WTA Wuhan - 2. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Mirjana Lučičová : Karolína Plíšková - 28. září 2015   09:37

7 (5)

V dalším kole si osmá nasazená Karolína zahraje s vítězkou zápasu mezi dvanáctkou turnaje Ukrajinkou Elinou Svitolinovou a Američankou Varvarou Lepchenkovou.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a přeji hezký den.
V neskutečnou bitvu se proměnil zápas druhého kola mezi Karolínou Plíškovou a Mirjanou Lučičovou-Baroniovou. Karolína vstoupila do zápasu parádně brejkem a ač set nedoservírovala, uhrála ho v tiebreaku. V tom druhém byla naopak jasně lepší Lučičová, která nakonec i dotáhla své snažení ke třetímu setu, kde dokonce podávala na vítězství v zápase.

Jenže nedopodávala, Plíšková se vrátila do zápasu a v tiebreaku urvala vítězství v jednom z nejtěžších zápasů sezony, ve kterém vůbec nebyla jistá svým výkonem, ale bojovností dokázala zapsat výhru, ke které došla přes dva tiebreaky a celkem 38 odehraných gemů.
Konec zápasu
6:7
Esem zakončila Karolína Plíšková tento extrémně náročný zápas a postupuje do dalšího kola na turnaji ve Wuhanu!
5-6
Fantastický return Karolíny Plíškové! Lučičová nedokázala míček odehrát a česká tenistka má třetí mečbol!
5-5
Lučičová vyhazuje svůj bekhend za základní čáru a ztrácí výhodu mini-brejku!
5-4
Bekhendový útok podél lajny Plíškové vyšel na jedničku.
5-3
Pokud to byl aut, tak velmi těsný. Absence jestřábího oka nyní velmi zamrzí. Lučičová má mini-brejk!
4-3
Plíšková kazí return.
3-3
Lučičová se vydala k síti a nenechala se prohodit. Finální snahu Plíškové zastavila páska.
2-3
Eso na kříž od Plíškové. První bod uhraný na servisu v tomto tiebreaku.
2-2
Ovšem ne na dlouho... Lučičová trefila bravurní přebíhaný forhend kros.
1-2
Opět Lučičová přetahuje svůj úder a výhodu mini-brejku naopak drží Plíšková!
1-1
Ten je vzápětí minulostí. Také Lučičová totiž chybuje a vyhazuje míček za základní čáru.
1-0
Češka vyhazuje bekhend do autu a věnuje soupeřce mini-brejk!
6:6
O osudu zápasu rozhodne tiebreak ve třetím setu! Lučičová trefuje přímý bod!
A-40
A další eso Lučičové!
40-40
Esem odvrátila Lučičová hrozbu. Skvělé podání.
40-A
Vzápětí Lučičová hraje příliš dlouhý úder za základní čáru. Mečbol číslo dva!
40-40
Lučičová po zajišťovacím returnu trefuje výborný forhend do pravého růžku. Mečbol odvrácen.
30-40
Avšak následně Lučičová nastřeluje pouze síť a Karolína Plíšková má mečbol!
30-30
Výborné podání Lučičové, která se dostává z nejhoršího.
15-30
Proti parádnímu returnu Plíškové vypálila Lučičový ještě lepší obranný bekhend na boční lajnu!
0-30
Lučičová se trefuje pouze za základní lajnu a Plíšková je dva fiftýny od postupu do dalšího kola!
0-15
Skvělý return Plíškové přinesl herní převahu a nakonec ve výměně i vyhozený míček Lučičové.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Mirjana Lučičová-Baroniová.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
Přímým bodem Karolína potvrzuje rebrejk!
30-40
Chorvatka v tísni nepřehazuje pásku.
30-30
Lučičová však ukazuje bojovnost a je to naopak ona, kdo nutí soupeřku k chybě.
15-30
Plíšková si rozběhala soupeřku a přinutila ji k chybě.
