Je tu konec zápasu 17. kola španělské ligy mezi Elche a Málagou. Nakonec jsme sledovali pořádné drama a to i přesto, že domácí hráli půl hodiny bez vyloučeného Suáreze. Fotbalisté Elche byli v dnešním zápase rozhodně aktivnější, jenže míč do brány dopravit nedokázali, a tak prohráli 0:1. Jediný gól totiž již v 6. minutě hry zaznamenal hostující Ignacio Camacho.
90+4
Po centru do vápna se domácí již k zakončení nedostali a je tu konec zápasu.
90+4
Roh pro domácí, ve vápně je i gólman Toño!
90+3
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Duda, přichází Roque Santa Cruz.
90+2
Domácí Coro zkoušel nafilmovat pád ve vápně soupeře a dostává žlutou kartu.
90+2
Domácí nyní zoufale obléhají vápno soupeře, do zakončení se ale dostat nemohou.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
90
Již se hraje poslední minuta normální hrací doby. Míč je stále na polovině domácích.
89
Míč mají nyní ve své moci hosté a znovu dělají vše pro to, aby zápas dohráli na polovině soupeře.
88
Na hranici vápna nyní Camacho srazil Cora, faul se ale nepíská. Následně se domácí dožadovali odpískání hry rukou a když se znovu pokračovalo ve hře, začali fanoušci hodně bouřit.
87
Do konce zápasu chybí přibližně něco okolo pěti minut, domácí zkoušejí poslední zoufalé pokusy o útočení.
86
Hostům se nadále daří držet balon daleko od vlastní brány. Nyní to budou mít domácí již opravdu velmi složité.
84
Do křížku se nyní dostali oba kapitáni a následně oba dostávají také žlutou kartu. Žlutá tedy pro Albacara a Dudu.
84
83
Hosté se samozřejmě snaží s blížícím se konce zápasu šetřit čas. Zatím se jim to daří, hraje se na polovině Elche.
82
Na vlastní polovině nyní zbytečně fauloval domácí Sánchez a dostává žlutou kartu.
81
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Rubén Pérez, přichází Aarón Ñíguez.
80
U míče jsou již znovu hosté. Domácím jakoby trochu došla šťáva.
79
Střídající Angeleri se až příliš důrazně snažil získat balon a po jeho faulu ve vápně Elche budou rozehrávat domácí.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Francisco Portillo, přichází Marcos Angeleri.
77
Hosté šli nyní ve čtyřech proti třem bránícím hráčům. Do zakončení se nakonec dostal Duda, jenže jeho ránu z úhlu gólman Toño skvěle pokryl.
76
Domácí ale nadále sympaticky i v deseti vzorně bojují a chtějí s výsledkem něco udělat. Závěr utkání bude ještě zajímavý.
75
Po rohovém kopu hostů se k míči dostali domácí a také oni zkusili rychlý protiútok. V permanenci musel být gólman Caballero, který nejprve v důležitou chvíli vyrazil centr a následně také odkopl míč mimo pokutové území.
75
Po rychlé akci hostů musel centr z levé strany hlavou na roh odehrát Albacar.
74
Domácí budou muset začít otevírat hru a naopak hosté to budou zkoušet rychlými protiútoky. Uvidíme, kdo bude nakonec šťastnější.
73
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Richmond Boakye, přichází Cristian Herrera.
73
Hosté se snaží držet více balon a zatím jim to celkem vychází. Hraje se v okolí půlící čáry.
72
Po rohu se domácí k zakončení nedostali. Míč se dostal na druhou stranu k Sánchezovi, ani jeho centr ale nebyl přesný.
71
Gámez v souboji o balon upadl a míč skončil v zámezí. Následuje rohový kop.
70
Hraje se opět ve středu pole. Tempo zápasu je ale výrazně vyšší než v prvním poločase.
68
Rychlý útok hostů skončil hodně záhy, když byl do ofsajdové pasti lapený Juanmi.
67
Domácí se nadále i v deseti sice snažil, jenže obraz hry se změnil a nyní jsou více u balonu i hosté.
66
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Fidel, přichází Sergio Mantecón.
64
Teď ale kopali přímý kop z levé strany domácí, hlavičkující Boakye poslal míč nad bránu.
63
V posledních minutách hodně planou emoce a více se diskutuje s rozhodčím než se hraje.
62
Na trávníku se ocitl Antunes, rozehrávat budou hosté.
61
Teď už to budou mít domácí asi velmi těžké. Ve druhém poločase byli sice hodně aktivní, jenže hra v deseti je asi hodně srazí a budou muset myslet i na defenzivu.
60
Jenže teď jim hodně ublížil Damián Suárez, který nesmyslně doslova přepálil Camacha a po druhé žluté kartě dostává červenou!
60
Domácí nadále bojují proti tomu, aby v dnešním zápase nezískali ani bod.
58
Obrovská šance hostů! Duda nyní z levé strany poslal míč na malé vápno přímo na kopačku střídajícího Samuela, ten ale v gólové pozici poslal míč nad bránu!
57
Po dlouhých diskuzích ohledně zdi domácího týmu se ke střele nakonec odhodlal Duda, míč ale poslal právě do zdi.
56
Teď byl ale odpískaný faul proti domácím a hosté budou mít velmi dobrou šanci navýšit své vedení.
55
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Pedro Morales, přichází García Sánchez Samuel.
54
Poprvé ve druhém poločase se hosté na delší dobu dostali k balonu, jenže Duda se soustředil hlavně na pád na hranici vápna a přestal hrát. Nakonec z toho není ani standardka pro hosty.
53
Výrazný tlak domácích nadále pokračuje. Fotbalisté Elche po změně stran opravdu hodně ožili a snaží se s výsledkem něco udělat.
52
Domácí FIdel se nyní pokoušel udržet balon na hrací ploše. Přestože se hodně snažil doběhnout rychlý balon, skončil s ním až v zámezí.
51
Po rychlém protiútoku se do šance dostal Juanmi. Zkoušel z přední tyče zakončit patičkou, míč ale poslal mimo.
50
Nedisciplinovaní fanoušci Elche nyní domácí připravili o zajímavou šanci. Jenže hodili na trávník druhý balon a rozhodčí přerušil hru.
49
Ani tento roh ale výraznější šancí neskončil, hraje se nadále na polovině Málagy.
49
Hosté jsou nadále pod velkým tlakem. Na další roh nyní odvrátil balon Antunes.
48
Domácí Albacar nyní zahrával rohový kop z levé strany. Po jeho pasu do vápna se ale nikdo ze spoluhráčů k zakončení nedostal.
47
Po centru do vápna musel nyní zasahovat Sergio Sánchez. Hosté jsou v úvodu druhé půle pod tlakem.
46
Domácí to v úvodu druhé půle zkusili dlouhým nákopem až do vápna soupeře, kde byl ale připravený gólman Caballero.
46
Hráči se již pomalu vracejí zpět na trávník. Zápas bude pokračovat druhým poločasem.
Druhý poločas začne přibližně v 21:31.
Je za námi první poločas zápasu mezi Elche a Málagou. Spokojenější budou určitě hosté, kteří se hned v 6. minutě dostali do vedení díky povedené standardce a zakončení Camacha. Domácí pak byli v dalším průběhu první půle aktivnější, jenže do zakončení se dostávali jen velmi těžko. Pokud budou chtít se zápasem něco udělat, budou muset ještě o něco přidat.
Hlavní rozhodčí Del Cerro nic nenastavil a hned po uplynutí pětačtyřiceti minut ukončil první půli.
45
Ten dlouhým nákopem poslal míč na polovinu Elche, kde se první půle dohraje.
45
Začala poslední minuta první půle, míč má momentálně ve své moci gólman Caballero.
44
Rychle se blíží závěr poločasu. V první půli se určitě moc nastavovat nebude.
43
Hosté zkoušejí v závěru poločasu spoléhat na rychlé protiútoky, zatím se jim to ale moc nedaří.
42
Domácí měli další zajímavou šanci. Po přímém kopu z pravé míč propadl až na zadní tyč a přestože někdo balón možná lehce tečoval, skončil nakonec v rukavicích gólmana Caballera.
41
Hosté se pokoušeli svého soupeře překvapit dlouhým nákopem za obranu, v ofsajdu se ale ocitl Juanmi.
40
Domácí jsou nadále o něco aktivnější, jenže přestože hodně drží balon, do šancí se dostávají jen velmi obtížně.
39
S centrem do pokutového území si v pohodě hostující obrana poradila a odvrátila míč mimo vápno.
38
Po další zajímavé útočné akci nyní raději Antunes odehrál balon v nouzi na roh.
37
Domácí jsou znovu u míče a již opět hledají skulinku v defenzivě soupeře.
36
Velkou šanci měl nyní domácí Coro, který si naběhl až do vápna soupeře. Dobře dostal míč, jenže byl už moc blízko k brankáře, který dokázal míč pokrýt.
35
Čas nadále rychle plyne a začíná se blížit konec první půle, u míče jsou nadále více domácí.
33
Míč se nadále nejčastěji pohybuje ve středu pole. Nedá se říci, že by jedno nebo druhé mužstvo bylo výrazně lepší.
31
Centr do pokutového území odvrátila hostující obrana na rohový kop.
30
Jesús Gámez stáhl za ruku k zemi unikajícího protihráče a také on nyní dostává žlutou kartu.
29
Hráčům Elche se nadále moc nedaří. Sice hodně drží balon, přímou střelu na bránu ale dnes ještě nezaznamenali.
28
Žlutou kartu dostává Damián Suárez. Rozehrál přímý kop příliš brzo, což se nelíbilo hlavnímu rozhodčímu.
27
Žlutou kartu dostává Ignacio Camacho, který na vlastní polovině poslal k zemi unikajícího protihráče.
27
Na trávníku se sice ocitl Rubén Pérez, bude z toho ale jen autové vhazování pro hosty.
26
Čas rychle plyne a máme za sebou více než polovinu první půle. Domácí se nadále nemohou dostat až do zakončení.
24
O rozehrávku se postaral gólman Caballero, po jeho dlouhém odkopu se ale k míči znovu rychle dostali domácí.
23
Na hranici velkého vápna byl faulovaný Weligton, míč tak budou mít fotbalisté Málagy.
22
Domácí to budou mít dnes asi hodně těžké. Po inkasování gólu nejsou očividně vůbec v pohodě a hraje se jim velmi těžko.
21
Na pravou stranu si na dlouhý pas zabíhal Suárez, míč byl ale nakonec až moc dlouhý a skončil v zámezí.
20
Hráče Elche nadále hodně drží balon, jenže do zakončení se zatím ani zdaleka nedostávají.
19
Hosté zatím ve velké pohodě kontrolují své jednobrankové vedení.
17
Gólman Toño nyní vyrazil daleko do pole proti balonu a málem celou situaci nezvládl. Nakonec si ale míč pustil za sebe a nechal ho odskákat až do vápna. Poté rozehrál na pravou stranu na Suáreze.
16
Se stříleným centrem měl gólman Caballero problémy, míč ale nakonec dokázal vyrazit mimo vápno. Následná dorážka Cora mířila jen vedle brány.
15
Teď budou mít ale šanci zahrávat přímý kop domácí. Je to podobná pozice jako na druhé straně, když padl gól.
14
Už se zdálo, že se Juanmi dostane do samostatného úniku skoro až z poloviny hřiště, míč ale zastavil Pelegrín.
13
Hraje se nyní znovu jen ve středu pole. Hráči Elche sice více drží balon, chybí jim ale moment překvapení.
12
Domácí ale znovu získali balon a již se snaží založit další útočnou akci.
11
Míč se nyní dostal až k domácímu gólmanovi Toñovi, ten ale nepřesně rozehrál a míč poslal do zámezí.
10
Hráči Elche se snaží s výsledkem něco udělat, zatím se jim ale vůbec nedaří. Hraje se nejvíce v okolí půlící čáry.
8
Domácí sice rychle získali balon, jenže kvůli vlastním nepřesnostem v rozehrávce o něj znovu rychle přišli.
7
U míče jsou znovu hosté a zahrávají další standardku, tentokrát je to ale jen z půlící čáry, takže pro Toña nehrozí zatím žádné nebezpečí.
6
Málaga právě vstřelila branku!
Parádní centr Dudy usměrnil lehkou tečí hlavou na zadní tyč IGNACIO CAMACHO. Gólman Toño neměl proti zcela osamocenému zakončujícímu hráči žádnou šanci – 0:1!
6
Na levé straně byl nyní faulovaný hostující kapitán Duda a je tu zajímavý přímý kop pro Málagu.
5
Po centru na přední tyč se z těžké pozice snažil něco vymyslet Botía, jenže byl pokrytý obranou a následně byl proti domácím odpískaný faul.
4
Domácí se dostali s míčem až do vápna soupeře, nakonec je z toho rohový kop.
3
Domácí jsou znovu u balonu a postupným útokem se snaží přiblížit k bráně soupeře.
2
Jako první se k zakončení dostali ale domácí. Z velké dálky zkusil vypálit Rubén Pérez, míč z jeho kopačky šel ale hodně mimo.
1
Hned při prvním nákopu na polovinu Elche fauloval Botía a bude tady standardka pro hosty. Je to ale hodně daleko od brány, kterou střeží Toño.
1
O výkop se postarají hosté. Ti mají dnes tmavě modré dresy, domácí mají tradiční bílozelenou kombinaci.
Hráči obou týmů právě nastupují na hrací plochu, utkání by mělo začít včas, tedy ve 20:30.

Elche CF: Toño – D. Suárez, Botía, Pelegrín, Albacar (C) – Gil, R. Pérez, Coro, C. Sánchez, Fidel – Boakye.
Náhradníci: M. Herrera – Sapunaru, Rivera, Ñíguez, J. Márquez, Generelo, C. Herrera.

Málaga CF: Caballero – Gámez, Sergio Sánchez, Weligton, Antunes – Portillo, Tissone, Morales, Camacho, Duda (C) – Juanmi.
Náhradníci: Kameni – Santa Cruz, Angeleri, Ferreira, Anderson, Darder, Samuel.

Rozhodčí: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.
Vzájemná bilance
Oba týmy toho proti sobě v posledních letech moc neodehrály. Naposledy se střetly v druhé nejvyšší soutěži v roce 2008 a i v předešlých zápasech pravidelně platilo, že se z výher vždy radoval tým, který byl v zápase v domácím prostředí.
Elche CF
Domácí Elche v letošní sezoně nováčkem Primera Division. Cílem klubu je pro letošní sezonu samozřejmě vyhnout se bojům o záchranu. Nyní po šestnácti kolech mají fotbalisté Elche náskok na sestupové příčky čtyři body a cílem týmu před dnešním zápasem je pochopitelně bojovat o tři body.
Málaga CF
Hostující fotbalisté Málagy patřili v posledních dvou sezonách k tomu nejlepšímu, co španělská liga mohla nabízet. Pravidelně bojovali o účast v Lize mistrů a navíc předváděli výborný fotbal. V průběhu loňské sezony se ale klub dostal do velkých finančních problémů a nakonec byl rád, že mohl letos vůbec hrát Primera Division. Vzhledem k těmto skutečnostem jsou ambice klubu výrazně nižší než v minulých letech. Po šestnácti kolech má Málaga na svém kontě sedmnáct bodů a je třináctá.
Dobrý páteční večer všem fotbalovým fanouškům při sledování online reportáže ze zápasu španělské nejvyšší soutěže mezi domácím Elche a hostující Málagou. Čeká nás souboj dvou týmů z dolní poloviny tabulky. Domácí jsou před dnešním zápasem čtrnáctí a hosté jsou se stejným bodovým ziskem jen díky skóre na třináctém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.