Vsetínská naděje zhasla, baráž o první ligu si zahraje Frýdek-Místek

Autor: iSport.cz
0
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen

Opravdové finále. Zápas, kde prohra hatí sny a vítězství podpoří naději. Hokejisté Vsetína ho nezvládli, prohráli na ledě Frýdku-Místku 1:2 a sen o postupu do baráže o první hokejovou ligu se rozplynul. O vyšší soutěž si zahrají Slezané, kteří vyhráli sérii 3:2 na zápasy.

Domácí hokejisté vstoupili do utkání lépe. Ve 14. minutě se z přesilové hry trefil Klimša, bod za asistenci si připsali Piecha a Luka. I přes další šance již branka v první třetině nepadla a domácí šli do šaten s jednobrankovým náskokem.

V prostřední části hry se situace z úvodní třetině opakovala. Hokejisté Frýdku-Místku se opět prosadili v přesilové hře, když si v 33. minutě připsal svojí druhou branku v zápase Klimša, opět po spolupráci s Piechou.

Vsetím ve třetí třetině zvýšil aktivitu a odměnou mu byla branka Finsterleho jedenáct minut před koncem utkání. Více však už hostující hráči nestihli a z postupu do baráže se tak mohli před vyprodaným hledištěm radovat hokejisté Frýdku-Místku.