23. března 2010 • 22:32

Play off: Vašíček rozhodl o vítězství Jaroslavle

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Český útočník Josef Vašíček rozhodl v prodloužení čtvrtého čtvrtfinále play off KHL o vítězství Jaroslavle 4:3 na ledě hokejistů Spartaku Moskva. Účastník olympijských her ve Vancouveru se trefil v osmé minutě nastavení a vyrovnal stav série na 2:2.

Devětadvacetiletý Vašíček skóroval ve čtvrtfinále poprvé, dva góly si připsal v osmifinálové sérii proti Atlantu Mytišči.

Na hraně vyřazení je Dinamo Riga, které dnes prohrálo 4:5 v druhém prodloužení s Balašichou a v sérii ztrácí 1:3. Jeden gól hostů vstřelil obránce Filip Novák.

Ve Východní konferenci pokračuje v úspěšné cestě play off Nižněkamsk, kterému se po hladkém přechodu přes Omsk daří i ve čtvrtfinále proti Ufě. Něftěchimik vyhrál třetí duel 1:0 a nad vítězem základní části vede 2:1.