WTA Linec - Osmifinále -  ONLINE PŘENOS -  Barbora Strýcová : Denisa Allertová - 15. října 2015   20:33

6

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Je za námi velice dlouhé a napínavé střetnutí dvou českých reprezentantek. První set sice moc pěkného tenisu nepřinesl, ale s postupujícím časem jsme viděli opravdu povedenou bitvu. Ta vygradovala ve třetím setu, kde se Barbora Strýcová opírala o neskutečnou výdrž, ale ani ta nestačila na přesné údery soupeřky. Pro Strýcovou tak cesta turnajem končí, Denisa Allertová se může těšit na čtvrtfinále proti Kirsten Flipkensové z Belgie.
Konec zápasu
4:6
Zápas je u konce. Strýcová tlačila, jenže bylo to jako bušení do zdi. Nakonec se Barbora pokusila o kraťas, jenže míček skončil v síti. Třetí set tak končí výhrou Allertové v poměru 6:4.
40-A
Útok Denisy Allertové do protipohybu Strýcové a je tu první mečbol!
40-40
Jenže Allertová se chladnokrevně pustila do dalšího útoku, opět se vydala na síť a posadila volej k čáře.
A-40
Bekhend Allertové zastavila síť, je tu další brejkbol.
40-40
Dlouhá výměna. Allertová hrála opravdu útočně, dostala se k síti, kde zakončila nekompromisním volejem. Další shoda.
A-40
Dvochyba! Místo mečbolu je tu další brejkbol.
40-40
Ten ale poslala do sítě. Promarněná příležitost a shoda.
40-30
Špatně zahraný bekhend, míč je v autu a Strýcová má brejkbol!
30-30
Strýcová bojuje, ale ne vždy to vyjde. Soupeřka ji doslova utahala a pak vyslala do růžku takřka nehratelný úder.
30-15
Tohle je aut, Allertová prohrává při vlastním servisu 15:30!
15-15
Jenže teď ji to Strýcová vrátila. Allertová mohla zakončit do volné půlky kurtu, jenže zvolila opačnou stranu a Barbora jen nastavila raketu.
0-15
Parádní přestřelka u sítě! Už to vypadalo, že se Strýcová dočká fiftýnu, ale ani Allertová se nenechala zahanbit a nakonec výměnu získala pohotovým prohozem.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Denisa Allertová.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Bekhend Allertové skončil v síti, Strýcová si připsala čistou hru a snížila na 4:5.
40-0
Velice rychle přichází tři brejkboly.
30-0
V autu končí i další úder mladší z hráček, Strýcová má při svém servisu pěkný náskok.
15-0
Strýcová bojuje, stále běhá na sto procent. Uběhala i tuto výměnu, Denisa nakonec zahrála do autu.
3:5
A jelikož další úder Strýcové zastavila síť, vede Allertová už 5:3!
40-A
Barbora protestuje, viděla poslední úder soupeřky v autu, Gianluca Moscarella ovšem rozhodl opačně. Výhoda pro Allertovou.
40-40
Allertová ale tuto hrozbu odvrátila a winnerem si zařídila shodu.
40-30
No vida, je tu brejkbol. Strýcová opět předvedla svou rychlost, vymanila se z obrany a sama zakončila.
30-30
Asi jsem to zakřikl, protože nyní Allertová udělala už svou desátou dvojchybu.
15-30
Už je to 30:15 pro servis, Allertová se teď opírá o tvrdý a umístěný servis.
15-15
Tam ale skončil u return Strýcové, takže je srovnáno.
15-0
Allertové se úvod po vlastního servisu nevyvedl, zahrála pouze do sítě.
3:4
3:4
3:4
Return z bekhendu končí v autu, Strýcová snižuje na 3:4.
40-30
Denisa měla obrovskou naději na brejkbol, neboť mohla útočit, forhend ji ale ulétl a skončil daleko za základní čárou.
30-30
Eso a je to po třiceti.
15-30
Strýcová opět předvedla rychlé nohy a neuvěřitelnou výdrž, jenže na přesný útok do protipohybu neměla nárok ani ona.
15-15
Srovnáno. Strýcová nyní zatlačila, šla k síti a prudkým bekhendem donutila soupeřku chybovat.
0-15
Příliš dlouhý bekhend Strýcové od základní čáry, Allertová jde do vedení.
