Dnešní utkání sledovalo 14259 diváků.
Fyzický náročný zápas v Audi-Sportparku je u konce a jeho vítězem se zřejmě zaslouženě stává Frankfurt, který byl nebezpečnější a zásluhou Davida Abrahama s Bastianem Oczipkou získává tři body. Ingolstadt to rozbalil a největší šance si vytvořil za stavu 0:2, to už ale bylo příliš pozdě. Bastian Oczipka vstřelil první gól v letošní sezóně stejně jako David Abraham, jenže na rozdíl od svého spoluhráče se prosadil po dlouhé době. Poprvé od 9. května 2015. Konečný výsledek. Ingolstadt 0 Eintracht Frankfurt 2.
90+3
90+2
Marco Fabián odehrál skvělý zápas a na klíčovém úvodním gólu v podání Davida Abrahama se podílel asistencí.
90+1
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marco Fabián, přichází Taleb Tawatha.
90+1
Nad rámec zápasu byly nastaveny 3 minuty.
90
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Marvin Matip, přichází Robert Leipertz.
89
Ingolstadt se snažil prosadit po pravém křídle, jenže tam vzápětí předvedl nepřesnou kolmou přihrávku.
88
Razance na úkor přesnosti. Eintracht stále vede o dvě branky.
87
Dario Lezcano se postavil k rozehrání volného přímého kopu, jenže z blízkosti šestnáctky zamířil tvrdou přízemní střelou vedle vzdálenější pravé tyče.
87
Frankfurt míří za třemi body a vůbec první výhrou nad Ingolstadtem, se kterým během předchozích čtyř zápasů třikrát remizoval a jednou mu podlehl.
86
Do konce utkání zbývá odehrát pouze pět minut a zatím to nevypadá na nějaký skvělý comeback v podání Ingolstadtu.
85
Na hřiště přišel Michael Hector, který je v Eintrachtu Frankfurt na hostování z londýnské Chelsea.
84
Příliš často není k vidění, aby hráč, co přijde na hřiště, vzápětí znovu střídal, ale přesně to je případ Majita Gaćinoviće.
83
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Mijat Gaćinović, přichází Michael Hector.
82
Žlutou kartu dostává Haris Seferović (Eintracht Frankfurt).
81
Haris Seferović si pomáhal u postranní čáry rukama a taktickým faulem zastavil unikajícího Markuse Suttnera.
80
Hráči obou týmů toho mají v nohách stejné množství. Naběhaná vzdálenost (v km) Ingolstadt 101 Frankfurt 101.
79
Ingolstadt během dvou minut sáhl ke dvěma změnám v sestavě a snaží se oživit svou hru, která začala během posledních okamžiků upadat.
78
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Roger, přichází Alfredo Morales.
78
Bastian Oczipka krátce po přestávce zvýšil na 2:0 a vstřelil svůj první gól od 9. května 2015, kdy skóroval proti Hoffenheimu.
77
Čerství Stefan Lex ukázal své rychlé legs (nohy) v akci, jenže na pravé straně šestnáctky se ocitl proti dvojnásobné přesile.
76
Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Mathew Leckie, přichází Stefan Lex.
75
Na lavičce Ingolstadtu zaznamenáváme pohyb a to znamená jediné. Domácí připravují první střídání.
74
Dario Lezcano si navedl míč z pravého křídla do středu hřiště, po pěkné koloběžce si ho ale příliš předkopl a jeden z bránících hráčů Frankfurtu mu ho dobře vypíchl.
73
Marcel Tisserand se pokusil na pravé straně šestnáctky pohotově vypálit a jeho pokus mířil k přední pravé tyči, jenže byl příliš slabý na to, aby Lukáše Hradeckého zaskočil.
72
Domácí se po rohovém kopu sice dostali do zakončení, jejich následná hlavička ale zamířila nad. Lukáš Hradecký ani tentokrát zasahovat nemusel.
71
Moritz Hartmann se dostal na pravé straně hřiště na hranici šestnáctky k prudké střele, do které v poslední moment vstoupil jeden z hráčů a srazil ji na rohový kop.
70
Do konce zápasu zbývá dvacet minut a Eintracht Frankfurt míří za třemi body. Jedno je jisté, čtvrtá remíza 1:1 během pěti vzájemných zápasů z toho dnes nebude.
69
Oba týmy se prezentují hodně fyzickým fotbalem, ale hlavní rozhodčí Sascha Stegemann je hodně mírný a zatím nesáhl ani jednou pro žlutou kartu.
