+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
15. června 2017 • 22:23

Poláci šíleli na českém tréninku. Tleskali při každé akci, žasl Trávník

Autor:
TOP VIDEA
EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek EXTRALIGA NARUBY: palba na rozhodčí, TOP kalhoty a rozzuřený Rolinek
Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík Síla mého mandátu mě příjemně překvapila, komentoval svou výhru Martin Malík
VŠECHNA VIDEA ZDE

Česká fotbalová jednadvacítka dnes před polednem odletěla z Prahy na evropský šampionát do Polska. Vpodvečer si pak "Lvíčata" poprvé zatrénovala v Tychách, kde v neděli vstoupí zápasem s Německem do turnaje a kde odehrají celou základní skupinu.Trénink byl otevřený pro veřejnost a českým mladíkům se dostalo vřelého přivítání, kterého se dočkal v Polsku i reprezentační A-tým při evropském šampionátu v roce 2012. Na "Lvíčata" se přišly podívat stovky místních fanoušků. Příznivci českému celku mnohokrát zatleskali a při každé vydařené akci aplaudovali.

"Byl jsem překvapený, kolik fanoušků dorazilo. Nečekal jsem takovou návštěvu. Atmosféra byla velmi přátelská. Zažil jsem to jako trenér v Austrálii v rámci předsezonní přípravy, jako hráč ještě ve Spartě. Ale je zvláštní, jestliže nám přejí lidé pocházející z jiné země," citoval server sport.cz českého trenéra Vítězslava Lavičku.

720p 360p
Poláci jásali na otevřeném tréninku. Udělalo nám to radost, hlásil Simic’

Po tréninku pak třiadvacítka nominovaných hráčů absolvovala přímo u hřiště autogramiádu. "Fanoušci to prožívali neskutečně. Tleskali při každé akci. Bylo vidět, že fotbalem lidé v Polsku žijí. Fakt jsme si to užili," uvedl kapitán Michal Trávník.

V pátek čekají jednadvacítku dva tréninky v Katovicích, kde bude tým během šampionátu bydlet. V sobotu už pak klasický předzápasový trénink před nedělním soubojem s favorizovanými Němci. Dalšími soupeři ve skupině jsou Itálie a Dánsko. Do semifinále postoupí pouze vítězové skupin, které doplní nejlepší celek z druhých míst.

Autogramiáda českého týmu v Polsku. Zájem fanoušků byl velký
Autogramiáda českého týmu v Polsku. Zájem fanoušků byl velký

Vše o EURO do 21 let v Polsku ZDE >>>

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze