Real Sociedad - Málaga: Vyrovnáno! Bod pro domácí zařídil přesnou hlavou Bautista

90+4
90+4
Poslední minuta nastavení.
90+3
Sandro Ramírez se probojoval do střelecké pozice, ale brankář jej vychytal. Dobré reflexy od Rulliho.
90+2
Asier Illarramendi bude rozehrávat volný kop. Oba týmy chtějí hrát na remízu.
90+1
Čtyři minuty se budou nastavovat nad rámec základní hrací doby.
90
V poklidném tempu se zápas dohrává, uvidíme, kolik se bude nastavovat.
89
Žlutou kartu dostává Michael Santos (Málaga CF).
88
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juan Pérez Carlos, přichází Michael Santos.
88
Sergio Canales rozehrával rohový kop, následně se k zakončení dostal Jon Bautista, ale minul branku v dobré pozici.
86
Žlutou kartu dostává Miguel Torres (Málaga CF).
85
Real Sociedad právě vstřelil branku!
A je vyrovnáno. Drobné zaváhání hostující obrany potrestal JON BAUTISTA, který dostal míč po výborném centru za brankovou čáru. Stav zápasu je 2:2. Asistence: Iñigo Martínez.
83
Sandro Ramírez rozehrával rohový kop svého celku, ale nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal přesněji zakončit.
82
Domácí brankář Gerónimo Rulli musel zasahovat po střele soupeře, hra se přelévá ze strany na stranu.
80
Jon Bautista se probojoval do zakončení, mohl vyrovnat, ale jeho ránu zablokoval velmi dobře hrající Luis Hernández.
79
Willian José se dostal do výborné střelecké pozice, ale jeho pokus končí jen o malý kousek vedle branky.
79
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Raúl Navas, přichází Jon Bautista.
78
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Keko, přichází Martín Demichelis.
75
Málaga právě vstřelila branku!
Krásná rána a hosté vedou. RECIO si míč navedl do lepší pozice, a pak už tvrdou ránou překonal brankáře domácích. Málaga se dostává do vedení po pěkné přímočaré akci. Asistence: Sandro Ramírez.
75
Carlos Kameni od své branky rozehrává volný kop po faulu soupeře. Do rozehrávky se tak zapojí hostující brankář.
73
Sandro Ramírez to nemyslel vůbec špatně, ale jeho pokus minul branku, gólman zasahovat nemusel.
72
Nově příchozí Gonzalo Castro se dostal hned do zakončení, Álvaro Odriozola Arzallus dobře zablokoval jeho pokus.
71
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Jony, přichází Gonzalo Castro.
70
Dvacet minut hry a možná ještě nějaké nastavení zbývá do konce druhého poločasu. Hraje se spíše na polovině hrací plochy, optickou převahu mají domácí.
69
Snadná práce pro hostujícího brankáře. Carlos Kameni dokázal s klidem sebrat letící míč. Domácí hrají aktivně, ale nedaří se jim vypracovat si výraznější šanci.
67
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ani tentokrát San Sebastian neskóroval, minul Mikel Oyarzabal.
66
Xabi Prieto se probojoval dobré střelecké pozice,ale branku výrazněji ohrozit nedokázal.
65
Domácí celek se zkoušel dostat do další šance, ale znovu dobře pomezní sudí vyhodnotil situaci a odmával postavení mimo hru.
64
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Carlos Vela, přichází Sergio Canales.
63
Carlos Vela místo centru tentokrát vystřelil a pořádně protáhl brankáře soupeře. Více toho ale domácí hráč nestihne.
61
Domácí celek se snaží hrát aktivněji, něco vymyslet před brankou, ale marně.
60
Asier Illarramendi rozehraje volný kop na vlastní polovině. Sledujeme takticky vedenou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
58
Carlos Vela rozehrával další rohový kop domácích, následně pálil Raúl Navas a brankář Carlos Kameni předvedl dobrý zákrok.
58
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Mikel Oyarzabal.
56
Další rohový kop pro domácí, i tentokrát rozehrávat bude Carlos Vela. Jeho centr tečoval Raúl Navas. Míč zablokoval velmi dobře Luis Hernández.
54
Sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč se odehrávají zejména na polovině hrací plochy.
53
Žlutou kartu dostává Raúl Navas (Real Sociedad San Sebastian).
52
Carlos Vela rozehrával rohový kop svého celku, ale jeho centr před branku nedokázal nikdo tečoval do branky.
51
Domácí celek se nastěhoval na útočnou polovinu, kde se snaží něco vymyslet, zatím ale marně. Obrana Málagy brání velmi dobře.
50
K vidění je poměrně mnoho faulů, a tak sudí musí často přerušovat hru. K vidění není příliš pěkný fotbal.
48
Za oba týmy hrají stále stejní hráči, během přestávky trenéři nepřipravili žádné střádání.
47
Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. V poklidném tempu se hraje úvod ve druhém poločase.
46
Iñigo Martínez rozehrával volný kop po faulu soupeře.
46
Po prvním poločase platí nerozhodný stav. Domácí se díky pokutovému kopu dostali do vedení, ale v poslední minutě hry vyrovnal Luis Hernández.
45+0
45
A je vyrovnáno! Juan Pérez Carlos trefil dobrou střelou jen břevno, a pak se míč dostal k volnému LUISI HERNÁNDEZOVI, který už měl snadnou pozici. Jeho rána do odkryté branky je gólová.
45
Hosté nakrátko rozehráli rohový kop.
45
Poslední minuta hry, uvidíme, zda se bude nastavovat. Mnoho důvodů pro přidaní několika minut rozhodčí nemají.
43
