To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším nashledanou.
Skončilo dnešní utkání, v němž potvrdil domácí tým roli favorita, když po vítězství 2:0, které pečetil ve druhém poločase branou v 58. minutě Benzia, končí svou účast v základní skupině Evropské ligy, kterou tak Lyon vyhrává před druhým postupujícím týmem, kterým je Sparta Praha.
90+2
Rozhodčí nastuje dvě minuty. Utkání se již pouze dohrává.
90
Poslední minuta utkání, rozhodčí však určitě něco nastaví.
89
V posledních minutách si tak domácí musí vystačit pouze s deseti hráči, ale Šmona nemá recept na překonání domácí obrany.
88
Sarr se těžce zvedá ze hřiště po faulu jednoho z hráčů hostů, kulhá na lavičku, zřejmě již na jí zůstane až do konce utkání.
88
Další rohový kop neproměněný, hosté odvrací.
87
Rohový kop pro Lyon, již devátý, zahrává z pravé strany Novillo.
85
Vykopává Amos, utkání spěje do předpokládané podoby.
84
Je z toho další rohový kop, druhý pro Kirjat, ale i ten končí neúspěchem.
83
Osmý rohový kop domácího týmu končí nezdarem, Kirjat jde do protiútoku.
82
Lyon na polovině Šmony, hostům se nedaří uzmout míč domácím fotbalistům.
80
A Anthony Martial je posledním střídajícím hráčem v dnešním utkání, který nahradil Benziu.
80
Začíná poslední desetiminutovka utkání v němž zatím jde vše podle plánu - Lyon, jako veký favorit, vede nad posledním celkem tabulky 2:0.
79
I oni jsou neúspěšní, pokažená přihrávka dává příležitost na snížení hostům.
78
Další z řady postupných kombinací hostů, míč ale po nákopu ztrácí a jsou to domácí, kdo se hrne do útoku.
77
Lyon zahrává rohový kop z levé strany, ale střela Yassine Benzia z levé strny malého vápna končí vysoko nad bránou hostů.
76
Míč se postupně dostává až ke gólmanovi Amosovi, ten rozehrává. Domácí nikam nespěchají, Šmona se snaží útočit a Lyon jen čeká na chybu v rozehrávce.
75
S. Koné fauluje na vlastní polovině, hosté rozehrávají.
74
Hosté již využili všechny možnosti střídání, Lyon má v zásobě ještě jedno.
72
Hosté střídají, ze hřiště ochází Shimon Abuhatzira, místo něho nastupuje Wael Mresat.
71
Jistý zákrok Lopese, který sbírá ze vzduchu centrovaný míč z pravé strany.
70
Plea odchází ze hřiště, místo něho nastupuje Harry Novillo.
69
Střela Bastose z pravé strany končí v rukavicích Amose.
67
Yassine Benzia faulován na polovině hostů, rozhodčí netrestá tento faul kartou.
66
Faul hostů na polovině domácích, Lyon rozehrává.
65
Centr do šestnáctky domácích odvrací obrana a Šmona si tak musí počkat na případné ohrožení domácí brány.
65
Hosté kombinují, domácí je nechají, na svou polovinu je však pustit nechtějí. Lyon hraje v pohodě.
64
Ravid Gazal je dalším hráčem, který se objeví na ploše v dresu Kirjatu. Ze hřiště odchází Tasevski.
63
Bastos posílá prudkou přihrávku na Benziu, ten přenáší hru na pravou stranu, ale k míči se dostávají hosté.
62
Ofir Mizrachi střídá na hrací ploše Abeda.
60
Je za námi hodina hry a i přesto, že Šmona začala druhý poločas dobře a držela krok s favoritem, padl druhý gól právě do sítě hostů a Lyon tak má již dvoubrankový náskok.
59
A vzápětí další šance domácích, další přihrávku za obranu nestihl na hrací ploše Alassane Plea. V opačném případě by zakončoval do odkryté části brány!
58
Lyon právě vstřelil branku!

