, další fiftýn pro Indy.
15-15
Výborný Bhúpathí, jeho krosvolej byl nechytatelný.
15-0
Ranař Bopanna na servisu, ale začíná dvojchybou.
2:2
Chyba Granollerse a indický pár získává zpět ztracený servis!
40-A
40-40
Proti je Granollers, který zahrává do odkryté části dvorce.
30-40
A následně skvělý forhend Bhúpathího, indická dvojice si může vzít svůj ztracený servis zpět!
30-30
Lopéz chybuje ze základní čáry.
30-15
Výborný první servis Lopéze, bod z podání.
15-15
0-15
Bopanna si výborně oběhl druhý servis Lopéze a následně Bhúpathí zahrál Granollersovi přímo do těla.
2:1
2:1
2:1
Španělská dvojice donutila Bopannu k chybě, ten posílá míček pouze do sítě a je tu první brejk v utkání!
A-40
40-40
Zároveň jeho chyba, shoda.
30-40
Tvrdý volej Bhúpathího, gembol pro indický pár.
30-30
A další dvojchyba Bhúpathího.
15-30
Následně ale výborný první servis Bhúpathího.
15-15
První dvojchyba v utkání.
0-15
Indové vytvořili na síti neprostupný blok.
1:1
Výborný stopvolej Granollerse, čistá hra španělské dvojice.
40-0
Bopanna napáli míček daleko za základní čáru.
30-0
Výborný přehled na síti Lopéze, další fiftýn pro Španěly.
15-0
Granollers začíná dobře, výborný první servis, bod z podání.
0:1
Tvrdou smečí ze sítě končí Bhúpathí první hru.
30-40
Dlouhé paže Bopanny zaúřadovali při dobré smeči po předchozím lobu Granollerse.
30-30
30-15
Lopez výborně "vytloukl" blok Bopanny na síti.
15-15
Bod z podání, Bopanna předvádí opět výborný servis!
15-0
Bopanna kazí úder, míček končí v autu.
0:0
Rozehrání je u konce, za malý okamžik finále Turnaje mistrů ve čtyřhře začíná!
Oba deblové páry jsou již na dvorci, za pár okamžiků začne rozehrávání a poté utkání začne.
Utkání začne o pár minut později, začátek finálového utkání ve čtyřhře bude pravděpodobně v 19:15 hodin.
Vítejte u on-line přenosu tenisového finále Turnaje mistrů ve čtyřhře, v němž nastoupí španělský pár Marcel Granollers, Mark López a indická dvojice Rohan Bopanna, Maheš Bhúpathí.
Nechybělo mnoho a dnes jsme mohli sledovat ve finále Turnaje mistrů i českého hráče, Radka Štěpánka, který ve dvojici s Leandrem Paesem srdnatě bojovali v semifinále proti Indům Bopannovi s Bhúpathím. Dokonce si v závěrečném super tie-breaku dokázali vypracovat mečbol, ten ale nevyužili a tak do finále postoupila indická dvojice.
Granollers / López
Španělský debl si finálovou účast zajistil vítězstvím ve druhém semifinále, kde porazil 6:4 6:3 britsko-dánský pár Jonathan Marray, Frederik Nielsen. Vítězové Wibmledonu doplatili na využívání brejkbolů. V prvním setu měli Marray s Nielsenem sedm šancí na brejk, ale nevyužili žádnou. Páru ze Španělska tak stačil jediný brejkbol k zisku první sady i přesto, že více bodů získali soupeři. Klíčovým momentem druhého setu byl sedmý gam. Marray s Nielsenem ztratili při svém servisu vedení 40-0 a ve zbytku zápasu už nenašli síly na zvrat.
Bopanna / Bhúpathí
Skvělý výkon v semifinále předvedl zejména Rohan Bopanna, který táhl indický pár za vítězstvím. Zejména svou silou drtil česko-indický pár Štěpánek, Paes, a to jak na síti, tak při podání. Byl jednoznačně nejlépe servírujícím hráčem semifinále a když se k němu zlepšeným výkonem připojil i Maheš Bhúpathí, bylo o finálové účasti indické dvojice rozhodnuto. Na Turnaji mistrů prohráli pouze jedno utkání, a to hned úvodní souboj s britsko-dánským párem Marray/Nielsen, osmým nasazeným párem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.