Evropská liga - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Braga : Hoffenheim - 23. listopadu 2017   21:05

Braga
Braga
1' Goiano  • 81' Fransérgio (Esgaio) • 90+3' Fransérgio
3:1
(1:0)
Hoffenheim
Hoffenheim
74' Uth  (Demirbay)
Braga
Matheus – Jefferson, R. Silva, Ri. Ferreira, Goiano – N. Vukčević, Danilo, Fransérgio – J. C. Teixeira (79. F. Martins), Paulinho (71. Dyego Sousa), Esgaio.
A. Moreira – Mahgoub, Xadas, A. Horta, F. Martins, B. Viana, Dyego Sousa.
Marriner – Child, Betts
Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků)
Hoffenheim
Baumann – Nordtveit (46. Gnabry), Demirbay, Grillitsch – N. Schulz, Zuber (66. Szalai), Amiri, Vogt, Kramarić – Geiger (52. Uth), S. Posch.
Kobel – Bičakčić, Rupp, Uth, Szalai, Gnabry, Ph. Ochs.

Fauly: 10:20.
Divoký závěr tohoto zápasu je za námi a šťastnější mohou být domácí fotbalisté, kteří na konci utkání zpečetili svou výhru. O ni se postaral především Fransérgio svými dvěma góly. Já vám děkuji za pozornost, z tohoto zápasu je to vše!
90+6'
90+6'
Divoký závěr utkání pečetí Ferreira za domácí tým, který také vidí žlutý kartónek.
90+6'
Szalai neudržel v závěru utkání nervy na uzdě a oprávněně vidí druhou žlutou kartu a do kabin odchází o něco dříve než jeho spoluhráči.
90+5'
U pomezní čáry nastala strkanice, ze které nakonec vidí žlutý kartónek Schulz.
90+3'
Braga právě vstřelila branku!
O osudu zápasu mezi Bragou a Hoffenheimem je rozhodnuto! Hostující brankář vyběhl zcela mimo svou branku, aby míč rozehrál na své spoluhráče. Ti ale balón ztratili, čehož dokázal využít FRANSÉRGIO, jenž si tak připisuje druhý gól v utkání!
90+1'
Rozhodčí nastavuje šest minut nad rámec základní hrací doby!
90'
Braga se nikam nehrne a na hřišti toho příliš k vidění není. Uvidíme, jak se Hoffenheim se zbytkem zápasu popere.
87'
Jeden z domácích hráčů možná až trochu teatrálně leží na zemi, čímž pozastavuje hru. Za malý moment se tak bude pokračovat.
85'
Žlutou kartu dostává Ádám Szalai (TSG 1899 Hoffenheim).
85'
Hra je nyní hodně kouskovaná, což je vzhledem k vývoji tohoto utkání logické. Braga již zdržuje hru a bude vycházet především ze zabezpečené obrany, naopak Hoffenheimu moc času na vyrovnání nezbývá.
83'
Žlutou kartu dostává Marcelo Goiano (SC Braga), který tak bude v příštím utkání chybět!
81'
Euforie v portugalském týmu může vypuknout naplno! Střídající Ricardo Esgaio se dostal k míči po straně vápna, načež ho poslal přesně na nohu FRANSÉRGIA! Ten neměl problém se zakončením z bezprostřední blízkosti branky!
80'
Žlutou kartu dostává Ricardo Esgaio (SC Braga).
79'
Žlutou kartu dostává Nadiem Amiri (TSG 1899 Hoffenheim).
79'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází João Carlos Teixeira, přichází Fábio Martins.
77'
Amiri pořádně vylekal domácí fanoušky! Napřáhl z veliké vzdálenosti, ovšem jeho pumelice proplachtila je kolem pravé tyče z pohledu brankáře!
74'
Hoffenheim právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno! A troufám si říct, že zcela zaslouženě! Hoffenheim totiž dokázal přetavit svůj výborný tlak ve vyrovnávací gól. Kerem Demirbay se ujal rozehrávky standardní situace. Poslal skvělý centr přesně na MARKA UTHA, který dokázal z blízka usměrnit míč za brankovou čáru!
74'
Dyego Sousa zastavil nedovoleně Schulze, který už nabíral velikou rychlost a býval by byl šel do zajímavé pozice. Místo toho má ale standardku hostující tým.
72'
Hosté se pokoušeli o "ťukes" při přechodu do šestnáctky Bragy. Ten jim ale hrubě nevyšel. Míč skončil jen v zámezí, odkud putuje k Matheusovi, který ho rozehraje.
71'
Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Paulinho, přichází Dyego Sousa.
69'
Žlutou kartu dostává Kerem Demirbay (TSG 1899 Hoffenheim).
69'
Uth si připisuje již několikátou dnešní střelu a ta byla málem gólová! Neměla sice nejlepší parametry, přesto s ní měl Matheus na brankové čáře obrovské problémy, nakonec ji ale ke svému štěstí dokázal zkrotit!
68'
Hoffenheim je v posledních minutách o něco lepším a více se snažícím týmem. Vypadá to, že Braga bude už jen čekat na svou příležitost. Mezitím německý celek obléhá polovinu domácích.