15-15
Nabíhaný forhend trefuje Plíšková do protipohybu Lučičové.
15-0
Při vlastním podání však Karolína začíná chybou a úderem do sítě.
5:5
Lučičová nezvládla tíhu okamžiku, znovu chybuje, trefuje se za základní čáru a Plíšková úspěšně rebrejkla.
15-40
Síť se staví na odpor Lučičové a Plíšková má hned dva brejkboly!
15-30
Přímý bod Lučičové. Plíšková se netrefila přes pásku.
0-30
Hodně zbytečná chyba Lučičové, která míjí dvorec.
0-15
Dopodávat zápas však nebude snadné, Plíšková se chce postarat o zvrat. Tlačí na soupeřku a vynucuje si její chybu.
5:4
5:4
5:4
Plíšková vyhazuje míček do autu a Mirjana Lučičová-Baroniová nejen, že proráží servis své soupeřky, ale bude podávat na postup do dalšího kola!
40-30
Lučičové riskantní údery k základní čáře přináší své ovoce. Krátký obranný forhend Plíškové dokázala Lučičová využít k vítěznému křižnému forhendu. Brejkbol!
30-30
Aut z rakety Karolíny Plíškové, která se dostává pod mírný tlak.
15-30
Lučičová využívá krátkého úderu soupeřky, přistupuje blíže k síti a vypaluje vítězný křižný forhend.
0-30
Agresivní return Lučičové byl příliš dlouhý.
0-15
Plíšková rozehrává devátý gem přímým bodem.
4:4
Přímý bod po servisu na téčko. Čistá hra Lučičové.
40-0
Return české tenistky vylétl do autu.
30-0
Chorvatka si "povodila" Plíškovou po základní čáře.
15-0
Plíšková se natáhla po skvělém servisu Lučičové, ale return nepřešel pásku.
3:4
3:4
3:4
Lučičová při nabíhaném úderu k síti míjí dvorec.
15-40
Plíšková si podáním pomáhá ke dvěma gembolům.
15-30
Lučičová se dostala do výměny a přetlačuje při přestřelce od základní čáry svou soupeřku.
0-30
Přímý bod české tenistky.
0-15
Lučičová kazí return.
3:3
Esem zakončila Mirjana Lučičová šestý gem, který si taktéž uhrává čistou hrou.
40-0
Return Plíškové končí za základní čárou.
30-0
Přímý bod chorvatské tenistky.
15-0
Lučičová rozehrává šestý gem vítězným forhendem podél lajny.
2:3
2:3
2:3
Return Lučičové končí v síti a Karolína Plíšková si uhrává podání čistou hrou!
0-40
Plíšková si na síti poradila se snahou soupeřky o prohoz a má šanci na čistou hru.
0-30
Eso!
0-15
Lučičová zaujala solidní pozici na síti, ale Plíšková z jejího zkráceného voleje vykouzlila vítězný prohoz.
2:2
Shoda nakonec nebude. Plíšková se trefuje pouze do autu.
40-30
Hodně zbytečná chyba Lučičové, svůj forhend vyhazuje mimo dvorec.
40-15
Až za základní čáru vyslala svůj úder Plíšková.
30-15
Skvělým returnem si Plíšková vytvořila příležitost k vítěznému úderu, ale její míček podél lajny skončil v těsném autu.
15-15
Jen do pásky se trefuje chorvatská tenistka.
15-0
Krátkého bekhendu Plíškové využívá Lučičová k nabíhanému úderu po lajně.
1:2
1:2
1:2
V obtížné situaci si Plíšková i podruhé pomáhá servisem.
30-40
Přímý bod české hráčky.
30-30
Lučičová využívá každé příležitosti k zahrání vítězného returnu.
15-30
Skvělé druhé podání Plíškové ven z dvorce.
15-15
Páska zastavuje snahu Karolíny o útok.
0-15
Return Lučičové končí v síti.
1:1
Plíšková nezvládá nic uhrát z nadějného vedení o dva fiftýny. Lučičová skvěle otočila.
40-30
Lučičová se opřela do vysokého míčku od Plíškové a otáčí vývoj druhého gemu.
30-30
Přímý bod a 30 obě.
15-30
Po servisu ven z dvorce využívá Lučičová odkrytého dvorce.
0-30
Dvojchyba Lučičové a velmi nadějné vedení pro Plíškovou.
0-15
Plíšková zapisuje vítěznou smeč, tentokrát to byla ona, kdo zcela přehrál svou soupeřku.
0:1
Plíšková musela o své podání bojovat, ale dotáhla své snažení do vítězného konce.
40-A
Těsně za základní čáru trefila svůj forhend Lučičová.
40-40
Lučičová srovnává na shodu.
40-A
Česká tenistka si je naštěstí schopná pomoci servisem. Patnácté eso.
40-40
Plíšková hraje mírně zaraženě, její pohyb po základní čáře není vůbec ideální. Lučičová toho využívá k bekhendu po lajně.
30-40
Přímý bod a gembol.
30-30
Co dodat? Fantastický křižný return Lučičové, se kterým se Plíšková nedokázala popasovat.
15-30
Eso české tenistky!
15-15
Return Lučičové proti druhému podání Plíškové letí daleko do autu.
15-0
Plíšková nezahajuje třetí set ideálně. Ztrácí fiftýn.
0:0
Po pauze mezi sety půjde na podání Karolína Plíšková.
7:5
Hned první po výtečném bekhendu kros využívá a vynucuje si třetí set!
40-15
Po přímém bodu má dva setboly!
30-15
Dva fiftýny dělí Lučičovou od třetí sady.
15-15
Parádně protažený bekhend Chorvatky k základní čáře. Plíšková byla bez šance.
0-15
Lučičová vyhazuje míček do autu.
6:5
6:5
6:5
Dvojchyba proti brejkbolu! Karolína Plíšková selhala po úspěšném rebrejku a znovu odevzdává své podání chorvatské hráčce.
40-15
Pouze do autu zahrála česká tenistka a nabízí soupeřce dva brejkboly!
30-15
Return soupeřky nedokázala Plíšková vyškrábnout od země.
15-15
Dokonale trefená čára od Lučičové.
0-15
Myšlenku měla Lučičová dobrou, ale forhendu podél lajny scházela optimální výška.
5:5
Lučičová zbytečně chybuje, vyhazuje míček za základní lajnu a přichází o brejk!
30-40
Páska zastavuje útok Lučičové a Plíšková má skutečně brejkbol!
30-30
Umpirová rozhodčí opravuje čárového a přisuzuje Lučičové eso.
15-30
Stopbaly jsou jedním z mála, čím se Lučičová ve výměnách rozhodne chlubit nemůže. Plíšková trefuje míček po lajně.
15-15
S podáním už je to horší. Devátá dvojchyba.
15-0
Lučičová však hraje ve výměnách ve druhém setu skvěle. Soupeřku si vychutnává křižným bekhendem.
5:4
5:4
5:4
Přímým bodem Karolína dokonává dokonalý obrat, drží si servis a dostane ještě šanci zabojovat o podání soupeřky.
30-40
Další eso české tenistky, která si výrazně pomáhá servisem k udržení devátého gemu.
30-30
Eso po druhém podání!
30-15
Parádní křižný bekhend Plíškové, která za vítězným míčkem přistoupila blíže do dvorce.
30-0
Česká tenistka pod tíhou svého úderu pouze propíná síť.
15-0
Při současném útlumu Plíškové ho může získat i při jejím servisu.
5:3
Přímým bodem potvrzuje Lučičová brejk a je jediný gem od vynucení si třetího setu.
40-15
Avšak Lučičová vzápětí ustřílela svou soupeřku v pravém rohu.
30-15
Páska zastavuje její útok. Vcelku povedený return Plíškové.
30-0
Chorvatka se povzbuzuje, uhrává i další fiftýn po kvalitním prvním podání.
15-0
Lučičová trefuje přesně zacílený forhend inside-out.
4:3
4:3
4:3
Hned první využívá a proráží servis české hráčky, která si komplikuje cestu za postupem do dalšího kola!
40-15
Lučičová-Baroniová zvyšuje obrátky a uhrává si možnost dvou brejkbolů'
30-15
Skvělý return Lučičové, kterým se dostává do nadějného vedení.
15-15
A šestá dvojchyba české tenistky.
0-15
Jedenácté eso Karolíny Plíškové.
3:3
Naopak Lučičová se trefuje přesně k základní čáře a nepřipouští tentokrát žádné komplikace na podání.
40-15
Znovu až za základní lajnu hraje Plíšková.
30-15
Plíšková neukočířovala míček a vyhodila ho za základní čáru.
2:3
Return Lučičové zastavuje páska. Plíšková si drží servis, při němž musela odvracet brejkbol.
40-A
Až za základní lajnu zahrála chorvatská tenistka.
40-40
Servis ven z dvorce dopomohl k pokazenému křižnému returnu.
40-30
Překvapivě je to Mirjana Lučičová, která má jako první brejkbol ve druhém setu.
30-30
Přímý bod Plíškové.
30-15
Agresivní tenis Lučičové vede k vítěznému voleji na síti a zajímavému vedení.
15-15
Chybička se vloudila do hry české tenistky, která trefuje další nevynucenou chybu.
0-15
Desáté eso Karolíny Plíškové.
2:2
Lučičová si drží servis, Plíšková se trefila do autu. Lučičové klesla úspěšnost prvního servisu ze 70% na pouhých 53%. Většinu míčků musí hrát přes druhé podání, Plíšková z toho však zatím nic nevytěžila.
40-30
Sedmá dvojchyba chorvatské tenistky.
40-15
Přímý bod a dva gemboly pro chorvatskou hráčku.
30-15
Z úst české tenistky vylétlo pár nadávek. Její snaha po forhend po lajně končí v autu.
15-15
Po zahrání do autu Plíšková srovnává krok.
15-0
Riskantní druhý servis se Chorvatce vyplatil. Return letí daleko do autu.
1:2
1:2
1:2
Přímým bodem uzavírá Plíšková třetí gem. Ze svého projevu a výrazu však není se svým výkonem příliš spokojená, o čemž svědčila i rozmluva s trenérem Vaňkem mezi sety.
30-40
Příliš dlouhý míček vyslala ze své rakety Lučičová.
30-30
V následující výměně však česká tenistka prodala své kvality a přinutila soupeřku k chybu.
30-15
Nabíhaný bekhend Plíškové doletěl až za základní čáru.
15-15
15-0
Velmi dobrý return Lučičové k základní lajně. Plíšková míček vyhazuje daleko do autu.
1:1
Lučičová si prošla hodně obtížným gemem, ale udržet servis se jí podařilo.
A-40
Lučičové zcela odešel první servis, Plíšková toho však využít nedokáže, alespoň prozatím.
40-40
Další dvojchyba a shoda!
40-30
Parádní return odpálila Plíšková, která si vynutila chybu Lučičové.
40-15
Přímý bod po zariskovaném druhém podání.
30-15
Return Plíškové byl bohužel přetažený, o pár centimetrů se nevešel do levého růžku.
15-15
Pátá dvojchyba Lučičové, která se v této statistice dotáhla na českou tenistku.
15-0
Na tahu je Chorvatka, ta zapisuje přímý bod po returnu Plíškové do sítě.
0:1
Return Lučičové končí v autu a Plíšková tak čistou hrou vstupuje do druhého setu.
0-40
Umpirová rozhodčí zahlásila aut z rakety Lučičové.
