Konec. Domácí Osasuna hodně překvapila, s letos silnou Malagou hrála přinejmenším vyrovnaný fotbal, do zakončení se dostávala více. Hosté sice lépe kombinovali a více drželi míč. Z optického hlediska měla Malaga sice značnou převahu, tu ale nedokázala zužitkovat. Pro dnešek je to vše, příště se budu těšit na shledanou.
90+3
Nano vystřelil z přímého volného kopu mimo. Tohle zakončení patřilo k těm méně povedeným.
90+2
Rozhodčí Javier Estrada Fernandez ukázal žlutou kartu Jeremymu Toulalanovi z Malagy.
90+2
Domácí si vybojovali ve vyhecovaném závěru rohový kop. Domácí fandové ženou svůj tým k výhře!
90+1
Sisi svou střelou z dálky netrefuje branku.
90
Běží nastavení, sudí se rozhodl pro tři minuty. Dokáže jeden či druhý z obou soupeřů rozhodnout v závěru?
89
Onwu se dostal ke střele ze střední vzdálenosti, Caballero ale jeho pokus kryje!
88
Stejně tak je potrestán za svůj zákrok i domácí bek Arribas.
87
Raoul Loe dostal žlutou kartu za faul na Toulalana.
87
Trenér Jose Luis Mendilibar (Osasuna) střídá. Odchází Enrique Sola, místo něj se na hřiště podívá Manu Onwu.
85
Sisi uviděl žlutou kartu za taktický faul, který zabránil rychlému útoku Malagy.
84
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Osasuna bude kopat rohový kop.
84
Cejudo se dostal ke střele, Caballero ale kazí domácím radost!
82
Střídání (Malaga). Odejde Isco, příjde Duda.
82
Osasuna rozehraje rohový kop.
81
Sola se nebojácně probíjel přes obranu hostů, ta mu ale nedovolila, aby jeho střelecký pokus prošel na branku.
80
Za hosty se do zakončení dostali Eliseu a Isco, ani jeden se ale nedokázal prosadit.
77
Domácí si vybojovali další rohový kop, Malaga ho ale s přehledem ubránila. Dočkají se fandové gólu v závěru utkání?
76
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Timor a nahradí ho Oier.
75
Isco se po krásné kombinaci Malagy dostal k zakončení, jeho pokus ale míjí levou tyčku Fernandezovy branky.
71
Hosté střídají, odejde Javier Saviola, nahradí jej Roque Santa Cruz.
70
Střídání. Ze hřiště odchází Roland Lamah, místo něj příjde Roberto Torres.
69
Timor pálí nepřesně, Caballero neměl práci.
68
Hosté ale hrají poslední minuty velmi špatně. Po rohu Malagy se do brejku dostali domácí. Ze svého rychlého brejku ale vytěžili jen rohový kop.
67
Rohový kop bude zahrávat Malaga.
65
A další postavení mimo hru. Rozhodčí Javier Estrada Fernandez přerušuje hru, do nadějné pozice se dostával Francisco Portillo Soler (Malaga), byl mu však odpískán další z mnoha ofsajdů v posledních minutách.
63
Lamah se po domácí pěkné kombinaci ale nachází za obranou hostů a je tak pískán ofsajd.
62
59
Tři ofsajdy domácího týmu ve velmi krátké době, pomezní sudí začíná být neoblíbeným u místních fandů.
56
Byl odpískán ofsajd. V něm byl Enrique Sola.
56
Arribas nebezpečně hlavičkuje, Eliseu míč odvrací. Domácí se nadechují k velkému a pro někoho i překvapujícímu náporu...
55
52
Přímý souboj Cejudo Caballero vítězí hostující gólman, který nepovolil domácím otevřít skóre!
51
Lamah míjí branku, stav se nemění.
49
I druhá půle začíná s míčem převážně na kopačkách hráčů Malagy, otázka zůstává stejnou. Dokáží se hosté prosadit?
46
Poločas u konce, stav bezbrankový. Na hostech je vidět menší krize, kterou Malaga poslední dobou prochází, především v ligových zápasech hodně bodů ztrácí v poslední době. Druhá půle začne cca v 17:00.
45
Damia netrefuje branku svou dalekonosnou ranou.
43
Hosté vybojovali rohový kop po obléhání branky domácích.
41
Velezkušený ex-reprezentant Toulalan zkusil své štěstí, branku Fernandeze ale netrefuje. Dočkají se fandové domácí Osasuny gólu do poločasu, nebo se prosadí hosté?
35
Malaga sice kombinuje po křídlech i na středu pole, prosadit se přes obranu domácích je dnes ale zatím hodně obtížné.
30
Damia potrestán žlutou kartou.
29
Obránce Nano se dostal ke střele z dobrých pětadvaceti metrů, míč jen těsně přelétává břevno Caballerovy branky!
28
Malaga prokazuje zkušenost, kterou prokazuje i v Lize Mistrů. Hosté jsou aktivní, domácím se snaží nedat žádný prostor.
24
Cejudovu střelu kryje pozorný Caballero.
23
Hosté mají zatím 55% držení míče. Osasuna zatím ale pozorně brání.
19
Rozhodčí Javier Estrada Fernandez přerušuje hru. Do nadějné pozice se dostával Roland Lamah, byl mu však odpískán ofsajd.
16
Cejudo teď mohl poslat domácí do vedení, jeho nadějnou střelu ale zblokoval Weligton.
15
Malaga zatím drží balon s větším klidem a pohodou, do šancí se ale na rozdíl od úvodu utkání dostává obtížněji.
9
Camacho hlavičkuje mimo.
5
Osasuna ve velké šanci, Sola z bezprostřední blízkosti selhal! Utkání zatím nabízí dynamický fotbal s příležitostmi na obou stranách.
4
Prtillo střílí ze zajímavé pozice z hranice velkého vápna, balon jde ale mimo!

CA Osasuna: Fernandez - Nano, Flano, Arribas, Damia - Loe, Timor, Lamah, Sisi, Cejudo - Sola.

Málaga CF: Caballero - Eliseu, Weligton, Demichelis, Gamez - Camacho, Toulalan, Sanchez, Isco, Soler - Saviola.

Rozhodčí: Javier Estrada.
1
Dočká se poslední Osasuna povzbuzující výhry nad Malagou, která letos hraje Ligu Mistrů, nebo zvítězí v tabulce lépe postavený tým? To vše na onlajnech od 16:00...
Malaga je ve zcela jiné situaci. Dnes bude jasným favoritem, mimo jiné i proto, že letos úspěšně válčí v Lize Mistrů. Z posledních šesti zápasů vyhrála dvakrát, to bylo právě ve slavné soutěži 1:0 doma s AC Milán, druhá výhra byla v rámci španělského poháru - při výhře 4:3 venku s Cacerenem. Poté v lize dvakrát překvapivě prohrála - 1:2 s Vallecánem a stejným výsledkem, taktéž doma, se S. Sebastianem.
Domácí Osasuna je na samém chvostu Primera Division, za jedenáct kol nasbírala pouhopouhých osm bodů. Zatím vyhrála jen dvakrát, její skóre je záporné - 11:15. Na svého dnešního soupeře ztrácí deset bodů. Z posledních šesti zápasů vyhrála jen jednou, a to v posledním zápase, to když zničila domácí Expanyol Barcelona 3:0!
Příjemné odpoledne s fotbalem. Předvede nám střetnutí domácí Osasuny proti Malaze gólovou přestřelku? Pojďme se podívat blíže na oba soupeře.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.