+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
21. července 2011 • 09:45

Dráždivá fota tenistek: Ukážu vám mnohem víc...

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka se vytáhl proti Kagawovi z Dortmundu
SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok SESTŘIH Premier League: Manchester United - Manchester City 1:2. Hosté mají rekord a velký náskok
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTOGALERIE - Nejen tenisovým uměním půvabných dívek živ je fanoušek. Při klání vnadných slečen spočine nejedno mužské oko i na jiných objektech, než je jen raketa, dokonalé voleje, drtivý servis, či přesné returny.


REKLAMA
digi tv

Je bez jakékoliv pochybnosti, že řada půvabných tenistek má naprosto jasno v tom, jak si získat na svou stranu celou řadu fanoušků. Svůdné a především krátké šatičky, hluboké dekolty a sem tam i nějaký ten "náhodný" pohyb, kterým se natěšeným příznivcům odhalí trošku víc, než je normálně k vidění. I to patří k tenisové show.


A samozřejmě je potřeba nezapomenout ani na další výrazný prvek, který z  ženského půvabu na dvorci plyne. A tím je reklama, nebo-li atraktivnost na mediálním trhu, díky kterému řada hráček získává příjmy, o které by na tenisovém dvorci usilovala asi hodně dlouho. A možná marně. Své o tom ví například bývalá sedmá hráčka světa Anna Kurnikovová.

Ale zdaleka není jediná kráska, která svojí původně tenisovou kariéru  postavila na atraktivitě, charismatu a půvabu. Skvělé či aspoň slušné výkony na kurtu a nespornou krásu, která často přináši i milionové příjmy z reklam, dokáží výborně propojit i další ruská superstar Maria Šarapovová, Srbka Ana Ivanovičová, světová jednička Caroline Wozniacká a v minulosti třeba Argentinka Gabriela Sabatiniová.

Pozadu nezůstávají ani třeba slovenské tenistky. Celou řadu sexy fotek nafotily i Dominika Cibulková či Daniela Hantuchová.

Na přehlídku dráždivých fotografií se podívejte v naší galerii.

Slovenská tenistka Dominika Cibulková se svlékla pro reklamu na tenisové náčiní
Slovenská tenistka Dominika Cibulková se svlékla pro reklamu na tenisové náčiní
Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, tenis, fotky
 Klasická verze
Mobilní verze