To je z mé strany vše, hezký večer.
Je dobojováno. První zápas mezi Turínem a Bilbaem skončil nerozhodně 2:2. Hosté vedli 1:0, jenže domácí pak zabrali a otočili na 2:1. Poslední slovo ale měli hosté ze Španělska, kteří dokázali vyrovnat a do odvety si odvezli cennou remízu.
90+4
90+4
Už se nic nestane. Duel mezi Turínem a Bilbaem skončí nerozhodně.
90+4
Žlutou kartu dostává Matteo Darmian (Turín FC).
90+3
Rozhodnutí měl na noze hostující Beñat, ale v dobré pozici branku netrefil a víc se toho už nestane!
90+2
Domácí se ještě tlačí dopředu, ale vypadá to, že v tomto zápase se už branky nedočkáme.
90+1
Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.
90
Žlutou kartu dostává Alexander Farnerud (Turín FC).
88
Benassi byl při napadání hodně důrazný a nakonec mu byl odpískán faul.
87
Dopředu se nyní dral domácí Farnerud, ale zastavil ho pomezní rozhodčí, ofsajd.
86
Oba celky se snaží duel rozhodnout, ale zatím je stav zápasu stále nerozhodný.
84
Dopředu se vydal i domácí celek, ale vše skončilo nepřesnou přihrávkou a od své branky bude rozehrávat Herrerín.
83
Hosté se málem dostali do vedení! Po dalším centru se k hlavičce dostal Gurpegi, ale po jeho pokusu orazítkoval míč břevno!
81
Je před námi posledních deset minutek a stav je stále nerozhodný. Bude to ještě hodně zajímavé.
80
Aktivní Quagliarella se dostal ke střele, ale ani tento jeho pokus nebyl přesný a stav zápasu se tak nemění.
79
Po vstřelené brance jsou stále aktivnější hosté ze Španělska, kteří se stále tlačí dopředu.
77
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Omar El Kaddouri, přichází Alexander Farnerud.
76
Žlutou kartu dostává Beñat Etxebarria (Athletic Bilbao).
75
Míč poslal do vápna El Kaddouri, ale žádný z jeho spoluhráčů se k míči nedostal.
74
Domácí se hned vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
73
Bilbao právě vstřelilo branku!
Je znovu vyrovnáno. Po centru se k míči dostal CARLOS GURPEGI, který byl sice zády k brance, ale i tak dokázal Padelliho překonat a začínáme tedy od začátku.
72
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Maxi López, přichází Amauri.
72
Žlutou kartu dostává Marco Benassi (Turín FC).
72
Bilbao to zkouší všemi možnými způsoby, ale zatím se hosté do žádné šance ve druhém poločase nedostali.
71
Je před námi posledních dvacet minutek. Turín stále vede o jednu branku, takže je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
69
Nyní se domácí dopředu vydali, ale po centru sebral míč pozorný Herrerín.
68
Domácí se soustředění hlavně na obrannou činnost a dopředu se už neženou. Hrát musí hlavně hosté, což je za současného stavu zcela jasné.
67
A další ofsajd domácího celku a opět v něm byl střídající Quagliarella.
65
Domácí ale míč vybojovali a okamžitě se vydali dopředu, jenže před velkým vápnem Bilbaa o něj zase přišli.
64
U míče jsou opět hostující fotbalisté, kteří jsou v posledních minutách aktivnější a stále se tlačí dopředu.
63
Aktivní Quagliarella se opět hnal dopředu, ale tentokrát ho zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.
62
Hostující borci zkusili nacvičený signál, dostali se do vápna, ale tím vše skončilo.
60
Střídající Quagliarella se hned dostal do zakončení, ale jeho pokusu scházela přesnost a branku tedy netrefil.
58
Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Josef Martínez, přichází Fabio Quagliarella.
58
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Viguera, přichází Carlos Gurpegi.
57
Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Jon Aurtenetxe, přichází Andoni Iraola.
57
Bilbao se usadilo na polovině domácího celku a snaží se něco vymyslet.
56
El Kaddouri se prokličkoval na hranici velkého vápna, ale s jeho pokusem si Herrerín poradil.
55
Druhý poločas toho zatím příliš nenabídl a italský celek tak stále vede o jednu branku.
53
Josef Martínez nyní skvěle napadal a hostující brankář Herrerín měl velké štěstí při odkopu.
52
Hosté se usadili na polovině svého soupeře, ale nakonec z toho byla jen další hodně nepřesná přihrávka.
50
A další ofsajd, tentokrát v něm byl domácí Martínez.
49
Akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, protože Maxi López byl podle něj v ofsajdu.
48
Míč poslal do vápna Beñat Etxebarria, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal. Celé snažení hostů nakonec ukončil útočný faul.
47
Hosté se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali rohový kop.
46
Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.

