+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
30. září 2017 • 08:00

PŘÍMÝ PŘENOS: Motorová krása v Maďarsku. Sledujte závod Hungaroring Classics

Autor:
TOP VIDEA
Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly Unikátní VIDEO ze šlágru Sparta – Plzeň: Gesta trenérů i jiné pohledy na (ne)uznané góly
Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano! Strýcová o přestupu jejího kouče k Plíškové: Je to podraz? Ano!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přelom letošního září a října patří na legendární maďarské závodní trati milovníkům klasických sportovních vozů. Je tu očekávaná událost zvaná Hungaroring Classics, největší závod tradičních vozů pořádaný ve střední Evropě. V akci je 1200 závodníků ze 17 zemí a vy si její průběh můžete v sobotu i neděli užít v PŘÍMÉM PŘENOSU na iSport.cz >>Celá akce plná motoristické krásy a adrenalinu odstartovala už v pátek brzy ráno a  zbytek dne zaplnily motoristické disciplíny různého druhu. A stejně tak tomu je i přes celý víkend, kdy můžete i vy sledovat mezi 9:00 a 18:00 všechno dění v PŘÍMÉM PŘENOSU >>

Co všechno je k vidění? Například kategorie Euro F2, která se jezdila mezi lety 1967-78 a závodili v ní velikáni jako Jacky Ickx a Clay Regazzoni. Na trať vyjedou také vozy z Heritage Touring Cupu, který sdružuje stroje závodící v letech 1966-1984. Takže krásky jako BMW 3.0 CSL a Fordy Escort a Capri.

Labužníky pak určitě nenechá v klidu sekce Trofeo Nastro Rosso, ve které poměřují síly skvosty jako Ferrari 250 GT Berlinetta, Maserati 300 a Alfa Romeo TZ. Českému fanouškovi pak bude blízké závodění v Central European Trophy, tedy soupeření vozů Dacia, Polski Fiat, Škoda a Trabant.

Sledujte ŽIVĚ závod Hungaroring Classics
Sledujte ŽIVĚ závod Hungaroring Classics

 Klasická verze
Mobilní verze