27. listopadu 2015 • 22:45

Krejčí první hvězdou! Bitvu proti Rangers rozhodl těsně před koncem

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Útočník David Krejčí rozhodl v NHL gólem z předposlední minuty o výhře Bostonu nad New Yorkem Rangers 4:3. Byl vyhlášen první hvězdou zápasu. "Tenhle tým je parta tvrdě pracujících hochů a když se jim takhle daří, je radost je sledovat," rozplýval se po vítězství trenér Claude Julien.

Lepší start a lepší závěr měli v utkání domácí hokejisté. Skóre totiž otevřel v 15. minutě centr Patrice Bergeron, ale Rangers pak vedli 2:1 a 3:2. Bruins nakonec zachránil mohutný finiš.

V 57. minutě nejdříve svým pátým gólem sezony srovnal Ryan Spooner a výhru trefil v čase 58:17 Krejčí. Český hokejista skóroval ze své jediné střely v utkání, ta byla navíc ještě soupeřem tečovaná.

Výsledek:

Boston - New York Rangers 4:3 (1:0, 1:2, 2:1)
Branky: 15. Bergeron, 30. Connolly, 57. Spooner, 59. Krejčí - 23. Lindberg, 26. Nash, 50. Miller. Střely na branku: 27:34. Diváci: 17.565. Hvězdy zápasu: 1. Krejčí, 2. Bergeron (oba Boston), 3. Nash (NY Rangers).