+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
25. května 2017 • 15:40

VIDEO: Světový fotbal - střelecký parkur

Autor:
Trénink
TOP VIDEA
Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává Růžička se vrátil do reprezentace a hattrickem sestřelil Finy. Takový návrat jsem nečekal, přiznává
SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce SESTŘIH: Hoffenheim - Stuttgart 1:0. Rozhodla Kadeřábkova akce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Správný výběr místa, přesná časovaná přihrávka a střelba – jak to spojit do fungujícího celku? Může k tomu posloužit tohle cvičení. Podívejte se.Dva hráči (B, C) se postaví zády doprostřed užších stran obdélníku zhruba 2x3 metry, který je z kloboučků vytyčený asi 20 metrů před bránou. Hráč A stojí s míčem čtyři metry před obdélníkem a začíná přihrávkou na prostředního spoluhráče.

Ten mu prvním dotykem vrací míč a odcouvá za klobouček do strany, aby si vytvořil prostor pro případnou narážečku. Balon však míří opět prvním dotykem na hráče C, jenž se mezitím nabídl pro přihrávku ke kloboučku. Převezme míč do pohybu a střílí – buď na brankáře, nebo do určeného okénka brány, které vymezíme.

Druhá varianta: Hráč A přihrává hráči B, ten mu naráží zpět. Následuje přihrávka hráči C, který vrací zpět hráči B. Od něj směřuje průniková přihrávka mezi dvěma kloboučky na nabíhajícího hráče C, který zakončuje.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, fotbal, trénink
 Klasická verze
Mobilní verze