2:4
4:2 pro Allertovou, ta teď trefila naprosto přesně lajnu a byť Strýcová protestovala, nic nezměnila.
15-40
Na Strýcové je už vidět úbytek sil, není divu, v posledních minutách musí běhat a běhat. Allertová na to sází a tlačí soupeřku. Ta pak chybuje.
15-30
Denisa se vydala do dalšího útoku a bekhendem po lajně si připsala další fiftýn.
15-15
Nyní ale zaútočila a byť se Strýcová bránila, uspěla a srovnala na 15:15.
15-0
Zahlášen další aut, Allertová není spokojená. Není divu, aut byl její a ona prohrává.
2:3
2:3
2:3
Brejk je tady, Strýcové totiž nesedl bekhendový úder, míček poslala do sítě a soupeřku do vedení 3:2.
40-A
Nepovedený kraťas v podání Strýcové, Allertová má další brejkbol!
40-40
Ten ale po returnu končí v zámezí – shoda.
30-40
No vida, Denisa otáčí průběh gemu a po autu Strýcové je tu brejkbol.
30-30
A po nekompromisní palbě Allertové na Strýcovou je srovnáno. Barbora si na síti nedokázala poradit s tvrdými útoky a sama zahrála do sítě.
30-15
Tak jednoduché to ale nebude. Allertová hrála trpělivě do bekhendu soupeřky a dočkala se její chyby. Sníženo.
30-0
Příliš prudký a dlouhý return Allertové, už je to 30:0.
15-0
Strýcová jde při svém podání do vedení.
2:2
Barbora sice trefila stranu útoku soupeřky, jenže odpověď poslala mimo dvorec. Srovnáno na 2:2.
40-A
Strýcová se pokusila o křížný prohoz, myšlenku ji zhatila síť.
40-40
Allertová se ale nechce vzdát, připravila si útok a u sítě rozhodla forhendovým a hlavně nechytatelným volejem.
A-40
Míček je v síti, Strýcová má další brejkbolovou příležitost.
40-40
Jenže Allertová si připravila útok, honila soupeřku z rohu do rohu a když Strýcová podklouzla, měla to Denisa jednoduché. Shoda.
40-30
Strýcová má brejkbol na 3:1!
30-30
Bekhend Allertové od základní čáry končí v síti, na vině bylo horší postavení k úderu.
15-30
Těsný aut Strýcové, té se to moc nelíbí, ale nic s tím nenadělá.
15-15
Ne ne, takhle ne. Allertová měla nalitou výměnu, jenže útočný forhend skončil v autu. Trochu zbytečná chyba.
0-15
Síť zastavila i akci Strýcové, ta je s průběhem výměny nespokojená a dává to i nahlas najevo.
2:1
2:1
2:1
Páska pomohla Barboře Strýcové tím, že zpomalila hru, Allertová musela nabíhat k síti a nepřipravený úder skončil právě v ní. Strýcová vede 2:1.
40-30
Teď to ale Denise nevyšlo. Pokus o prohoz zastavila síť.
30-30
Skvělý křížný bekhend! Strýcová neměla vůbec nárok!
30-15
Allertová si už nabíhala k síti, jenže se zase rychle zastavila. Bekhend totiž skončil na pásce.
15-15
Po delší výměně končí bekhend Allertové v autu, je srovnáno.
0-15
Třetí gem odstartovala Strýcová dvojchybou.
1:1
Druhý gembol už Allertová zvládla, aktivní hrou se dostala do útoku i do zakončení. Srovnáno na 1:1.
15-40
Čtvrtý se nekoná, Allertová naopak spáchala dvojchybu.
0-40
Returny teď Barboře nejdou, její soupeřka si připsala tři jednoduché fiftýny.
0-30
Nyní skončil return zkušenější z hráček v síti, Allertová vede 30:0.
0-15
Dlouhý return Strýcové.
1:0
Barbora zahrála parádní forhend křížem za síť a to ji otevřelo kurt. Allertová se pak už jen podívala za míčem. Strýcová vede 1:0.
40-15
Return dopadl do autu, Strýcová se může radovat ze dvou gembolů.
30-15
Allertová minula kurt, podávající strana je ve vedení.
15-15
Nyní se ale Strýcová vydala k síti a bekhendovým volejem úspěšně zakončila.
0-15
Dobrý return Allertové, na tohle Barbora odpověď nenašla a poslala míček do sítě.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
0:0
0:0
Ve druhém setu se obě hráčky zlepšily na servisu a už to vypadalo, že i nyní dospěje vše do tie-breaku. Jenže závěr Denisa Allertová nezvládla, příliš chybovala a Strýcová srovnala poměr setů na 1:1.
7:5
Denisa Allertová měla celý gem problém trefit kurt a prakticky tak soupeřce nabídla zisk druhé sady. Strýcová jej vyhrála 7:5 a půjdeme do rozhodující části.
40-0
Nabíhaný volej končí mimo kurt, Barbora Strýcová má tři setboly!
30-0
Vzápětí posílá forhend za základní čáru a nabízí soupeřce nadějný stav.
15-0
Své podání zahajuje Allertová dvojchybou...
6:5
6:5
6:5
Opět aut. Tento gem se Allertové příliš nevyvedl. Strýcová tak vede 6:5 a má v tomto setu jistý tie-break.
40-15
Podobně dopadl i útok z bekhendu do protipohybu Strýcové. Dva gemboly pro Barboru.
30-15
Allertová se stavěla k zakončení křížem, forhend však dolétl až za základní čáru.
15-15
Těsný aut Strýcové v bitvě od základní čáry. Srovnáno po patnácti.
15-0
Dobré podání Strýcové, ta jde do vedení.
5:5
Výhodu už Allertová využila a srovnala na 5:5. Strýcová vzápětí dvakrát praštila raketou o zem.
40-A
Allertová se vydala k síti a tam jen sledovala, jak úder Strýcové škrtá o pásku a nakonec dopadá na stranu Barbory!
40-40
O ten ale Strýcová přichází, její return se zastavil v síti.
40-30
Vyhazuje i následující míček a soupeřce tak nabízí setbol!
30-30
Vzápětí ale vytvořila zbytečnou chybu, když svůj náběh k síti poslala do autu.
15-30
Když má Allertová kliku, sedne ji cokoliv. Nyní hrála z běhu forhend křížem a míč dopadl přesně k lajně.
15-15
Srovnáno, Strýcové nesedl return, míč dolétl zcela mimo kurt.
15-0
Allertová posílá jednoduchý forhend do autu, tohle není dobrý start do gemu.
5:4
5:4
5:4
Druhý už ale Strýcová uhrála, Allertová se nedokázala vyhrabat z obrany a poslala míček do sítě. Strýcová vede 5:4.
40-15
První z gembolů umazala Allertová přesným křížným forhendem!
40-0
Jedna z nejkrásnějších výměn utkání. Strýcová doběhla zkrácení a u sítě pak vybojovala tři gemboly.
30-0
Už 30:0, Allertové vůbec nesedl forhend po lajně, míček skončil v autu.
15-0
Servis ven z kurtu a následný volej do odkryté části. Strýcová vede na servisu 15:0.
4:4
Hra je u konce, Denisa zaznamenala bod přímo z podání. Srovnáno na 4:4.
15-40
Skvělý bekhend do růžku, Allertová má dva gemboly.
15-30
Strýcová sice trefila směr smeče soupeřky, jenže ji nevybrala, spíš tím míčkem schytala nepříjemnou ránu.
15-15
Už je ale srovnáno, Allertová připsala už sedmou dvojchybu v utkání.
0-15
Příliš dlouhý return Strýcové na začátek osmé hry druhého setu.
4:3
4:3
4:3
Barbora Strýcová uhrála čistou hru a vede 4:3.
40-0
Ani dobrá obrana Allertové nestačila. Její úder skončil mimo kurt, Strýcová má tři gemboly.
30-0
Eso! Už je to 30:0.
15-0
Dobrý servis i na straně Strýcové, Allertová poslala forhendový return do sítě.
3:3
Ten druhý už Allertová uhájila. Strýcová hrála vysoký míč a ten doplachtil až za základní čáru. Je srovnáno na 3:3.
30-40
Denisa nechala otevřený kurt a Strýcová toho využila k vítěznému forhendu. První gembol je pryč.
15-40
Malé repete. Allertová má dva gemboly.
15-30
Výborné podání, return Strýcové skončil v síti.
15-15
Strýcové teď nepomohly ani rychlé nohy, Allertová vše dokončila náběhem k síti a volejem do otevřeného dvorce.
15-0
Povedená výměna u sítě. Allertová odvrátila útočný lob, na smeč už ale odpověď nenašla.