YASSINE BENZIA se dostává k přesné přihrávce za obranu z pravé strany, když svým rychlým náběhem překvapil obranu Šmony a z hranice malého vápna překonává přesnou střelou Amose v bráně Kirajtu Šmona.
57
Nyní jsou to hosté, kdo má častěji míč na svých kopačkách, leč, schází lepší zakončení.
55
Hosté nyní prováhali dobrou příležitost na vyrovnání!
54
A právě sám faulovaný Tasevski rozehrává, jeho střela je ale zblokována dobře postavenou zdí. K míči se ale dostává Tasevski, jehož zakončení je nepřesné.
54
Mahamadou-Naby Sarr fauluje Tasevskiho skoro přesně na hranici pokutového území, to je dobrá šance pro hosty!
53
Zeffane nezpracoval prudký míč a ten se ocitý v autu. Šmona podniká rychlý protiútok.
52
Přihrávka domácích končí v autu, vhazují hosté.
51
Ti se ale do zakončení nedostávají, míč vykopává Lopes.
50
S. Koné kombinuje s Bastosem na polovině Šmony, následuje ale nepřesná přihrávka, míč získávají hosté.
49
Fofana fauluje na vlastní polovině Tasevskiho, Šmona rozehrává.
48
Hosté získávájí míč a pokouší se o přechod na polovinu domácích, což se jim nyní nedaří.
47
Hosté začali druhý poločas sympaticky útočným fotbalem, pro míč si musí vyskočit Lopes, který vykopává.
46
46
Sidy Koné nahrazuje ve druhém poločasu Gourcuffa.
Sledujte i dál náš on-line přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:06 hodin.
Skončil první poločas, ve kterém se střelecky prosadil pouze Lyon, který se díky brance Sarra z 15. minuty dostal do vedení a jednobrankový náskok již udržel až do samotného závěru poločasu.
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu.
45
Rohový kop pro Lyon. Obrana Šmony pracuje dobře, Koné se nedostal do zakončení, jeden z obránců mu míč ukopl.
45
Velice povedená střela Gourcuffa, který střílí z voleje ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů. Amos jen konečkami prstů vytěsnil střelu nad břevno!
44
Lyon kombinuje na vlastní polovině, hosté vysunuli napadání rozehrávky hluboko na polovinu domácích.
43
Faul jednoho z hráců Šmony na polovině hřiště rozhodčí netrestá, domácí publikum píská.
42
Rochet posílá nepřesnou kolmici, Lopes vykopává.
41
Šmona ztrácí míč na polovině hřiště, totéž ale vzápětí i Lyon. Hosté u míče.
40
Je před námi poslední pětiminutovka prvního poločasu, hosté se nyní stále častěji dostávájí ke kombinaci v blízkosti šestnáctky Lyonu.
39
Ferdi fauluje na polovině hostů, Šmona rozehrává.
38
Nyní již opět domácí, kteří posílají míč až ke gólmanovi Lopesovi, ten posílá míč dlouhým výkopem až na polovinu hostů.
37
Rychlý protiútok hostů končí dobrým obranným zákrokem Zeffaneho.
36
Tentokrát již faul ve prospěch Šmony rozhodčí píská, Šmona rozehrává, ale domácí odebírají míč.
35
Tasevski dostává žlutou kartu poté, co předtím nevyužil velkou šanci Shimon Abuhatzira, který z těsné blízkosti nepřekonal Lopese v bráně Lyonu. Tasevski se následně skácel v pokutovém území, což rozhodčí posuzuje jako "filmování".
34
Dlouhý nákop na Bastose končí nezdarem, u míče hosté.
33
Hraje se nyní převážně na polovině, klidná pasáž hry.
31
Tzedek střílí z velké dálky, míč končí hodně nad domácí bránou.
30
Je za námi půlhodina hry, tempo udává Lyon, Šmona zatím postrácá potřebnou kvalitu v útočné fázi.
29
Hosté mají míč na svých kopačkách, střelecký pokus domácích nepřesný.
28
Ostrý faul Dana Einbindera, který skluzem zastavuje jednoho z domácích hráčů, rozhodčí trestá tento zákrok žlutou kartou.
27
První dobrý střelecký pokus hostů, míč však končí v náruči dobře postaveného Lopese.
26
Lyon stále udává tempo hry, převaha domácích je znatelná.
25
Míč nyní na polovině domácích, ale hostům chybí více klidu v zakončení.
23
Lopes vykopává před nabíhajícím Abedem.
22
Stále míč na kopačkách domácích hráčů, kteří v klidu kombinují na polovině a rychlými přihrávkami posílají do náběhů svá křídla.
21
Míč však končí na kopačkách domácích fotbalistů.
20
Alassane Plea posílá "navštívenku" Amosovi, ten lehkou střelu chytá a bude vykopávat.
19
Rychlý protiútok končí nezdarem, u míče opět Šmona.
18
Kombinační akce hostů, kteří postupují do pokutového území domácích, ale vše přerušuje hvizd rozhodčího - ofsajd.
17
Hosté spoléhají na dlouhé nákopy, ale stejně jako nyní na Shimona Abuhatzira, končí všechny nezdarem.
16
Pro Šmonu je to nejhorší možný úvod dnešního utkání. Inkasovaný gól po čtvrthodině hry není rozhodně ničím příjemným.
15