0-30
I další fiftýn uhrává po přímém bodu.
0-15
Druhou sadu rozehrává Karolína přímým bodem.
0:0
Po pauze mezi sety půjde na servis Karolína Plíšková.
6:7
Lučičová vyhazuje return do autu a Karolína Plíšková vítězí v prvním setu! Sice ho nezvládla doservírovat za stavu 5:4, ale nakonec ho urvala v tiebreaku.
4-6
Eso a dva setboly pro českou tenistku! Ten první navíc při vlastním podání.
4-5
Příliš razance dala Plíšková svému úderu, který spadl za základní čáru.
3-5
Další dvojchyba Chorvatky! Té odchází její velká zbraň, ale navíc je z toho mini-brejk pro Plíškovou!
3-4
Přímý bod z druhého podání. Plíšková se ujímá vedení ve zkrácené hře.
3-3
Plíšková forhendem po lajně přinutila Lučičovou zahrát příliš dlouhý obranný úder.
3-2
Svůj druhý servis si však Chorvatka uhájila vítězným míčkem.
2-2
Dvojchyba v tiebreaku mrzí dvakrát tolik, obzvlášť, když kvůli ní Lučičová přišla o mini-brejk!
2-1
Return Chorvatky zastavila síť.
2-0
Plíšková nedokázala být dostatečně přesná a nabízí soupeřce první mini-brejk!
1-0
Plíšková vstupuje do tiebreaku přetaženým úderem.
6:6
Stopbal Lučičové nebyl příliš povedený, Plíšková ho dostihla, vystřihla skvělý lob a zaujala dominantní pozici na síti, kde zahrála vítězný volej.
15-40
Eso!
15-30
15-15
Dobré druhé podání, kterým si Karolína vypracovala převahu, jež přetavila ve fiftýn.
15-0
Halfvolej Plíškové spadl do autu.
6:5
Konec přestávky, podávat bude Karolína Plíšková.
6:5
6:5
Lučičová si udržela podání a je to ona, kdo je náhle blíž zisku prvního setu. Přinejmenším má jistotu tiebreaku.
A-40
Forhend Plíškové letěl předaleko do autu.
40-40
Druhá dvojchyba Lučičové a i s ní trochu hýbou emoce.
40-30
Gembol pro Chorvatku.
30-30
A první dvojchyba. Zatím je to gem o servisu Lučičové.
30-15
Eso Lučičové.
15-15
Return končí v síti.
0-15
Plíšková sledovala, jak se její soupeřka trefuje pouze do autu.
5:5
Pumelicí z forhendu se Lučičová vrací zpátky do prvního setu, když proráží servis své soupeřky!
A-40
Úžasný vítězný return Lučičové a šestý brejkbol Chorvatky!
40-40
Naštěstí ji do dvorce padl první servis, po kterém přichází přímý bod.
A-40
Horší chvíli pro kolaps na servisu si asi Plíšková najít nemohla. Druhá dvojchyba v řadě.
40-40
Po esu přichází dvojchyba... Shoda!
40-A
Eso a první setbol Karolíny Plíškové.
40-40
Povedeným servisem ven z dvorce a následným bekhendem po lajně nutí hrát Lučičovou těžký přebíhaný úder, který končí v autu.
A-40
Jenže! Vzápětí se vyhazuje za základní čáru a nabízí své soupeřce čtvrtý brejkbol v desátém gemu!
40-40
Přímý bod ze servisu a shoda! Plíšková zvládla kritickou situaci při svém podání.
40-30
Při tom druhém měla Lučičová svou šanci, ale zahodila ji po bekhendu do autu.
40-15
První je odmazán esem.
40-0
Páska zastavila útok české tenistky a Lučičová má znenadání hned tři brejkboly v řadě!
30-0
Aut z rakety Plíškové ještě hodně zamotává situaci při desátém gemu!