3:2
3:2
3:2
Tuto příležitost si už Denisa ujít nenechala a i když se Strýcová srdnatě bránila, na útok u sítě byla krátká. Allertová si bere zpátky ztracený servis a snižuje na 3:2.
40-A
Dvojchyba, Allertová má třetí brejkbol v této hře.
40-40
Vzápětí ale poslala míč do sítě a je tu čtvrtá shoda.
A-40
Pokračuje přetahovaná o pátý gem, Strýcová má po nevynucené chybě Allertové výhodu.
40-40
Allertová chtěla využít druhého podání soupeřky, útočila, ale poslední úder poslala těsně mimo.
40-A
A po naprosto přesném prohozu křížem má Allertová brejkbol.
40-40
Drtivý return Allertové! Ta zareagovala na pomalejší druhý servis Strýcové a upravila tak na další shodu.
A-40
Barbora si připravila útok, rychle se přesunula k síti a volejem celou výměnu ukončila Má víc.
40-40
Seknutý bekhend Allertové se stočil těsně do autu, takže je tu shoda.
30-40
Páska. Strýcová tomu nechce věřit, ale je to tak, její úder skončil v síti. Allertová má brejkbol.
30-30
Allertová se pokusila svou sokyni prostřelit, jenže Strýcová míči uhnula a ten dolétl daleko za základní čáru.
15-30
Dvojchyba i na straně Strýcové...
15-15
Srovnáno po patnácti.
0-15
Rázný forhend Strýcové byl utlumen páskou a míček nakonec dopadl na její straně.
3:1
Denisa Allertová spáchala dvojchybu v ten nejhorší možný okamžik a soupeřce tak darovala brejk. Strýcová vede 3:1.
40-30
První je pryč, return skončil v síti.
40-15
A po autu Allertové má dokonce dva brejkboly!
30-15
Strýcová boduje u sítě a je v celkem zajímavém vedení.
15-15
Následná výměna už tak dobrá nebyla a Allertová schovala obličej v dlani.
0-15
Allertová podává novými míči a zahájila hru opravdu výborně. Dobrým servisem a ještě lepším útokem.
2:1
2:1
2:1
Čistá hra! Strýcová se posunula dopředu a volejem nad hlavou upravila stav druhého setu na 2:1.
40-0
Další dobrý servis a Strýcová má tři gemboly.
30-0
Barbora si pomohla servisem a výměnu ukončila winnerem z forhendu.
15-0
Pokus Allertové o křížný bekhend byl trochu nepřesný a byl zahlášen aut.
1:1
Tuto šanci už Denisa nepustila a srovnala na 1:1.
40-A
Allertová si nechala dopadnout míček a poté na druhou stranu poslala naprosto přesný forhend. Míček vymetl kout kurtu.
40-40
Ani tuto šanci Strýcová nevyužila, pokus o winner po lajně dopadl v kurtu pro čtyřhru.
A-40
Třetí brejkbol pro Barboru, nyní se Allertová do kurtu nevměstnala.
40-40
Denisa se opět vydala k síti, kde jen jednoduše zakončila forhendovým volejem.
40-30
První brejkbol Allertová odvrátila dobrým posunem k síti.
40-15
Dobře myšleno, ale hůře provedeno. Allertová chtěla zkrátit hru, což se i povedlo, jenže míček dopadl těsně v autu.
30-15
Přichází však další dvojchyba...
15-15
Tu vzápětí napravila těžkou smečí, hranou trochu naslepo.
15-0
Allertová svůj servis zahájila dvojchybou.
1:0
A ten využívá! Allertová sice na síti bojovala o další shodu, na vydařený prohoz po lajně ale neměla. Strýcová se ve druhém setu ujímá vedení 1:0.
A-40
Gem se natahuje, po přímém bodu z podání má Strýcová další gembol.
40-40
Přichází však nevynucená chyba z bekhendové strany, míček skončil v půli sítě. Shoda.
A-40
Nepovedený return dává Strýcové výhodu při vlastním podání.
40-40
Jenže Strýcová se teď opřela o podání, dostala se k síti a bekhendem zakončila. Opět shoda.
40-A
Tohle bylo slabé druhé podání a Allertová toho dokázala využít nekompromisním returnem. Má brejkbol.
40-40
Aut Strýcové – další shoda.
A-40
Allertovou začínají trápit centimetrové auty. Útoky jsou dobře připravené, jen ta koncovka.