Fauly: 4:4
První poločas je za námi a nutno dodat, že byl hodně zajímavý. Do vedení šlo Bilbao, když se prosadil Iñaki Williams Dannis.
Poté ale domácí celek zabral, začal si vytvářet šance a nakonec se i dvakrát prosadil. Oba góly vstřelil důrazný Maxi López a italský celek tak vede 2:1. Je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.
45+1
45+1
Hlavní rozhodčí přidal 60 sekund.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
První poločas se blíží ke svému konci tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.
42
FC Turín právě vstřelil branku!
Nyní už to domácím vyšlo a otáčejí tak stav zápasu! Po centru Darmiana vyskočil nejvýše MAXI LÓPEZ, který přesnou hlavičkou nedal Herrerínovi žádnou šanci.
42
Do dobré šance se nakonec dostal domácí Martínez, ale jeho ránu dokázal zblokovat jeden z hostujících hráčů!
40
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí se v pohodě ubránili, jsou u míče a v klidu kombinují na své polovině.
39
Rohový kop pro Bilbao.
38
Oba celky se tlačí dopředu, ale na další branku stále čekáme. Žádná nuda to ale rozhodně není.
37
Po centru musel zasahovat Herrerín, ale zvládl to na výbornou a míč sebral.
36
Po centru se k míči dralo několik hráčů, ale ani jeden se k němu nedostal a ten doputoval do zámezí.
35
Po faulu je tu standardní situace pro Turín. Dočkáme se další branky?
33
Óscar de Marcos se na druhé straně dostával na pravé straně k míči, ale nakonec ho na hrací ploše nezachytil.
32
Nyní už to bylo nebezpečnější. Po centru z pravé strany hlavičkoval Josef Martínez, ale branku španělského celku trefit nedokázal.
31
Nakonec z toho byla dlouhá přihrávka, ale pro míč si došel pozorný Herrerín.
30
Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale zatím kombinují pouze na své polovině.
28
Ale domácí se v pohodě ubránili. Hned se vydali dopředu, ale vše zastavila další nepřesná přihrávka.
27
První rohový kop v tomto utkání vybojovalo i Bilbao.
26
Domácí toho využít nedokázali a Viguera už je zpět na hrací ploše.
25
Za postranní lajnou je zraněný Viguera, který je ošetřován. Hosté jsou tedy v deseti.
24
Ale ani ze svého čtvrtého rohu domácí nic nevytěžili a stav zápasu se tentokrát nemění.
24
Po další akci je tu rohový kop pro Turín.
23
Nakonec se domácí dostali k centru, ale žádný z hráčů zakončit nedokázal.
22
Tempo hry malinko opadlo a nyní se hraje především uprostřed hřiště. U míče jsou domácí, kteří trpělivě kombinují.
20
Je za námi úvodních dvacet minutek a sledujeme hodně zajímavý zápas, který už nabídl dvě branky. Turín tak hraje s Bilbaem 1:1.
18
Ale to už neplatí, protože domácí vyrovnávají na 1:1. Molinaro dokázal z levé strany odcentrovat, ve vápně se k míči prodral MAXI LÓPEZ a ve skluzu překonal Herrerína.
18
Ale ani ze svého třetího rohu domácí nic nevytěžili a stále tak prohrávají o jednu branku.
17
Rohový kop pro celek z Itálie.
16
Do velké šance se dostával Josef Martínez, který se ocitl sám ve vápně, ale přihrávku nedokázal zpracovat a míč sebral. Herrerín.
15
Na druhé straně opět zahrozil Iñaki Williams Dannis! Ten se dostal na rohu malého vápna k míči, ale poslal ho jen vysoko nad branku.
14
Ale i domácí borce zradila přihrávka. Zatím je k vidění opravdu mnoho nepřesností.
13
Nakonec to hosté zkusili dlouhým nákopem, ale z něho nic nebylo a na tahu je italský celek.
12
Bilbao stále kombinuje, ale zatím daleko od domácí branky.
11
Hosté jsou po vstřelené brance při chuti a opět se tlačí dopředu. Domácí nyní vůbec neví, co mají hrát.
9
Staré známé nedáš dostaneš se opět potvrdilo. Hosté se hned vydali dopředu, na levé straně se uvolnil Viguera, který vymyslel parádní přihrávku ´šajtlí´, míč doputoval na malé vápno a IÑAKI WILLIAMS DANNIS už neměl problém prostřelit Padelliho.
8
Na hranici velkého vápna se k míči dostal Cristian Molinaro, ale poslal ho jen vysoko nad branku.
8
Po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro Turín.
7
Rohový kop pro Turín.
7
Po přiťuknutí se do míče opřel Maxi López, ale hradbu těl nepropálil a stav zápasu se tak nemění.
6
Hostující hráči stojí na hranici malého vápna, to bude hodně zajímavé...
5
Josef Martínez se hnal dopředu, ale obránce před ním na poslední chvíli míč poslal Herrerínovi, který ho ovšem na hranici velkého vápna chytil do ruky. Malá domů a následuje nepřímý volný kop.
3
Zatím se vše podstatné odehrává hlavně uprostřed hřiště. Začátek duelu je hodně opatrný.
2
Poprvé se dopředu vydal i celek ze Španělska, ale kolmá přihrávka nebyla přesná.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří se hned vydali dopředu, ale z první akce nic nebylo.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel tedy začne za malý okamžik.