68
Mathew Leckie předvedl ostrý skluz, k Bastianovi Oczipkovi ale dojel na saních pozdě a byl mu odpískán faul, za který klidně mohl vidět žlutou kartu.
67
Eintracht se nemůže prosadit kombinačně, a tak to zkusil dlouhým nákopem, který uprostřed šestnáctky našel pouze hlavu jednoho z domácích fotbalistů.
66
Lukas Hinterseer si nabíhal za obranu na krásný diagonální pas svého spoluhráče z pravého křídla, vzápětí se ale ocitl v těsném ofsajdu, který neunikl zraku pomezního rozhodčího.
65
Hosté z Frankfurtu vyrazili po pravém křídle do protiútoku, ten ovšem neměl dlouhého trvání.
64
Ingolstadt začíná dostávat Eintracht pod obrovský tlak a hosté se jen stěží dostávají přes půlící čáru.
63
Tobias Levels se pokusil chytrým pokusem z dálky přelobovat brankáře Lukáše Hradeckého, ten se ale stihl vrátit na brankovou čáru a míč stáhl ze vzduchu.
62
Ze zápasu uplynula hodina hry a Eintracht Frankfurt vede nad domácím Ingolstadtem 2:0. Domácí jsou během posledních minut jasně lepší, zatím se jim ale podařilo vstřelit kontaktní gól.
61
Lukas Hinterseer měl na hlavě po standardní situaci z levého křídla vyrovnávací gól a dobře mířil ke vzdálenější pravé tyči, jenže jeho pokusu scházela razance a Lukáš Hradecký ho skvělým zákrokem vyrazil!
60
Mathew Leckie byl tvrdě dohrán Szabolcsem Husztim, který ho nepříjemně nakopl zezadu.
59
Lukas Hinterseer si nabíhal na přední tyči na přízemní centr Mathewa Leckieho z pravého křídla, jenže byl tělem čistě odstaven a ani tentokrát se penalta pískat nebude!
58
Ingolstadt i po přestávce tahá většinu svých akcí po pravém křídle, jenže tam cesta k úspěchu zkrátka nevede.
57
Lukáš Hradecký dlouho váhal s odkopem a podráždění domácí fanoušci Ingolstadtu to opět ocenili hlasitým pískotem.
56
O penaltě nemůže být ani řeč a Ingolstadt si musí pomoci sám. Penalta proti Eintrachtu nařízena nebyla.
55
Domácí se po zablokovaném centru z pravého křídla v podání Pascala Große dožadovali odpískání pokutového kopu kvůli ruce, jenže jednoho z vracejících se hráčů Frankfurtu jasně zasáhl míč do zad.
54
Dario Lezcano byl faulován na vlastní polovině hřiště v blízkosti středového kruhu a z ochozů se ozval hlasitý pískot.
53
Eintracht je ve druhém poločase hodně nebezpečný a Ingolstadt po neproměněné šanci prohrává o dvě branky.
52
Marcel Tisserand byl zřejmě tím hráčem, který se na vzdálenější pravé tyči dostal k odraženému míči a jeho následný pohotová střela z halfvoleje těsně minula pravý horní roh brány!
51
David Abraham fauloval nedaleko šestnáctky a domácí budou moci odpovědět po rozehrání standardní situace.
50
Frankfurt právě vstřelil branku!
BASTIAN OCZIPKA se po odvráceném rohovém kopu jednoho ze svých spoluhráčů dostal k odraženému míči a ze střední vzdálenosti ho nádhernou dělovkou bez přípravy napálil ke vzdálenější pravé tyči. Míč se nakonec ke střelci druhé branky Eintrachtu odrazil od hlavu Davida Abrahama. Asistence: David Abraham.
49
Marco Fabián rozehrál volný přímý kop a nádhernou technickou střelou mířil ke vzdálenější pravé tyči, Ørjan Nyland toho sice příliš neviděl, na poslední chvíli ale jeho pokus tygřím skokem vyrazil na rohový kop!
48
Bastian Oczipka málem nakopl do hlavy Pascala Große, který se mu se štěstím vyhnul a poté mu ošklivým šlapákem došlápl na nohu.
47
První poločas nabídl poměrně fyzický fotbal a do toho druhého oba týmy nastupují ve stejném složení.
46
V Audi-Sportparku právě začal druhý poločas, do kterého vstupuje Eintracht Frankfurt s jednobrankovým vedením poté, co se v posledních sekundách prvního poločas prosadil krásnou milimetrově přesnou hlavičkou David Abraham.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:02.
