1. července 2015 • 15:03

Necid míří do Bursasporu. Dostane lukrativní smlouvu, řekl agent

Autor: , ,
Z Nizozemí do Turecka. Tomáš Necid míří na další zahraniční angažmá.
TOP VIDEA
Mountfield HK - Kometa Brno: Tvrdý zákrok! Vojtěch Němec dostal trest do konce utkání Mountfield HK - Kometa Brno: Tvrdý zákrok! Vojtěch Němec dostal trest do konce utkání
Ujfaluši v pořadu Overtime: Schick? To je velký talent. Do Itálie mu prošlapal cestu i Nedvěd Ujfaluši v pořadu Overtime: Schick? To je velký talent. Do Itálie mu prošlapal cestu i Nedvěd
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestup reprezentačního útočníka Tomáše Necida do tureckého Bursasporu je už téměř hotová věc. S týmem, ve kterém bude působit od nastávající sezony také obránce Tomáš Sivok, podepíše smlouvu na čtyři roky. Informace iSport.cz potvrdil klub na svém oficiálním webu.Jak informuje klub, bývalý pětadvacetiletý útočník Slavie, CSKA Moskva či Zwolle, se formálně dohodl na čtyřletém angažmá. K dotažení celého transferu chybí nezbytná zdravotní prohlídka, která by měla proběhnout během čtvrtka. V týmu se Necid potká s reprezentačním spoluhráčem Tomášem Sivokem, který do klubu zamířil teprve nedávno.

„Nabídky měl i z Alkmaaru, Groningenu, Rapidu Vídeň, Genku, Gentu, ale odmítali jsme je, protože nebyly tak lukrativní. Navíc plusem pro Bursaspor byla přítomnost Tomáše Sivoka,“ vysvětlil hráčův agent Jiří Müller, proč padla volba právě na Bursaspor.

A to není jediná výhoda, která by měla Necidovi pomoci. "Tomáš dostane velmi lukrativní smlouvu, navíc je teď jediný útočník, takže je velká pravděpodobnost, že bude nastupovat pravidelně v základní sestavě. To by bylo samozřejmě důležité i směrem k reprezentaci a mistrovství Evropy v příštím roce," vysvětlil Müller.