15-0
Plíšková podává na vítězství v prvním setu, ale na úvod gemu se dostala pod nátlak od Lučičové, která ji vyhnala ven z dvorce a následně ji vyslala nechytatelný forhend na opačnou stranu.
4:5
4:5
4:5
Plíškové return letí do autu a Mirjana Lučičová skutečně uhrává své podání čistou hrou. Stále je však o brejk pozadu.
40-0
Chorvatka má náběh na čistou hru, svou soupeřku nyní přehrává.
30-0
Povedený technický druhý servis Lučičové zkomplikoval Plíškové poziti na returnu.
15-0
Křižný forhend Plíškové nepřešel pásku.
3:5
Tentokrát se přes shodu nepůjde. Přímým bodem uzavírá Plíšková účet osmého gemu.
30-40
Vzápětí ovšem přichází již třetí dvojchyba...
15-40
Páté eso české tenistky.
15-30
Lučičová se dostala do výměny, proti její snaze se na odpor postavila síť.
15-15
Velká chyba Plíškové z bekhendu. Chtěla hrát podél lajny, ale byla hodně nepřesná.
0-15
Servis na kříž a return pohlcuje páska.
3:4
3:4
3:4
Plíšková se trefuje pouze do autu a Lučičová se tak nadále drží na dostřel.
40-30
Jenže proti takovým míčkům, které je schopna Lučičová vykouzlit, je bez šance. Bekhend Chorvatky šel přesně k základní lajně v levém růžku dvorce.
30-30
Páska zastavuje útok Lučičové a Plíšková ještě může v tomto gemu zabojovat.
30-15
Chorvatka přebírá otěže sedmého gemu, pomáhá si k tomu servisem.
15-15
Až za základní lajnu se trefila Karolína Plíšková.
0-15
Neproměněné šance mohou Lučičovou na konci zápasu hodně mrzet. Na servisu nyní začíná chybou.
2:4
Daří se jí to. Lučičová vyhazuje míček do autu.
40-A
Plíšková se dostává k výhodě a může podruhé za sebou úspěšně uhrát shodu při vlastním podání.
40-40
Riskantní údery vysílala na druhou stranu dvorce Plíšková, která si přikovala Lučičovou na pravé straně a bekhendem po lajně v levém rohu odvrátila brejkbol.
A-40
Dvojchyba znamená brejkbol.
40-40
Křižný return k nohám Plíškové přinutil Češku k chybě a Lučičová opět doráží.
30-40
Plíšková si s ním poradila vítězným úderem z forhendu.
30-30
Dokonce srovnává krok se soupeřkou a vytváří na českou tenistku tlak.
15-30
Přes druhé podání je Plíšková hratelná. Lučičová si vytvořila herní převahu a křižným bekhendem slaví úspěch.
0-30
Return Lučičové byl příliš dlouhý.
0-15
Páska zastavila útok z forhendu chorvatské tenistky.
2:3
2:3
2:3
Esem zakončuje Mirjana Lučičová-Baroniová pátý gem.
40-15
Přímý bod a dva gemboly pro Lučičovou.
30-15
Skvěle umístěný natažený bekhend Lučičové do pravého růžku dvorce.
15-15
Následně Chorvatka srovnává krok se soupeřkou.
0-15
V delší výměně se Lučičová vyhodila z kurtu.
1:3
Karolína si drží i přes velké problémy servis, zdárně odvrátila dva brejkboly a zůstává u výhody brejku.
40-A
Znovu Lučičová dala svému returnu zajímavý směr, ale tentokrát se nevešla do dvorce.
40-40
Odvrácen opět přímým bodem.
A-40
Lučičová se rozhodla, že tento gem uhraje za pomoci přesně trefených parádních returnů! Další brejkbol.
40-40
Karolínu však dnes poslouchá první servis a díky němu odvrací i hrozbu ztráty setu.
