Dnešní zápas je za námi. Sevilla zde potvrdila roli favorita a odváží si zaslouženě 3. body z dnešního utkání. Domácí se, ale nemusí za nic stydět, předvedli výborné utkání s mnoha šancemi, k jejich škodě jim však chybělo trochu štěstíčka v zakončení.
90+5
90+4
Nicolas Pareja ještě v závěru trefuje horní tyč Casillovy branky.
90+2
Nejde to a nejde. Domácí se snaží ještě v závěru urvat alespoň bod z dnešního zápasu, ale obrana hostů pracuje na výbornou a domácí k ničemu většímu nepouští.
90+1
Čtvrtý rozhodčí ukazuje, že se budou nastavovat tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Alex uvidí žlutou kartu za předchozí šlapák.
89
Vidal teď nepromněnil obrovskou příležitost na vstřelení gólu, když se k němu odrazil míč. Jeho střela byla velice razantní, ale postrádala přesnost, a tak domácí stále drží naději na vyrovnání.
88
Iborra mohl přidat další gól, ale jeho krásnou střelu likviduje skvělým zákrokem Casilla.
85
Jordán rozehrál rohový kop, ale obrana hostů se bez větších problémů ubránila.
84
Vázquez teď vybojoval roh pro svůj tým.
83
Hosté střídají také naposled. Ze hřiště odchází Coke, kterého nahradí Figueiras.
82
Deulofeu šel jeden na jednoho proti Alvaru, ale druhý jmenovaný předvedl skvělý obranný zákrok a vystavil tak stopku útočníkovi Sevilly.
81
A je tu další střídání. Ze hřiště odchází unavený Paco Montanes, kterého nahradí Jairo Morilla.
79
Ever Bamega se rozhodl pro individuální akci zakončenou nepřesnou střelou.
77
Nový hráč na hřišti Gerard Deulofeu se tlačí do zakončení, ale zatím pozorná obrana domácích jeho průniky kryje.
75
Sevilla bude zahrávat rohový kop.
73
Nastal čas pro vystřídání. Unavený Victor Vitolo odchází ze hřiště. Místo něj nastupuje Gerard Deulofeu .
73
Střídání. Denis Suarez (Sevilla) dnes dobojoval, nahradil ho Ever Banega (Sevilla).
72
Fernando Navarro uvidí za nevybíravý zákrok na protihráče žlutou kartu.
71
García měl na kopačkách vyrovnání, ale pohotový zákrok Barbosy teď zachránil hosty.
71
Nyní se naskytl prostor pro vystřídání. Abraham Gonzalez ( je hráč, který hřiště opouští. Nahradí ho Joan Jordan
69
Denis Suarez se pokoušel najít svého spoluhráče v pokutovém území. V cestě mu ovšem stála soupeřova obrana, která centr zneškodnila. Míč končí za brankovou čarou a Sevilla ho pošle zpět do hry od rohového praporku.
66
Espanyol teď vyvíjí velký tlak. Dočkáme se vyrovnání?
64
Victor Sanchez hokejovým bodyčekem odpálil Suareze a uvidí žlutou kartu.
61
Espanyol právě vstřelil branku!
Domácí se přece jenom dočkali. Víctor Sánchez našel skvělým centrem na zadní tyč volného CHRISTIANA STUANIHO, jenž krásnou hlavičkou snižuje na 1:2.
58
Nastal čas pro vystřídání hráčů. Salva Sevilla (Espanyol) nám už víc nepředvede. Lucas (Espanyol) je ten hráč, který do zápasu naskočí.
57
Sevilla právě vstřelila branku!
A je tu druhý gól. Standardní situaci sehrál na výbornou Denis Suarez, jenž našel přesným centrem hlavu VICENTA IBORRY, který již neměl problém přesnou hlavičkou překonat nemohoucího golmana.
56
Francisco Casilla vyběhl z branky a zfauloval Baccu. Hlavní rozhodčí neváhal a vytáhl žlutou kartu.
56
Victor Alvarez hledal svým centrem někoho ze svých spoluhráčů, obrana hostů však bez větších problémů odvrací.
54
Druhý poločas je zatím přesný opak toho prvního.. Hraje se především ve středu hřiště, bez šancí.
50
Domácí do druhého poločasu vstoupili o něco lépe, ale do větší šance se zatím nedostali.
47
Fernando Navarro se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti, jeho střele však scházela potřebná razance.
46
První půle je za námi. Zatím můžeme sledovat poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou strannách. Domácí, ti měli svou největší šanci již v deváté minutě utkání, kdy kapitán týmu Garcia trefil pouze tyč odkryté brány. Hosté, ti dokázali alespoň jednu ze svých šancí využít a to ve 34. minutě kdy Carlos Bacca otevřel skvělou střelou z první skóre dnešního zápasu. Druhá půle začne přibližně v 0:00.
45+2
45
Bude se nastavovat jedna minuta nad rámec základní hrací doby.
44
Statistika faulů: 6:14
41
Domácí fanoušci, jsou zatím skvělí a nepřestávají fandit svému týmu. Dočkají se vyrovnání?
38
Hraje se zatím dosti tvrdě, tentokrát se proti pravidlům provinil Alvarez, jehož faul okamžitě píská hlavní rozhodčí.
37
S. Sevilla zahrával přímý kop, ale jeho centr do pokutového území byl odvrácen obranou hostí.
35
Začíná se nám to tu přiostřovat. Victor Vitolo svým nevybíravým zákrokem trefil protihráče a po zásluze vidí kartu žluté barvy.
34
Coke obdržel skvělý pas, udělal dva rychlé kroky a poslal střílený centr do vápna. Na ten si naběhl CARLOS BACCA a z velké blízkosti neměl problém míč doklepnout za záda domácího golmana. Stav zápasu se tam mění na 0:1.
30
Diego Colotto schodil na zem Barbosu a vysloužil si tak žlutou kartu.
29
Sevilla hraje dosti agresivně, tentokrát se po faulu Krychowiaka svíjí na zemi Diego Colotto.
28
Garcia se už vrátil do hry a hned se může zapojit do další útočné akce svého celku.
27
Domácí budou rozehrávat přímý kop.
26
Pareja šel do souboje dosti nevybíravě a může být rád, že neuvidí žlutou kartu. Garcia, jenž leží na zemi bude muset být ošetřován.
24
Hosté se řítili ve čtyřech proti tříčlenné obraně domácích, ale Denis Suaréz se zachoval sobecky a místo přihrávky volil střelu, která se mu vůbec nepovedla.
22
Hra se nám teď přesunula do středu hřiště.
20
Zatím můžeme sledovat poměrně vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách.
19
Abraham Gonzalez se provinil proti pravidlům a může být rád, že neuvidí žlutou kartu. Hosté, tak mají výhodu přímého kopu.
15
Coke poslal skvělý centr do vápna, ale obrana domácích odhlavičkovala míč na roh.
14
Bacca se po individuální akci dostal do dobré střelecké pozice a vystřelil, jeho střela, však byla velice nepřesná a domácí tak budou rozehrávat od brankaře.
10
Montañés vyhrál osobní souboj s golmanem Barbosou a přihrál volnému Garcíovi, ten z nějakých sedmnácti metrů trefuje pouze brankovou konstrukci prázdné branky. Tak to je velká škoda pro domácí. Tohle měl být gól!
9
Vitolo si narazil se Suarézem a nechybělo málo a hosté mohli otevřít stav utkání. Ke smůle hostů střelu Vitola ještě tečoval jeden z obránců na roh.
6
Chyby v rozehrávce hostí mohl využít Sergio García, ale obrana Sevilly se včas vrátila a míč mu v posledním okamžiku odkopla.
5
Navarro poslal nedovoleně soupeře k zemi, a domácí tak budou zahrávat přímý kop.
4
Vidal se prohnal po levém křídle a následně poslal zajímavý pas do šestnáctky, k jeho smůle však v šestnáctce nikdo ze spoluhráčů nebyl, a tak budou hrát domácí.
2
Salva Sevilla rozehrál rohový kop, ale vůbec se mu nepovedl a míč končí za autovou čárou.
1
Garcia hledal svým centrem někoho ze spoluhráčů, ale obrana hostů odvrací na roh.
1
Domácí celek dnes nastupuje v dresech modro bílých, hosté ti hájí červenou barvu.
1

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, Álvaro González, V. Álvarez – Montañés, Abraham González, Sevilla, V. Sánchez, Stuani – S. García (C).
Náhradníci: Pau – Mattioni, R. Rodríguez, Álex, Jordán, Vázquez, Morilla.

Sevilla FC: Barbosa – Coke, Pareja, Carriço, F. Navarro (C) – Vitolo, Krychowiak, Suárez, Iborra, Vidal – Bacca.
Náhradníci: S. Rico – Figueiras, J. Reyes, Banega, Aspas, Deulofeu, Trémoulinas.

Rozhodčí: Alberto Undiano – Roberto Díaz, Jesús Zancada.

Sevilla FC

Sevilla se v minulém ročníku španělské nejvyšší soutěže umístila na pěkném pátém místě, které ji zajistilo, přímý postup do skupin Evropské ligy. V úvodním kole tohoto ročníku španělské ligy však narazila na silnou Valencii, která Sevillu obrala o body až v závěru utkání, kdy v 88. minutě srovnal Lucas Orban. Aktuálně se Sevilla nachází na 10. místě.
Espanyol Barcelona

Espanyol Barcelona se v minulém ročníku španělské nejvyšší soutěže po ne příliš dobrém závěru sezony umístila na čtrnáctém místě s celkovým ziskem bodů 42. Do letošní sezony vstoupila smírně, remízou s Almerií. Dokáže dnes Barcelona vybojovat první tři body?
Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci dalšího kola španělské Primera División na sebe narazí celky Espanyol Barcelona a Sevilla FC. Úvodní výkop je na Estadi Cornellà-El Prat, tedy domovském stánku Barcelony, naplánován na 23:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.