66'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Steven Zuber, přichází Ádám Szalai.
64'
Po jednom z dalších faulů německého týmu přišla standardka z velké vzdálenosti na účet Bragy. Tentokrát ale nebyla tak povedená, balón se přes chuml hráčů ve vápně až k brance neproletěl.
62'
João Carlos Teixeira byl nepříjemně stažen k zemi, pochopitelně nedovoleným zákrokem. Braga se tak ujme míče a bude moci započít další útočnou akci.
61'
Utkání mezi Bragou a Hoffenheimem se hraje již přes jednu hodinu. Zda Hoffenheim ještě dokáže se zápasem něco udělat, to se dozvíme v následujících minutách.
59'
Uth podobně jako před pár minutami Gnabry také zahazuje obrovskou příležitost, jak srovnat stav utkání! Tentokrát na tom má ale lví podíl Matheus, jenž proti němu vytasil perfektní zákrok. Následuje rohový kop.
58'
Rychlý útočný výpad končí opět jen u Gnabryho. Hostující útočník zkoušel vyslat centr za soupeřovu obranu, ten ale nebyl z těch nejpřesnějších.
56'
A i do třetice je to Gnabry, jenž se pokoušel o akci. Tentokrát držel míč na svých kopačkách velmi dlouho a naběhl si na hranici vápna. Odtud vypálil, ovšem výrazně mimo!
55'
Serge Gnabry se objevuje v akci i podruhé. Je vidět, že tento útočník by mohl s tímto zápasem ještě zamíchat. Pokud si tedy bude počínat lépe než před chvílí. Nyní dobře obešel bránícího hráče a nacentroval do šestnáctky, odkud míč končí v zámezí po odrazu.
53'
Serge Gnabry zazdil velikou šanci, jak srovnat skóre, a také si to vyčítá! Dlouho váhal, jestli vystřelit na poloodkrytou klec. Nakonec vypálil, ale moc pozdě a navíc branku netrefil!
52'
Nadiem Amiri pálil z veliké vzdálenosti, ovšem střelu poslal na branku velmi povedenou! Matheus proti ni vyskočil a dokázal ji vyrazit do bezpečné zóny.
52'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Dennis Geiger, přichází Mark Uth.
51'
João Carlos byl hráčem, který se ujal rozehrávky rohového kopu, nicméně neposlal míč ideálně, a tak tato akce ničím výjimečným nekončí
49'
Domácí fotbalisté se zkoušejí protlačit před branku Hoffenheimu, ovšem zatím bez většího úspěchu. Uvidíme, jakým směrem se nakonec tento zápas bude vyvíjet.
47'
O podobný nástup jako do prvního poločasu se pokoušel domácí Jefferson, ovšem svou střelu napálil jen do bránícího hostujícího hráče. Střela byla zblokována Vogtem.
46'
Střídání v týmu TSG 1899 Hoffenheim: ze hřiště odchází Håvard Nordtveit, přichází Serge Gnabry.
46'
Statistiky po prvním poločasu:
Držení míče – 41%:59%
Celkové pokusy – 3:8
Na branku – 3:1
Rohové kopy – 0:2
Ofsajdy – 0:1
V prvním poločasu se již nic nestalo. Braga dokázala udržet jednogólové vedení z prví minuty zápasu a stále tak nad favoritem, který Hoffenheim před zápasem byl, vede.
45+3'
45+1'
Rozhodčí přidává tři minuty nad rámec prvního poločasu.
45'
Paulinho byl v uplynulých minutách poměrně aktivní, ovšem skóre i tak zůstává jen o jeden gól lépe vypadající pro domácí fotbalisty.
43'
Hra se nám po krátkém přerušení opět dala do pohybu. Posch možná bude platit za otloukánka první půle. Opět skončil po jednom z ataků soupeře na hrací ploše.
40'
Jeden ze snažících se hostujících hráčů si přivodil nepříjemné zranění v obličeji, které mu nyní lékaři na trávníku kontrolují. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat.
38'
Rohový kop hostům nevyšel. Ti se dopustili faulu na domácího brankáře Matheuse, který následně rozehraje míč od své branky.
37'
Nikola Vukčević se provinil nedovoleným zákrokem na Posche. Následně se rozehrávky míče ujímá právě faulovaný hráč, který může začít akci hostů.
34'
Håvard Nordtveit se pokoušel o vyrovnání skóre, avšak střela se mu nevydařila tak, jak by chtěl. Poslal ji mimo tři tyče. Rozehrávat tak bude Matheus.
33'
Jefferson se ujal pokusu na svatyni hostujících fotbalistů. Oliver Baumann proti jeho střele neměl moc práce, v pohodě ji dokázal uschovat mimo nebezpečí.
32'
Fransérgio běžel s míčem na noze u postranní čáry. Zkoušel poté centrovat, nicméně jeho pokus dokázal zachytit vracející se obránce, čímž celou situaci uťal.
30'
Demirbaya se ocitl na zemi, což se pochopitelně hostům nezamlouvá a žádají si odpískaný faul. Podle opakovaných záběrů se ale o faul zřejmě nejednalo.