A-40
Plíšková svůj náběh na síť uspěchala a byla úspěšně prohozena. Brejkbol!
40-40
A další povedený return Lučičové! Ta si vynucuje dokonce shodu.
30-40
30-30
Lučičová se opřela do returnu a je z toho další fiftýn na jejím kontě.
15-30
Čtvrté eso české tenistky.
15-15
Prozatím však na returnu Chorvatka spíš chybuje. Opět kazí return.
15-0
Vynikající return Lučičové podél lajny! Plíšková byla bez šance.
1:2
1:2
1:2
Lučičová si tentokrát snadno hájí servis, ale je o brejk pozadu a to je nejdůležitější informace po úvodních třech gemech.
40-15
Velká škoda, že Plíšková nevyužila víc druhý servis soupeřky. Její return šel k boční lajně, ale o pár centimetrů ji přeletěl.
30-15
Ve výměně však chybuje, nastřeluje síť.
30-0
Přímý bod a zdá se, že Chorvatka se konečně na servisu srovnala.
15-0
Lučičová vstupuje do třetího gemu vítězně.
0:2
Třetím esem ukončuje druhý gem a úspěšně potvrzuje brejk!
30-40
Ale esem číslo dvě své zaváhání napravuje!
30-30
Vzápětí ovšem dvojchybou svůj předchozí úspěch odmazává.
15-30
Karolína vypálila své první eso!
15-15
Přímý bod z druhého podání. Lučičová vyhazuje míček daleko za základní lajnu.
15-0
Plíšková vyhazuje míček do autu a ani ona na servisu nezačíná nejlépe.
0:1
S tím druhým si však Lučičová neporadila a hned v prvním gemu ztrácí servis.
15-40
První z nich je odvrácen přímým bodem ze servisu.
0-40
Famózní začátek Karolíny Plíškové! Tři brejkboly!
0-30
Nasazená osmička hned na úvod vystavuje svou soupeřku velmi nepříjemnému tlaku.
0-15
Úvodní servis zápasu obstará Chorvatka Lučičová, ta však nevstupuje do zápasu ideálně.
0:0
Americký souboj skončil vítězstvím Sloane Stephensové. Nic tedy nebrání vstupu obou tenistek námi sledovaného zápasu přijít do několika minut na kurt.
Začátek zápasu se neustále posouvá kvůli probíhajícímu utkání Američanek Alison Riskeové a Sloane Stephensové, které aktuálně hrají druhý set.
Dost náročný los schytala do druhého kola turnaje ve Wuhanu osmá nasazená Karolína Plíšková, která měla v prvním kole volný los a v tom druhém si bude muset poradit s Chorvatkou Mirjanou Lučičovou.

Obě tenistky se střetly již čtyřikrát, bilance mezi nimi je vyrovnaná 2-2. Letos odehrály dva zápasy, v hale v Antverpách zvítězila Plíšková, avšak v srpnu na betonech v Torontu zvítězila ve třech setech Lučičová.

Po nevyrovnaném působení na amerických dvorcích – finále ve Stanfordu a čtvrtfinále v New Havenu, ale také 1. kolo v Torontu a na US Open – si chce Karolína Plíšková spravit náladu v Asii, kde se hodlá pokusit o návrat mezi elitní desítku. V japonském Tokiu došla do čtvrtfinále, což je pro začátek velmi dobrý start asijské túry. Několikanásobná finalistka z letošní sezony bude favoritkou zápasu proti Lučičové.

Lučičová je ve světovém rankingu na 85. místě a letos neprožívá zrovna ideální sezonu. I proto byl její postup do semifinále v Quebecu před dvěma týdny velkým překvapením. Neméně velkým překvapením je pak postup do druhého kola ve Wuhanu, když si na úvod pohrála s Australankou Stosurovou a povolila ji jen tři gemy. Chorvatka bude houževnatou a nebezpečnou soupeřkou pro českou hvězdu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 08:00.