To je z tohoto online přenosu vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy na počtenou.

Držení míče 64% : 36%
Střely na branku 1:6
Rohové kopy 3:3
Fauly 12:17
Je tady konec! Takto se hraje o záchranu! Granada byla trpělivá a díky zaslouženým třem gólům nakonec rozdrtila San Sebastian 3:0. Na góly jsme čekali až do druhé půle, nejprve se v 74. minutě po krásné akci prosadil El Arabi, kterého následoval o pět minut později Ibaňez. Poslední branka stála opravdu za to. Rochina napřáhl z obrovské dálky a překonal brankáře Zubikaraie potřetí. Granada tak získala velice důležité tři body, které ji možná pomůžou k záchraně v nejvyšší španělské fotbalové soutěži.
90+1
90
Nastavovat se bude jedna minuta.
90
Po jednom ze soubojů zůstává na trávníku ležet Carlos Vela.
88
Granada právě vstřelila branku!
Tak to byla fotbalová nádhera! Hosté se zaslouženě dostávají do tříbrankového vedení. RUBÉN ROCHINA obral na polovině hřiště svého soupeře o balon a okamžitě vyslal na branku parádní střelu, který překvapila brankáře Zubikaraie a nakonec skončila v brance. Nádherný gól v podání španělského útočníka – 0:3.
86
Finální střídání na straně Granady. Javi Márquez opouští trávník, kde jej vystřídá Ruben Pérez.
85
Po tvrdém zákroku zezadu vidí zaslouženě žlutou kartu Márquez.
82
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Martínez, přichází Eneko Capilla González.
81
Trenéru Granady José Ramónu Sandovalovi se skvěle vyplatilo střídání Ibaňeze, který jednu branku vstřelil a na další asistoval. Díky němu se Granada přiblížila k záchraně.
79
A je to tady, Granada přidává druhý gól! Chybu v obraně využil střídající ROBERT IBAŇEZ, který přidal k asistenci i vstřelenou branku, když jeho zblokovaná střela přelobovala brankáře Zubikaraie. Hosté vedou již 2:0!
78
Domácí se však nevzdávají a začínají svého soupeře tlačit.
76
Granada je vstřelenou brankou nabuzena a zdá se, že bude chtít přidat ještě pojišťující gól.
74
Hosté se dočkali a po parádní akci otevírají skóre! Robert Ibaňez se krásně uvolnil a poslal před branku přihrávku na úplně osamoceného YOUSEFFA EL ARABIHO, který prázdnou brankou nepohrdl a vstřelil velice důležitou branku pro svůj tým, který může dopomoci k záchraně v nejvyšší španělské soutěži.
73
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Piti, přichází Fran Rico.
71
Sevilla v souboji s Almerií otočila nepříznivý výsledek a vede 2:1. Tento stav vyhovuje Granadě, která také s Almerií bojuje o záchranu ve španělské Primera Division. Další sestupem ohrožený celek La Coruňa vede doma 1:0 s Levante.
70
Agirretxe si pěkně narazil s Velou, ale jeden z obránců balon srazil na roh.
68
I v 68. minutě je stav utkání stále bezbrankový. Hra je vyrovnaná, uvidíme, komu se podaří vstřelit první branku.
66
Střela Xabiho Prieta také nenašla cíl.
65
První změnu ve svém kádru udělal manažer David Moyes. Finnbogasona vyměnil za Imanola Agirretxeho.
64
Granada udělala první změnu. Hřiště opustil Lass Bangoura, kterého nahradil Robert Ibaňez.
63
Bývalý hráč Realu Madrid Sergio Canales si našel odražený balon, ale střela z voleje mu vůbec nesedla.
62
Canales vyslal z přímého kopu velice nebezpečný centr, s kterým si však Fernández s přehledem poradil.
59
Přímý kop Pitiho skončil mimo Zubikaraiovu svatyni.
58
Po faulu Vely se k balonu opět vrátí hráči Granady.
57
Bangoura dostal přihrávku pouze do ofsajdu.
53
Granada i nadále hrozí z protiútoku, přes obranu Sebastianu se ale nezvládá gólově prosadit.
52
Castro se pokusil z úhlu ohrozit bránu Granady, ale nastřelil pouze boční síť.
51
Na obou stranách dochází k mnoha nepřesnostem, díky čemuž vidíme zatím poněkud "nemastný, neslaný" zápas.
48
Nyom podrazil Castra, domácí rozehrají přímý kop kousek od šestnáctky Granady.
47
Piti sice zamotal hlavu obráncům, ale vyslal před bránu nepřesný centr.
46
Obrana se ubránila, ale pouze za cenu dalšího rohového kopu.
46
Hosté rychle vlétli na polovinu domácích a vybojovali roh. Ten si vezme na starosti Piti.
46
Hráči obou týmů se opět seskupili na trávníku, druhý poločas začne za malý moment.
První půle mezi San Sebastianem a Granadou je za námi. Domácí byli v úvodních 20 minutách lepším celkem, ale branku nevstřelili. Poté se do hry více dostali zachraňující se hosté, kteří si vypracovali několik šancí, ale ani oni se nedokázal prosadit. Proto oba celky odešly do šaten za bezbrankového stavu.
45
45
Velká šance Granady! Přímý kop Juana Carlose propadl celým vápnem až do branky, ale Zubikarai předvedl pohotový zákrok a míč vyrazil do bezpečí.
42
Gólman San Sebastianu Zubikarai ani tentokrát nemusel zasahovat po střele ze střední vzdálenosti. Granada se dostává do více šancí, ale branku ne a ne vstřelit.
40
Hra je v posledních minutách velice vyrovnaná, ke gólovým šancím ovšem vůbec nedochází.
37
Castro si na pravém křídle dobře zpracoval balon a z hranice vápna vystřelil na zadní tyč, jeho technický pokus výborně vyrazil brankář Fernández.
35
Z rohového kopu nevzniklo nic nebezpečného pro Zubikaraiovu branku.
34
Granada převzala otěže tohoto zápasu a začíná čím dál víc hrozit. Bangoura si opět na levé straně vápna pohrál s obráncem a poté předložil míč El Arabimu, jehož střelu z voleje obrana srazila těsně nad břevno.
32
Hosté se na delší chvíli usídlili na polovině svého soupeře a mají momentálně více ze hry.
30
Lass táhl další protiútok Granady, na jehož konci byl Piti, jeho pokus ve skluzu v poklidu zlikvidoval Zubikarai.
29
Granada opět předvedla bleskový protiútok, El Arabi přihrával před branku, ale Rochina přestřelil.
27
Střílený přímý kop Canalese gólman vyrazil pouze před sebe, ale obrana jej následně odehrála do bezpečí.
26
Bangoura zahrál kousek od vápna rukou a vidí od rozhodčího žlutou kartu.
25
Zápas se zatím odehrává ve velice vlažném tempu, zejména hosté se příliš nikam neženou a snaží se hlavně bránit.
23
Finnbogason si dobře poradil s míčem a otočil jej na Carlose Velu, centr mexického křídelníka bohužel pro domácí nenašel adresáta.
21
Ve vápně San Sebastianu došlo ke kolizi mezi brankářem Zubikaraiem a útočníkem Pitim. Oba zůstávají ležet na trávníku, zejména s Pitim to nevypadá příliš dobře.
20
Lass Bangoura se vápně uvolnil a poté se pokusil o střelu na přední tyč, branku však netrefil.
19
Granada se snaží pozorně bránit a hrozit z rychlých protiútoků. Zatím se však ani jeden nepovedl, obrana Sociedadu je totiž také bezchybná.
17
Domácím pšenka nekvetla ani po tomto rohovém kopu. Granada se však balonu zbavila, a proto jsou u něj opět modro-bílí.
16
Domácí rozehrají druhý roh v krátkém časovém sledu.
14
Poprvé se do šance dostala největší hvězda Realu Carlos Vela, jeho střela z voleje ovšem míjela pravou tyč Fernándezovy svatyně.
13
Gólman Zubikarai musel zasahovat po nepovedeném centru z levého křídla.
12
V úvodu zápasu jsou aktivnější domácí, kteří drží balon na svých kopačkách, ale do výraznější příležitosti se zatím nezvládají dostat.
10
El Arabi se opět dostal do ofsajdové pasti.
9
Domácí se poprvé dostali na dostřel branky Granady, ale centr zleva brankáře Fernándeze neohrozil.
7
Hned v 7. minutě zde máme první karetní prohřešek. Za podržení Bangoury si žlutou kartu vysloužil kapitán Xabi Prieto.
5
Hosté si po postupné kombinaci vypracovali střeleckou příležitost, ale obrana následnou střelu úspěšně zblokovala.
4
Útočník Granady El Arabi se dostal do ofsajdu.
2
Po faulu Pitiho se opět k balonu dostane San Sebastian.
1
Zápas mezi Sociedadem a Granadou odstartoval! Favoritem jsou jednoznačně domácí hráči.
1
Obě mužstva se již seřadila na hrací ploše. Utkání může začít!

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai – C. Martínez, M. González, I. Martínez, de la Bella – Vela, Prieto (C), Bergara, Canales, Castro – Finnbogason.
Náhradníci: Bardají – Zaldúa, Yuri, Elustondo, Capilla González, Agirretxe, Sanz.

Granada: R. Fernández – Nyom, Babin, Maínz (C), J. Carlos – Iturra, J. Márquez – Bangoura, Piti, Rochina – El Arabi.
Náhradníci: Olazábal – Cala, Foulquier, F. Rico, R. Pérez, Ibañez, Isaac.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Fransisco Martín (José López).
Granada

Granada je i letos zapojena do boje o záchranu v nejvyšší španělské fotbalové soutěži. Před 37. kolem se nachází na 18. místě s 31 body a od Eibaru a La Coruni ji dělí pouze horší skóre. Na Granadě je vidět, že to se záchranou myslí vážně, vyhrála totiž poslední dva ligové zápasy. Uvidíme, jak se ji bude dařit na půdě San Sebastianu.
Real Sociedad San Sebastian

Domácí celek letos zaostává za očekáváním. Po loňském umístění na 7. místě a postupu do Evropské ligy se San Sebastianu v této sezoně nedaří. Zatím se nachází až na 12. místě s 43 body, což je na takovýto klub rozhodně málo. Sociedad bude chtít napravit prohru s Barcelonou a potěšit své fanoušky výhrou proti zachraňující se Granadě.

Hlavním sudím tohoto zápasu bude Javier Estrada, jemuž budou na čarách vypomáhat Miguel Martínez a Fransisco Martín. Pozici čtvrtého rozhodčího zaujme José López.
Příjemný nedělní podvečer všem příznivcům nejvyšší španělské fotbalové soutěže! Primera División má na programu již předposlední 37. kolo, ve kterém se mimo jiné utká San Sebastian a Granada. Textovým přenosem Vás bude provázet Lukáš Konvičný.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.