Po rychlé akci se k hlavičce dostal jeden z hostujících hráčů, ale Xabi Prieto na poslední chvíli dokázal míč odhlavičkovat.
42
V poklidném tempu se dohrává úvodní poločas, více ze hry mají domácí fotbalisté, kteří jsou aktivnější a vedou díky pokutovému kopu.
41
Obrovskou šanci domácích zastavuje hvizd sudího, postavení mimo hru, rána tak byla naprosto zbytečná.
40
Dva domácí fotbalisté mířili na jediného obránce a brankáře. Igor Zubeldia nedokázal ale přesněji přihrát na volného spoluhráče. Míč zastavil vracející se obránce.
39
Málaga zatím marně hledá cestičku, kterou by mohla překonat dobře organizovanou domácí defenzivu.
38
Úvodní poločas se dohrává, domácí San Sebastian pokračuje v aktivní hře, snaží se něco vymyslet. Zatím ale marně.
36
Domácí celek pokračuje v aktivní hře, na polovině hrací plochy dostal míč Raúl Navas, který rychle hledal spoluhráče. Pas byl ale nepřesný.
34
Hostující celek je po inkasované brance otřesený, nemůže se dostat do tempa, čehož využívají domácí a snaží se rychle přidat další gól.
31
Domácí se dostávají do vedení, z pokutového kopu se prosazuje XABI PRIETO. Poněkud se štěstím, ale to k dobře připravenému střelci patří. Bez asistence.
30
Pokutový kop pro domácí, Keko hrál v pokutovém území rukou.
30
Willian José se probojoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu brankář vyrazil na roh. Následný centr před branku odvrátila hostující obrana.
28
Málaga dostala hru od své branky do prostoru půlící čáry, ale hosté se nemohou probojovat do výraznější střelecké pozice.
27
Další postavení mimo hru, tentokrát na straně domácích. Xabi Prieto byl příliš rychlý, a tak jeho akce pokračovat nemohla.
25
Rohový kop domácích byl hodně nebezpečný, následně hlavičkoval Igor Zubeldia. Real Sociedad už zvedal ruce nad hlavu na znamení gólu, podle sudích ale míč nepřekročil brankovou čáru.
25
Domácí fotbalisté se snaží, jsou plní energie a odhodlání skórovat, ale San Sebastianu se nedaří najít mezírku, kterou by mohli vést útočnou akci.
23
Yuri Berchiche centroval před branku, tam byl jeho spoluhráč, který se rozběhl k velké akci. Tu ovšem zastavil hvizd rozhodčího na čáře – postavení mimo hru.
21
Bleskově po straně to zkouší hosté, ale domácí obranná řada byla pozorná a nenechala se překonat.
20
Dvacet minut hry je minulostí, na výraznější střeleckou pozici stále čekáme.
19
Domácí fotbalisté zakládají útočnou akci od své branky, ani jeden celek se nyní nikam nežene. Hosté velmi dobře napadají, a tak San Sebastian nemůže rozehrávat.
17
Tvrdých zákroků začíná přibývat. K vidění je poměrně hodně soubojů, které jsou v rozporu s pravidly, a tak musí rozhodčí přerušovat hru.
15
Málaga má k dispozici vhazování na polovině hrací plochy, následně se do rozehrávky zapojil brankář.
14
Keko se dostal do postavení mimo hru, následně to neubrzdil a přepadl přes brankáře, kterému se následně omluvit, podali si ruce a pokračují dál ve hře.
13
Hostující Jony to nemyslel vůbec špatně, z volného přímého kopu poslal míč jen malý kousek mimo branku.
12
Iñigo Martínez si pomohl faulem, a tak mají hosté k dispozici volný kop z dobré pozice.
11
Carlos Kameni kryje pokud domácího celku, rána Xabi Prieta nebyla dostatečně přesná, a tak měl brankář Málagy snadnou práci.
10
Hraje se spíše ve středu hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Yuri Berchiche dobře zastavil nebezpečně vypadající akci Málagy.
8
Real Sociedad to zkouší po stranách, střed hrací plochy je hodně zahuštěný, nyní kudy vést akce.
7
Domácí začínají akci od své vlastní branky, ani jeden celek se nikam nežene.
5
Recio zkoušel něco vymyslet s míčem proti třem soupeřům, ale jeho pokus o centr nebyl přesný.
5
Rohový kop pro hostující celek. Centr se snesl před branku, ale míč dokázala snadno zastavit obrana San Sebastianu.
4
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
2
Carlos Vela vedl pokus o domácí útočnou akci. Jeho pokus o rychlý přechod do útočného pásma ztroskotal na nepřesné přihrávce.
1
Recio má k dispozici vhazování na útočné polovině, ale jeho dlouhý hod nebyl povedený.
1

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – Berchiche, I. Martínez, Navas, Odriozola Arzallus – Zubeldia, Illarramendi, Prieto – Juanmi, José, Vela.
Náhradníci: Toño – Granero, A. Elustondo, Canales, Oyarzabal, Zaldúa, Bautista.

Málaga CF: Kameni – Miguel Torres, Muñoz, D. Llorente, Ricca – Recio, Fornals – Keko, Jony, J. P. Carlos – Sandro Ramírez.
Náhradníci: Bojko – Demichelis, Villanueva, Santos, Charles, G. Castro, José Rodríguez..
Poslední vzájemný zápas vyhrál San Sebastian 2:0.
Real Sociedad San Sebastian z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s La Coruńou 1:0, Valencií 3:2 a Granadou 2:1. Tým remizoval se Sevillou 1:1 a nestačil na Barcelonu 2:3.
Málaga CF z posledních pěti zápasů vyhrála hned čtyři. Poradila si s Valencií 2:0, Granadou 2:0, Sevillou 4:2 a Calta Vigem 3:0. Tým nestačil na La Coruńu 0:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky španělského klubového fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Sebastian a Málaga.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.