Už to vypadalo, že oba týmy budou odcházet po vyrovnaném prvním poločase do kabin za bezbrankového stavu, ten ale v posledních okamžicích nastavení protrhl nádhernou hlavičkou David Abraham, který se prosadil po skvělém rohovém kopu Marca Fabiána. Dokáží domácí odpovědět? Skóre po prvním poločase. Ingolstadt 0 Eintracht Frankfurt 1.
45+3
45+2
Marco Fabián rozehrál v závěru nastavení prvního poločasu na pravé straně rohový kop a nádherným centrem našel uprostřed šestnáctky DAVIDA ABRAHAMA, který fantastickou hlavičkou vymetl pravý horní roh brány a vstřelil svůj první gól v letošní sezóně Bundesligy. Asistence: Marco Fabián.
45+1
Szabolcs Huszti z levé strany hřiště krásně odcentroval a na vzdálenější pravé tyči našel Harise Seferoviće, který si míč zpracoval na prsa a pohotově vypálil, jeho halfvolej byl ale zablokován jedním z obránců Ingolstadtu.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45
Běží poslední sekundy prvního poločasu, nad který se ještě určitě bude něco nastavovat.
44
Ingolstadt se dostal těsně za hranicí šestnáctky v pokutovém území v rychlém sledu ke dvěma střelám, obě dvě ale byly obranou hrází Eintrachtu zablokovány.
43
Haris Seferović doběhl na pravém křídle prudký kolmý pas a po zasekávačce do středu hřiště levačkou odcentroval, jeho následný diagonální pas ale na vzdálenější levé tyči našel pouze jednoho z domácích fotbalistů Ingolstadtu.
42
Frankfurt dokázal z pravého křídla odcentrovat a uprostřed šestnáctky to byl zřejmě Alexander Meier, který hlavičkoval pouze do náruče Ørjana Nylanda.
41
Lukas Hinterseer si na hranici šestnáctky dokázal zpracovat krásným způsobem na prsa dlouhý pas ze standardní situace, následný pohotový volej pravačkou už ale tak krásný nebyl a zamířil vysoko nad.
40
Markus Suttner rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a na vzdálenější pravé tyči hledal některého ze svých spoluhráčů, jenže míč bez teče zamířil za postranní čáru.
39
Dario Lezcano odvedl na levém křídle v blízkosti šestnáctky skvělou práci a na brankové čáře z bezvýchodné situace vytěžil rohový kop.
38
Marco Fabián se pokusil přenést hru dlouhým diagonální pasem doleva, jenže tam našel pouze Tobiase Levelse, který měl dostatek času na to, aby vyvezl míč a přesně rozehrál.
37
Dario Lezcano tvrdě dohrál v blízkosti šestnáctky Bastiana Oczipka a hlavní rozhodčí mu vzápětí šel přátelsky domluvit.
36
Další kolmá přihrávka, tentokrát v podání hostujících fotbalistů, která skončila pouze u brankáře Ørjana Nylanda.
35
Do konce prvního poločasu zbývá odehrát 10 minut a Ingolstadt hraje ve vyrovnaném utkání s Eintrachtrem Frankfurt stále bez branek 0:0.
34
Ingolstadt se pokusil zrychlit hru kolmou přihrávkou, ty dnes ale zatím nejsou ani na jedné straně nebezpečné a končí pouze u brankářů.
33
Dario Lezcano se po kolmé přihrávce za obranu chystal k dlouhému samostatnému úniku na bránu, šanci otevřít skóre dnešního zápasu mu ale sebral zdvižený praporek pomezního rozhodčího.
32
Ingolstadt dominoval v úvodu zápasu, nyní ale začíná mít více ze hry hostující Eintracht Frankfurt.
31
Z prvního poločasu uplynulo 30 minut a zatím se naplňují papírové předpoklady, podle nichž by mělo být dnešní utkání vyrovnané a zatím tomu tak skutečně je.
30
Marco Fabián si navedl míč na pravačku a zpoza šestnáctky napřáhl k přízemní střele, ta ovšem zamířila pouze doprostřed brány a Ørjan Nyland si tentokrát připsal snadný zákrok.
29
Ingolstadt tahá většinu svých akcí po pravém křídle, na což jsou hosté připraveni. Frankfurt může po zisku míče vyrazit do dalšího rychlého protiútoku.
28
Eintracht z ničeho nic dvakrát zahrozil, na úvodní gól ale zatím čekáme marně.
27
Frankfurt rozehrál na pravé straně rohový kop a na vzdálenější levé tyči se pokusil o pohotové nůžky střídající Mijat Gaćinović, jehož nádherný pokus zamířil těsně vedle!
