ZNÁMKOVÁNÍ Plzně: Výborný Řezník! Petržela byl marný, Krmenčík se trápil

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

V úvodu nedělního šlágru 24. kola fotbalové HET ligy proti Spartě (2:2) muselo hráčům Plzně pořádně zatrnout. Pražané vedli už po dvanácti minutách o dvě branky, ale po střídání Martina Zemana za Milana Petrželu 28. minutě se výkon Viktorie zlepšil. Už po dvou minutách snížil Radim Řezník, čímž odčinil nešťastnou teč při druhém gólu soupeře. Západočeši ve druhé půli vybojovali alespoň remízu a cenný bod. Jak deník Sport hodnotil viktoriány v utkání se Spartou? Podívejte se v GALERII.

Matúš Kozáčik

CELÝ SESTŘIH: Plzeň - Sparta 2:2. Hosté neudrželi náskok, srovnal Hořava

Domácí: 30. Řezník, 52. Hořava

Hosté: 9. V. Kadlec, 12. Plavšić

Domácí: Kozáčik – Havel, Hubník (C), Řezník, Limberský – Hořava, Hrošovský – Petržela (28. Zeman), D. Kolář (46. Bakoš), Kopic – Krmenčík (76. Chorý).

Hosté: Niță – Zahustel, Hovorka, Štetina, M. Frýdek – Kulhánek – V. Kadlec (75. Biabiany), Stanciu, Kanga, Plavšić (90. Sáček) – Josef Šural (C) (87. Lafata).

Domácí: Hruška, Zeman, Chorý, Kovařík, Hájek, Bakoš, Čermák

Hosté: Bičík, Kadlec, Sáček, Lafata, Mustedanagić, Biabiany, Vatajelu

Domácí: Krmenčík, Řezník, Hubník

Hosté: Štetina, Niță, M. Frýdek, Hovorka