+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
26. srpna 2015 • 12:25

Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková jen prošla kolem s úsměvem

Autor:
Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková se odmítla vyjádřit
TOP VIDEA
Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok Helena Suková o smrti Jany Novotné: Doufala jsem, že to je pouze fáma, byl to hroznej šok
Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu Zažij La Ligu na vlastní kůži! Ovládni kvíz a leť s DIGI Sportem na Barcelonu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Otevřený rozhovor s rozhodčím Liborem Kovaříkem pro deník Sport odkryl zhoubný vliv místopředsedy FAČR Romana Berbra na ligové sudí. Co si o jeho slovech myslí v sídle fotbalové asociace? Štáb iSport TV vyrazil přímo k novému sídlu na Strahov, aby se na to zeptal funkcionářů a zaměstnanců svazu.Jejich reakce? Před objektivem kamery se zdráhali poskytnout jakékoliv konkrétní vyjádření. A to včetně předsedkyně komise rozhodčích Dagmar Damkové, která se Kovaříkova vyjádření přímo dotýkají a dnes je má řešit na schůzce s předsedou FAČR Miroslavem Peltou. Damková s úsměvem rozhovor odmítla a zašla dovnitř.

Jediné stanovisko tak poskytl mluvčí fotbalové asociace Ondřej Lípa. „My to nevnímáme jako obvinění komise rozhodčích nebo fotbalové asociace. Vnímáme to jako osobní rovinu mezi rozhodčím Kovaříkem a některými osobami vázanými k FAČR. Nejprve musíme ověřit, jestli jsou založená na skutečnostech, nebo je to jen osobní nesvár,“ uvedl Lípa.

Přes závažná vyjádření Kovaříka, že právě Berbr místo své manželky Damkové ve skutečnosti ovládá české rozhodčí, se zdá být pevná. „Není tam nic, co by mě opravňovalo k tomu, abych okamžitě významně konal,“ sdělil Pelta v pořadu Českého rozhlasu.

Co si myslí o Berbrově vlivu? Damková se odmítla vyjádřit

 Klasická verze
Mobilní verze