26
Eintracht po levém křídle vyrazil do rychlého protiútoku, který zakončil v blízkosti šestnáctky velmi nebezpečnou technickou přízemní střelou Alexander Meier! Míč se stáčel ke vzdálenější pravé tyči, jenže Ørjan Nyland měl skvělý výhled a jeho pokus nataženou levou rukou vleže vyrazil na rohový kop.
25
Ingolstadt na pravém křídle vybojoval rohový kop, jenže následný centr byl na přední tyči odvrácen.
24
Eintracht Frankfurt po několikáté v zápase tvrdě fauloval, jenže hlavní rozhodčí Sascha Stegemann zatím s kartami šetří.
23
Frankfurt se po zisku míče okamžitě pokusil zrychlit akci kolmou přihrávkou vpřed, ta ovšem zamířila do území nikoho a brankář Ørjan Nyland mohl nohou v klidu rozehrát.
22
Ingolstadt neustále útočí po pravém křídle, jenže hráči Frankfurtu už s tím počítají a dobře vyplňují volné prostory.
21
Hostující Mijat Gaćinović již ve třinácté minutě nahradil Anteho Rebiće a po nevydařeném utkání proti Leverkusenu si má možnost napravit pošramocenou reputaci.
20
Ingolstadt neustále dominuje držení míče, do žádné velké brankové příležitosti se ovšem domácí zatím i přes nebezpečné centry z pravého křídla nedostali.
19
Mathew Leckie na pravém křídle po velkých protestech vybojoval rohový kop, následný centr Pascala Große byl ale na přední tyči odvrácen.
18
Fanoušci Eintrachtu vycítili, že jeho hráči potřebují povzbudit, a Audi-Sportparkem se rozléhají hlasité pokřiky "Eintracht, Eintracht".
17
David Abraham zůstal po nepříjemném úderu do oblasti zad ležet na hrací ploše, vzápětí se ale zvedl a v zápase bude moci bez problému pokračovat.
16
Ingolstadt odpověděl rychlým protiútokem po pravé straně hřiště a nebezpečným centrem, který brankář Lukáš Hradecký těsně před svým spoluhráčem Davidem Abrahamem vyboxoval pěstí levé ruky do bezpečí.
15
Eintracht Frankfurt vybojoval v blízkosti středového kruhu standardní situaci, kterou hosté rozehráli na krátko a po diagonálním pasu z levého křídla na pravé straně šestnáctky vracel míč z ostrého úhlu před bránu Marco Fabián, jeho centr ale skončil pouze v rukavicích připraveného Ørjana Nylanda.
14
Bastian Oczipka u postranní čáry tvrdě zajel zezadu do Mathewa Leckieho a mohl být rád, že za svůj ostrý zákrok neviděl žlutou kartu.
13
Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Ante Rebić, přichází Mijat Gaćinović.
12
Eintracht Frankfurt připravuje v úvodu zápasu vynucené střídání a na lavičce už se vysvléká Mijat Gaćinović.
11
Ante Rebić se svalil na trávník a vypadá to vypadá, že v dnešním zápase dohrál. Je to jasné, hostující hráč signalizuje od postranní čáry směrem k lavičce, že potřebuje střídat.
10
Ante Rebić se zvedl z trávníku a vzápětí sledoval nebezpečnou akci svého týmu. Za obranu Ingolstadtu mířila středem hřiště krásná kolmá přihrávka, Ørjan Nyland ale skvěle vyběhl proti Alexanderovi Meierovi a míč odkopl do bezpečí!
9
Ante Rebić byl u levé postranní čáry zezadu tvrdě dohrán a začal se svíjet na trávníku, hra ovšem pokračovala dále.
8
Eintracht Frankfurt přebírá iniciativu a kombinuje na polovině Ingolstadtu, jeho fotbalisté ale skvěle vyplňují volné prostory.
7
Frankfurt poprvé výrazněji zahrozil, po úvodních šesti minutách ale zůstává skóre bezbrankové. Zajímavostí vzájemných zápasů mezi oběma týmy je, že tři ze čtyř zápasů skončily shodným výsledkem 1:1.
6
Marco Fabián rozehrál na pravé straně rohový kop a nádherným centrem našel uprostřed šestnáctky Alexandera Meiera, jehož následná hlavička skončila metr nad!
5
Zatím sledujeme velice vyrovnaný zápas, i když více ze hry má domácí Ingolstadt. Domácí mají proti Frankfurtu lepší bilanci, když proti němu během dosavadních čtyř zápasů třikrát remizovali a jednou vyhráli.