40-40
Barbora se pokusila zakončit výměnu úderem po čáře, jenže trochu podklouzla a míč skončil v zámezí.
A-40
Divoký return Allertové, Strýcová má víc.
40-40
Tam je ale i úder Strýcové, takže tu hned ze startu máme shodu.
40-30
Strýcová si teď určitě oddechla, neboť Allertová se už nadechovala k dalšímu prohozu. Ten ale nakonec skončil v autu.
30-30
Allertová v útoku, trefila roh kurtu a Strýcová nezvládla odpovědět. Míček obloukem dopadl za základní čáru.
30-15
Nyní ale posílá úder do sítě a povoluje soupeřce snížit.
0:0
První set přinesl hned osm brejků a už to vypadalo, že z výhry se bude radovat Strýcová. Ta vedla 5:4 a 30:0, jenže tuto výbornou šanci promarnila a sada skončila v tie-breaku. Ten už byl jednoznačnou záležitostí Allertové, která tak má blíže postupu do čtvrtfinále.
6:7
Denisa Allertová proměnila hned první setbol a to křížným returnem! Tohle bylo naprosto čisté, Denisa Allertová vyhrála tie-break 7:0 a set 7:6.
0-6
Neskutečné. Allertová teď v plném běhu vracela těžce defenzivní úder a ten dopadl přesně k čáře. 6:0 a šest setbolů.
0-5
Bekhendový prohoz dopadl do kurtu, Allertová už vede 5:0.
0-4
Mladší z hráček teď předvádí špičkový tenis. Útočí a připisuje si jeden vítězný úder za druhým.
0-3
I teď to Allertové u sítě vyšlo, musela se sice několikrát natáhnout, ale nakonec to celé ukončila tvrdou smečí. Vede už 3:0.
0-2
Denisa teď řádila u sítě, kde si rozběhala soupeřku a poté zakončila nekompromisním volejem.
0-1
Allertová jej zahájila tvrdým servisem, return Strýcové skončil mimo dvorec.
6:6
Až moc prudký return Allertové. Srovnáno na 6:6, následuje tie-break.
A-40
Parádní výměna. Allertová doběhla dva velice těžké údery, jenže měla trochu smůly. Ten druhý totiž dopadl opět kousek v autu.
40-40
Jenže o ten se připravila o trochu delším útokem. Allertová se ale snaží o útočný tenis. Ten však s sebou nese i chyby.
30-40
Ještě před chvílí Allertová prohrávala 4:5 a 0:30 a teď má po nepřesném úderu Strýcové setbol!
30-30
Strýcová si určitě oddechla, když razantní útok Allertové skončil o centimetry v autu... Srovnáno po třiceti.
15-30
Allertová vystřihla parádní křížný return a to byl základ k zisku tohoto míče!
15-15
Ojoj, Strýcová si teď naběhla k síti, kde chtěla zakončit volejem, jenže ten byl příliš krátký a skončil v síti.
15-0
Strýcová si pomohla servisem, return Allertové skončil v síti.
5:6
5:6
5:6
Hned ten první využila forhendem do protipohybu soupeřky a po dlouhé době si udržela podání. Denisa vede 6:5.
15-40
Vítězný náběh Allertové a ta má dva gemboly na 6:5!
15-30
Strýcová měla pootevřený kurt k prohozu, jenže ji to nesedlo podle představ a míček skončil daleko v autu.
15-15
Srovnáno po patnácti. Jak to tak vypadá, tohle bude přetahovaná do posledního míče.
15-0
Denisa se sice vydala k síti, jenže tam ji Strýcová nachytala dokonalým křížným prohozem!
5:5
Allertová dokonale obrátila gem, vyhrála čtyři výměny v řadě a srovnala na 5:5!
30-40
No a Allertová má dokonce brejkbol! Opět za to mohl další těsný aut Strýcové. Ta už trochu rozladěná hodila raketou o zem.
30-30
Tohle bylo v autu! Strýcová se sice dokázala vymanit z tlaku a přejít do útoku, jenže poslední úder byl těsně za!
30-15
A stále tento stav trvá, neboť teď se Allertové útok z bekhendu vydařila a připsala si vítězný úder.
30-0
A teď se do kurtu nevešel její útok z forhendové strany. Strýcová je dva míče od ukončení prvního setu.
15-0
Dlouhý return Allertové.
5:4
5:4
5:4
Jenže vzápětí zahrála Denisa dvojchybu a po dalším brejku je Strýcová ve vedení 5:4.
40-15
První brejkbol Allertová odvrátila, když nejprve zatlačila Strýcovou daleko za základní čáru a poté chytře zkrátila hru.
40-0
Byť Allertová vrátila povedený lob, na následnou smeč už odpověď nenašla.
30-0
No a znovu. Jak vidno, servis není dnes silnou stránkou ani pro jednu z hráček...
15-0
Tohle bylo ze strany Allertové příliš dlouhé.
4:4
Konec gemu. Allertová tlačila, připravila si situaci, posunula se k síti a po dobrém voleji zakončila nekompromisní smečí. Srovnáno na 4:4.
40-A
Jenže Denisa bude mít po dalším pokaženém voleji Strýcové opět brejkbol!
40-40
Shoda, Allertová se netrefila do vymezeného prostoru.
30-40
Barboře teď pomohla páska, která zkrátila hru a poté hráčka posadila volej přesně k lajně.
15-40
Strýcová se vydala k síti, jenže její volej byl opravdu špatný. Další aut a dva brejkboly pro Allertovou.
15-30
Teď poslala Allertová return Strýcové pod nohy a ta si s tím neporadila. Pouze odpálila míček do autu.
15-15
Pokus Strýcové stlačit míček do růžku o pár centimetrů nevyšel, byl zahlášen aut.
15-0
Příliš dlouhý return Allertové, což potvrdil i rozhodčí na umpiru.
4:3
4:3
4:3
Stačil ji pouze jeden, neboť Allertová vyhodila forhend po čáře a stav je tak 4:3 pro Strýcovou.
40-0
Přehlídka brejkbolů pokračuje, Strýcová má tři kousky.
30-0
Nepovedený přechod Allertové k síti, tohle Strýcová potrestala přesným prohozem.
15-0
Příliš dlouhý forhend a Allertová je s tímto úderem opravdu nespokojená.
3:3
Tuto příležitost si už Allertová nenechala proklouznout a když Strýcová poslala míč do sítě, může se Denisa radovat ze srovnání na 3:3.
40-A
Skvělý return Allertové po slabém druhém podání Strýcové!
40-40
Ani tento však Denisa nevyužila a po další chybě z bekhendu panuje shoda.
40-A
Podařený volej však zahrála i Allertová. Je tu pátý brejkbol v tomto gemu.
40-40
Jenže Strýcová se nedala, vyhnala soupeřku z kurtu a poté u sítě zahrála vítězný volej.
40-A
Jenže má další šanci. Proti Strýcové hrála síť, která zastavila její příliš nízký úder.
40-40
Brejkboly jsou pryč! Denisa Allertová pokazila další bekhendový úder.
30-40
Druhý Strýcová odvrátila aktivní hrou, když Allertovou donutila k chybě.
15-40
První brejkbol mizí po nepodařeném bekhendu. Míček skončil až za základní čárou.
0-40
No a po dvojchybě má Allertová dokonce tři brejkboly.
0-30
Další aut Strýcové a hned je tu stav 0:30!
0-15
Dobrý tlak Allertové, soupeřka byla v těžké obraně a navíc u posledního míče podklouzla.
3:2
3:2
3:2
Eso na závěr a Allertová snížila na 3:2.
15-40
Dobré druhé podání, Strýcová si s ním neporadila a poslala return do sítě.
15-30
Skvělý kraťas Allertové! Tohle doběhnout nešlo.
15-15
Další bekhendová chyba Allertové. Už poněkolikáté poslala z této strany míček do sítě.
0-15
Příliš dlouhý return Strýcové, Allertová přerušuje její sérii fiftýnů.
3:1
I teď byla Allertová v tlaku, jenže finální úder postrádal přesnost. Po autu vede Strýcová už 3:1.
40-0
Tento gem je zatím rychlý, Strýcová má tři gmeboly.
30-0
Byť byla Barbora celou dobu pod tlakem, raduje se z fiftýnu. Allertová chtěla zakončit bekhendem po čáře, jenže napálila míček do sítě.
15-0
Strýcová si připravila útok ranou po lajně, přesunula se k síti a volejem zakončila.
2:1
2:1
2:1
I třetí gem končí brejkem, Allertová vyhodila bekhend z kurtu a Strýcová tak vede 2:1.