MAHAMADOU-NABY SARR si počkal na další centr do pokutového území, po předchozím rohu z levé strany a tentokrát to byl on, kdo si nejlépe vyskočil na míč z levé strany a dává hlavou první gól utkání!
14
Bastot vybojoval další rohový kop pro Lyon. Opět z levé strany.
14
Lyon kombinuje na polovině hřiště, čeká na chybu hostů.
13
Faul na polovině hřiště, zahrávat budou domácí.
12
I s tím si ale obrana Šmony poradila.
12
K míči se ale opět dostal Lyon a bude zahrávat další rohový kop z levé strany.
11
Ten ale končí až na zadní tyči, kde ho jeden z hostujících hráčů odhlavičkovává pryč z pokutového území.
11
A je z toho nakonec rohový kop pro Lyon.
10
Vzápětí Yassine Benzia pálí zpoza šestnáctky, gólman hostů Amos vyráží. U míče však stále domácí.
10
Michel Bastos se dostává k míči z levé strany, ale jeho střela placírkou posílá míč zhruba metr vedle levé tyče.
9
Domácí gólman Anthony Lopes vyboxovává, následná střela z voleje Rocheta je velice nepřesná a končí mimo.
8
Sintayehu Sallallich se skácel k zemí ve vzdálenosti zhruba třiceti metrů od pokutového území domácích, rozhodčí píská a je tu první standartní situace pro Kirjat.
7
Lyon o míč přichází a Šmona kombinuje na polovině domácích.
6
Domácí zakládají další postupnou kombinaci. Hosté čekají na půlící čáře.
5
Míč končí po střele Ahmeda Abeda nad domácí bránou.
5
Yoann Gourcuff zahrává další rohový kop z pravé strany, ale tentokrát se hosté ubránili a navíc sami podnikají rychlý protiútok.
4
Kone se dostává k odraženému míči, střílí z místa pokutového kopu, ale jeden z obránců Šmony zachraňuje na brankové čáře!
3
Zatím jsou to stále domácí, kteří kombinují a je z toho první rohový kop.
2
Lyon zatím nepůjčil balon hostům.
1
Poslední utkání ve skupině Evropské ligy právě odstartovalo. Budeme sledovat, zda domácí tým potvrdí roli favorita.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za několik desítek vteřin začne.

Olympique Lyon: Lopes - Monzón, Sarr, B. Koné, Zeffane - Fofana, Ferri - Bastos, Gourcuff, Plea - Benzia

Hapoel Ironi Kirjat Šmona: Amos - Levi, Vahaba, Tzedek, Gabai - Tasevski, Einbinder, Rochet - Abed, Abuhazira, Sallalich

Rozhodčí: Özkahya - Satman, Narinç.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání posledního kola základní skupiny I Evropské ligy, mezi Olympique Lyon a Hapoel Ironi Kirjat Šmona.
Olympique Lyon
Sedminásobný francouzský mistr nastupuje k tomuto zápasu z již jisté první pozice, když v pěti odehraných zápasech dokázal čtyřikrát zvítězit a pouze jednou ztratil body za remízu. České fanoušky těší, že tato remíza se zrodila v Praze na Letné, v souboji s pražskou Spartou. Právě tato remíza potvrdila postup Sparty Praha ze druhého místa do další fáze EL. Ale zpět k Lyonu. Domácí nastoupí k dnešnímu utkání s cílem potvrdit svou suverenitu a i přesto, že v kádru bude několik mladíků, bude chtít Lyon vyhrát i poslední utkání.
Hapoel Ironi Kirjat Šmona
Izraelský celek potvrzuje svou roli outsidera skupiny, když v předchozích pěti utkáních nasbíral pouze dva body za remízu na hřišti Bilbaa a za remízu v domácím prostředí se Spartou Praha. Další tři utkání Šmona nezvládla a tak se není čemu divit, že je z toho poslední místo. A vzhledem k tomu, že chce-li Šmona opustit poslední příčku ve skupině, musela by dnes na hřišti Lyonu vyhrát a zároveň doufat, že Athletic Bilbao doma prohraje se Spartou Praha, bude poslední místo pro izraelský tým platit i po posledním hracím kole základní fáze EL.