28'
Schulz se ocitl v pozici, jako před chvíli Steven Zuber. Byl možná ještě o něco v lepším postavení, balón ale napálil jen mimo tyč domácí branky.
27'
Steven Zuber si doběhl až do šestnáctky Hoffenheimu, odkud vystřelil. Svou střelu ale poslal jen do připraveného vracejícího se domácího obránce. Od něho se balón odrazil až do zámezí.
25'
Paulinho podržel balón na vlastních kopačkách, poté ho šikovně ukryl před protihráčem a došel si pro faul jednoho z nich. Braga se tak ujme rozehrávky.
23'
Malá domů od Marcela Goiana byla o něco razantnější, než bývá zvykem. Domácí brankář se pro ni dokonce musel vrhnout skokem, čímž míč dokázal udržet a poté rozehrát.
22'
Statistiky po zhruba dvaceti odehraných minutách:
Pokusy – 2:3
Na branku – 2:1
Fauly – 2:4
20'
Na kopačkách mají míč hosté z Hoffenheimu. Ti se pokouší přejít na polovinu domácích, ovšem prozatím se jim to nedaří.
18'
Bleskový výpad Hoffenheimu končí jen přesným zákrokem domácího gólmana. Ten navíc neměl moc práce, nemusel se hnout ani o píď, jen uschoval míč v náruči.
17'
Kevin Vogt byl hráčem, jenž nedokázal využít místa, které se mu naskytlo ve vápně soupeře. Zkoušel adresovat přihrávku před bránu, jenže ji chyběla veškerá potřebná přesnost.
15'
João Carlos Teixeira dostal dobrou přihrávku hned na hranici vápna, ovšem úplně zbytečně se místo střely zamotal ve svých kličkách a celá tato akce ničím zajímavým neskončí.
14'
Kerem Demirbay si vyběhl s míčem, aby měl lepší pozici, ze které mohl přihrávat. Povedeným nákopem hledal nabíhající spoluhráče, k nim ale míč nedoletěl, zastavil se jen o domácího beka.
12'
Dennis Geiger si dobře pokryl míč tělem. Díky této dovednosti vybojoval pro hosty výhodu rozehrávky míče. Byl poslán k zemi, a to nedovoleným zákrokem jednoho z domácích.
10'
João Carlos Teixeira uběhl s míčem na noze pořádný kus cesty, což se možná projevilo i v zakončení, které nebylo příliš razantní a ani přesné.
9'
Kerem Demirbay zůstává ležet na hrací ploše po jednom ze střetů s protihráčem. Vypadá to ale, že bude v pořádku a připraven pokračovat ve hře!
8'
Andrej Kramarić v akci za Hoffenheim i podruhé. Střílel hned po převzetí přihrávky ve vápně, ale mezi tři tyče nezamířil. To mu ostatně nemusí ani tak vadit, sudí na lajně zdvihá praporek na znamení ofsajdu.
6'
Kerem Demirbay nevyslal na Schulze špatný pas, nicméně aby dosedl na nohu Schulze, tak mu ještě nějaký ten kousek chyběl. Míč se nakonec ocitá v zámezí.
5'
Slibně se rozjíždějící akce červenobílých končí hvizdem pomezního sudího, neboť nachytal domácí v ofsajdovém postavení.
4'
Andrej Kramarić si připisuje první střelu za Hoffenheim. Pálil z větší vzdálenosti, ale domácí branku v žádném případě neohrozil. Střelu nasměroval výrazně mimo tyč. Matheus se natahoval zbytečně.
3'
Domácí zřejmě budou pokračovat v náporu. Braga je v držení balónu i nyní a snaží se přejít přes polovinu hřiště.
1'
Neskutečný nástup domácích do utkání! Po autovém vhazování se k míči dostal João Carlos Teixeira, jenž poslal pozemní centr do pásma, ten ale ještě neprošel. Míč se poté na hranici vápna odrazil k MARCELU GOIANOVI, který ač nenápadnou, tak na centimetr přesnou střelou našel dolní růžek hostující branky – 1:0!
1'
Úvodního výkopu se zmocnili domácí hráči, kteří zkusí svatyni soupeře ohrozit jako první.
1'
Oba týmy se již nachází na hrací ploše. Hosté v tmavomodrých dresech, domácí poté v červenobílé kombinaci.
Sestavy jsou známy, vše se zdá připraveno, zápas, který může dost napovědět o tom, kdo nakonec ze skupiny C postoupí, může začít za necelých deset minut!

SC Braga: Matheus – Jefferson, R. Silva, Ri. Ferreira, Goiano – N. Vukčević, Danilo, Fransérgio – J. C. Teixeira, Paulinho, Esgaio.
Náhradníci: A. Moreira – Mahgoub, Xadas, A. Horta, F. Martins, B. Viana, Dyego Sousa.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Nordtveit, Demirbay, Grillitsch – N. Schulz, Zuber, Amiri, Vogt, Kramarić – Geiger, S. Posch.
Náhradníci: Kobel – Bičakčić, Rupp, Uth, Szalai, Gnabry, Ph. Ochs.

Rozhodčí: Marriner – Child, Betts.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.