A-40
Bekhend Allertové skončil v síti, Strýcová má další brejkbolovou příležitost.
40-40
Gem pokračuje, mladší z hráček totiž nezvládla forhend a míček dolétl za základní čáru.
40-A
Přímý bod z podání pro Allertovou, ta má rázem výhodu.
40-40
Skvělý kraťas Allertové. Míček přistál přesně na čáře a Strýcová, byť se snažila, kurt netrefila.
40-30
Dvojchyba Allertové a i v tomto gemu přichází brejkbol.
30-30
Strýcová si přitáhla soupeřku k síti a poté ji prohodila do otevřené části kurtu. Srovnáno po třiceti.
15-30
Oj, tohle Barboře nevyšlo. Return trefila rámem a míček skončil zcela mimo dvorec.
15-15
Nyní se Denisa pokusila zahrát do protipohybu Strýcové, její plán zhatila síť.
0-15
Return Strýcové skončil až za základní čárou.
1:1
A ten už využila, po prudkém returnu Allertové je srovnáno na 1:1!
40-A
Denisa má ale další brejkbol, o pár centimetrů se nyní netrefila právě Strýcová.
40-40
A je tu shoda! Pokus Allertové o prohození Strýcové po lajně nevyšel a skončil o kousek v autu.
30-40
A druhý skončil pro změnu v síti.
15-40
První je nevyužitý, forhend Allertové byl až příliš dlouhý.
0-40
No a jsou tu brejkboly i pro Allertovou. Ta se postupně vydala k síti a Strýcová při obraně zahrála pouze do sítě.
0-30
0:30. Allertová trpělivě vracela míče a najednou změnila tempo hry. Soupeřka situaci nezvládla a opět chybovala.
0-15
Dobrý return Allertové, Strýcová poté zahrála do prostor pro čtyřhru.
1:0
No a tento gem končí dvojchybou! Strýcová bere soupeřce podání a vede 1:0.
A-40
No a najednou je tu brejkbol, náběh Allertové k síti se nevydařil, přišel dlouhý bekhend.
40-40
Ten je ale pryč, Strýcové se povedl útok k základní čáře.
30-40
Allertová si podáním připravila útok, posunula se k síti a smečí k lajně si vybojovala gembol.
30-30
Srovnáno, nyní se Strýcové nepodařilo z forhendové strany přehodit síť.
30-15
Teď chtěla dát Allertová tvrdý forhend, jenže to trochu přehnala. Další aut.
15-15
Vyhozený bekhend Allertové, míček doplachtil zcela mimo kurt.
0-15
Hned ze startu tu byla dlouhá výměna. Nakonec se radovala Allertová po dlouhém úderu své soupeřky.
0:0
Obě hráčky jsou již na kurtu, probíhá rozehrávka, zápas za pár okamžiků začne.
Na kurtu jsou stále Kirsten Flipkensová a Caroline Wozniacká, takže náš zápas začne nejdříve ve 20:30.
Zápas se uskuteční jako čtvrtý v pořadí na Centre Courtu a začít by se mělo ve 20 hodin. To se ale samozřejmě může změnit v závislosti na předcházející duely. Zápas si rozhodně nenechte ujít a sledujte náš přenos. Jste k němu zváni.
Pro hráčky to bude vůbec první vzájemný zápas, mírnou favoritkou bude osmá nasazená Barbora Strýcová. Jestli ale budou papírové předpoklady naplněny, na to si musíme počkat.
Denisa Allertová (58. na žebříčku WTA)

To Denisa už jedno české derby za sebou má. Allertová se totiž v prvním kole potkala s kvalifikantkou Klárou Koukalovou a i zde dospěl zápas do rozhodující sady. Allertová se nakonec radovala z výhry po výsledku 6:2, 4:6, 6:1.
Barbora Strýcová (38. na žebříčku WTA a 8. nasazená na turnaji)

Barbora na turnaji, tolik oblíbeném českými hráčkami, musela v prvním kole vybojovat opravdu těsnou bitvu. Domácí Barbara Haasová kladla odpor a duel dospěl do tří setů. Strýcová nakonec vyhrála 6:0, 6:7 (5), 6:4. Nyní tak Barboru čeká český souboj.
Dobrý večer u pokračování tenisového turnaje WTA Linec, kde se v osmifinále uskuteční české derby mezi Barborou Strýcovou a Denisou Allertovou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.