4
Eintracht rozjel po levém křídle první nebezpečnou akci, která byla nebezpečná až do chvíle, kdy jeden z hostujících fotbalistů našel kolmou přihrávkou na levé straně šestnáctky pouze hráče Ingolstadtu, který dobře přečetl hru a předskočil soupeře.
3
Roger šel v blízkosti šestnáctky Eintrachtu tvrdě do hlavičkového souboje a ve výskoku fauloval Marca Fabiána.
2
Pascal Groß se dostal na levé straně šestnáctky ke střele, která byla sražena na rohový kop. Domácí opět posílali před bránu pěkný centr, ten ovšem po jemné teči zamířil vedle vzdálenější pravé tyče.
1
Ingolstadt po výkopu zápasu po pravém křídle založil rychlý útok, po kterém následoval krásný centr do šestnáctky, dvojice domácích fotbalistů se po něm ale natahovala hlavou marně.
1
Hráči obou týmů už jsou seřazeni v tunelu Audi-Sportparku a za pár okamžiků za doprovodu hlavního rozhodčího Saschy Stegemanna vyjdou na hrací plochu. Do začátku utkání zbývá necelých pět minut!
Ingolstadt vstupuje do dnešního zápasu pouze bez Romaina Bregerieho, který má poraněné lýtko. Eintracht se musí na rozdíl od svého soupeře obejít bez trojice hráčů. Kvůli zranění kolena jsou mimo hru Slobodan Medojević a Marc Stendera, zatímco Guillermo Varela chybí kvůli poraněné noze.

FC Ingolstadt 04: Nyland – Levels, Matip (C), Tisserand, Suttner – Groß, Roger – Hartmann, Hinterseer, Leckie – Lezcano.
Náhradníci: Hansen – Jung, Wahl, Morales, Cohen, Leipertz, Lex.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Chandler, Abraham, Vallejo, Oczipka – Mascarell, Huszti – Seferović, Fabián, Rebić – Meier (C).
Náhradníci: Lindner – Tawatha, M. Hector, Gaćinović, Hasebe, Blum, Hrgota.

Rozhodčí: Sascha Stegemann. Asistenti: Christian Fischer, Sören Storks. Čtvrtý rozhodčí: Frederick Assmuth.
Eintracht Frankfurt

Eintracht Frankfurt čekal na úvod nového ročníku Bundesligy velice náročný program, dokázal se s ním ovšem vypořádat skvěle, alespoň tedy co se domácích zápasů týče. Hráči Eintrachtu v prvním kole zvítězili 1:0 nad Schalke 04 a v tom druhém stejným výsledkem překvapivě padli na hřišti Darmstadtu 98. Nicméně, ve třetím kole se vrátili zpět na vítěznou dráhu, když před vlastním publikem porazili těsně 2:1 Bayer Leverkusen usilující o evropské poháry. Frankfurt během posledních deseti zápasů neinkasoval žádný nebo maximálně jeden gól a může se pochlubit jednou z nejlepších a nejpevnějších obran celé Bundesligy.
FC Ingolstadt 04

Fotbalisté Ingolstadtu mají v nohách velice náročný zápas proti úřadujícímu mistrovi, kterého sice dokázali v Allianz Areně v osmé minutě zaskočit brzkým gólem, na úvodní trefu Daria Lezcana ale rychle odpověděl Robert Lewandowski a po přestávce zařídili výhru Bayernu 3:1 Xabi Alonso s Rafinhou. Ingolstadt vyhrál na střely na bránu 13:10 a jeho hráči naběhali o sedm kilometrů více, přesto to na bodový zisk nestačilo. Svěřenci Markuse Kauczinskiho čekají osm zápasů na výhru, což je nejvíce ze všech týmů Bundesligy.
Ingolstadt v úterý večer změří popáté v historii napříč německými ligami síly s Eintrachtem Frankfurt, se kterým se v Bundeslize poprvé střetl loni. Ingolstadt během loňské sezóny vyhrál úvodní zápas v domácím Audi-Sportparku 2:0 a z Frankfurtu si poté odvezl bod za remízu 1:1. Ingolstadt se potkal s Frankfurtem poprvé během ročníku 2011/12, kdy oba dva vzájemné zápasy 2. Bundesligy skončily výsledkem 1:1. Tři ze čtyř zápasů mezi oběma týmy skončily remízou a navíc stejným výsledkem, bude se historie opakovat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.