Turín FC: D. Padelli – Maksimović, Glik (C), Moretti – Darmian, Benassi, Gazzi, El Kaddouri, Molinaro – Martínez, López.
Náhradníci: Castellazzi – Amauri, Bovo, Farnerud, Masiello, Quagliarella, Vives.

Athletic Bilbao: Herrerín – de Marcos, Etxeita, Laporte, Aurtenetxe – San José, Etxebarria – Viguera, M. Rico, Muniain (C) – Williams Dannis.
Náhradníci: Iraizoz – Bustinza, Gurpegi, I. Gómez, Sola, López Cabrera, Iraola.

Rozhodčí: Koukoulakis – Karsiotis, Kourompylia.
Athletic Bilbao
Momentální forma hostujícího celku ze Španělska není ledajaká. Svěřenci Ernesta Valverdeho nedokázali zvítězit už tři utkání v řadě. Ve španělské Primera Division se Bilbao nachází na průběžném třináctém místě s čtyřiadvaceti body. Nejlepším střelcem týmu je Aduriz, který se v letošní sezóně radoval ze vstřeleného gólu již osmkrát.
Forma týmu: R-R-P-V-V

Turín FC
Italský tým je v dnešním utkání považován za malého favorita, ale určitě ho nečeká nic jednoduchého. Celek pod vedením Giampiera Ventury se v Serii A nachází na desátém místě s dvaatřiceti body. O nejvíce branek v téhle sezóně se postaral italský útočník Fabio Quagliarella – konkrétně 9 gólů.
Forma týmu: R-V-V-V-V

Dnešní utkání bude řídit čtveřice řeckých rozhodčích. Hlavím sudím zápasu je zkušený Michael Koukoulakis. Na čarách mu poté budou pomáhat Mihail Karsiotis a Chrysoula Kourompylia. Čtvrtým rozhodčím bude Christos Baltas.
Ještě jednou vítám všechny fanynky a fanoušky fotbalu. Dnes jsou na programu zápasy Evropské ligy. My se společně podíváme na střetnutí domácího Turína a hostujícího Athletic Bilbaa. Přejeme příjemné a ničím nerušené čtení textového on-line přenosu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.